counter
2 6 21 5 1
Nick

Binarapps jest jednym z nalepszych miejsc do pracy jeśli chodzi o branże IT w Łodzi. W działaniach zarządu widać ich jasno wyznaczone cele: wzajemne zaufanie, szacunek, ciągły rozwój, otwartość i szczerość, co tworzy niepowtarzalną atmosferę, sprawia że chce się być częścią tego zespołu i aktywnie uczestniczyć w rozwoju tej firmy. Z przykrością czytam komentarze sfrustrowanej osoby która od miesięcy bombuje negatywnymi opiniami profile BA z regularnymi kilkudniowymi/kilkugodzinnymi odstępami

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Binarapps Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pytanie Nowy wpis

Czy Binarapps Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Miejscowy Nowy wpis
@Pytanie

Raczej jest pełna dowolność i nie jest to kryterium znalezienia pracy.

Hanka Nowy wpis

@Szary to można powiedzieć że jest taki chaos w firmie?

Paweł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 157 dni.
 Problem

Brak profesjonalizmu na każdym kroku, dodatkowo materiały publikowane na mediach społecznościowych to jakiś żart. Drętwe wywiady przekazujące nieprawdziwe informacje, plus webinaria o rzeczach, których sami nie stosują. Chcą być fajni i tak z zewnątrz może to wszystko wyglądać, prawda niestety jest inna. Nie polecam współpracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak się pracuje z ludźmi z Binarapps Sp. z o.o.?

Szary
@Pytanie

Dział mobilny to jakiś żart, szef działu jest uparty jako osioł i dodatkowo niewiele potrafi. Reszta firmy dawno temu opuściła naszą rzeczywistość. Odnosi się wrażenie, że szefostwo dawno straciło kontrole, powierzając ją osobom ogromnie niekompetentnym.

Wiecie czy Binarapps Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szary
@Pytanie

Skasowany komentarz... "Udostępniają poleasingowy szmelc, za który jeszcze musisz płacić", nie martwcie się będę uzupełniał jak znowu zniknie...

Wiktor

@adam a ty tam jesteś także pracownikiem?

Adam
@Wiktor

Hahahaha pokasowane komentarze, m. in. moje. No gratuluję, gratuluję nie ma to jak ciąć gałąź, na której się siedzi. Jesteście genialni! :P

Borys

Firma godna polecenia, ludzie mili a do tego konkurencyjne wynagrodzenie szczególnie latem podczas sezonu na truskawki. Gorąco Polecam ;)

Nick

Do Nick
@Nick

i w zatrudnianiu zbyt dużej ilości developerow a potem w wywalaniu ich z zaskoczenia objawia się wzajemne zaufanie, szacunek, otwartość i szczerość? w firmach w których te wartości są nadrzędne (usunięte przez administratora)

N
@Do Nick

Wszechobecny strach przed krytyka objawiający się w cenzurowaniu losowych wypowiedzi również jest charakterystyczny dla tej firmy :)

Pietia

tragiczna firma

M

Firma kiedyś była spoko, teraz lepiej omijać ja szerokim lukiem, czy to jako pracownik czy jako klient.

Wiktor

Każda firma od czegoś zaczyna ale nie powinno się tak od razu skreślać. warto pracować tu bo są perspektywy.

ja tu byłem

Firma jest dobra jeżeli chodzi o kogoś kto dopiero zaczyna karierę (nie bez powodu zatrudniają głownie studentów i skupiają się na rekrutacji na uczelniach). Jednak ciężko tutaj szukać jakichkolwiek 'dobrych praktyk', dlatego, że firma jest młoda, i cały czas szuka swojej ścieżki. Można mieć często wrażenie, że jest prowadzona w sposób chaotyczny i jedynie nastawiona na jak największe 'zyski'.

Irek

Są tutaj pracownicy? Jak się współpracuje z tą firmą? Jak zarobi, warunki?

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych sprawozdań odnośnie firmy Binarapps Sp. z o.o. w mieście Łódź, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Binarapps Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad