BLUERANK SP> Z O. O.

Łódź

Opinie o BLUERANK SP> Z O. O.

Moniczka

Bluerank na poczatku był fajny. Teraz idą tylko w rankingi. A poza tym... to firma, która płaci podatki na Cyprze, a uważa się za taką "fair" i "pro". Na rozmowach rekrutacyjnych mówią, że zadzwonią nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi, ale to się niestety nie dzieje. Generalnie dobry dział PR ;)

Anna

Ile netto zarabia początkujący SEO Specjalist w Blueranku, bo jestem tego ciekawa :)

ABCC
@Anna 01.06.2017, 19:30

ok 2 tyś, potem nie wiele lepiej, ogólnie nie placą najlepiej, pracy bardzo duzo i stresujaca, nie platne nadgodziny.

wkurzona

Bralam udzial w rekrutacji i byla to najbardziej nieprofesjonalna rekrutacja w moim zyciu. Zasady zmienialy sie w trakcie, nie dostalam zadnej informacji o ilosci etapow - jednym slowem KOSZMAR. Musze jeszcze dodac, ze kontakt byl bardzo slaby, a informacje zwrotna dostalam dopiero po upomnieniu sie o nia... Jezeli firma podchodzi do pracy dla klienta, w taki sam sposob jak do rekrutacji, to brak mi slow!

WarsawMan

Ewelina , kocham Cię !!!

WarsawMan

Ewelina , kocham Cię !!!

maqrin
użytkownik zarejestrowany

a możesz powiedzieć złociutki dlaczego twoim zdaniem taka duża rotacja jest i ewentualnie co realnie można zrobić żeby ją zahamować? nie ukrywam że ja zastanawiam się nad tą firmą jako nad pracodawcą bo powiedziano mi że tutaj kogę lliczyć na stabilne zatrudnienie właśnie

zainteresowana

A wiadomo jak długo czekac na ich odzew? i jak często przeprowadzają rekrutacje?

Zuza
@zainteresowana 22.06.2016, 09:41

Rekrutacja przeprowadzana jest w sposób ciągły. Dużo bluerank zatrudnia, ale i rotacja jest duża. Jeden z szefów bucowaty. Drugi - super.

Obecny pracownik Bluerank

Jest OK.

Lady

Praca w Bluerank Sp. z o. o. to przyjemność. Pracodawca gwarantuje bardzo dobre i komfortowe warunki zatrudnienia. Zespół pracowników jest rewelacyjnie dobrany, to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim bardzo sympatyczni ludzie. Metody zarządzania stosowane w firmie Bluerank powinny stanowić przykład dla innych pracodawców. Szczerze polecam!

Zostaw opinię o BLUERANK SP> Z O. O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLUERANK SP> Z O. O.