Opinie o New Energy Transfer Sp. z o.o. w Warszawa

New Energy Transfer Sp. z o.o.
4 4 9 5 1
Asia Nowy wpis

Czy jest tu duży problem z L4 wśród wszystkich pracowników czy tylko tego jednego ,o którym piszecie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis
 Rekomendacja

Bardzo ciekawa firma z dużymi perspektywami i ciekawymi projektami. Gwarantowana praca przy innowacyjnych projektach inżynierskich z możliwością uczestniczenia w całej ścieżce życia projektu, co jest szczególnie ważne dla młodych inżynierów, którzy są w tej firmie mile widziani. Jedynym aspektem, który dla mnie osobiście okazał się minusem, a dla innych może być plusem to duża ilość wyjazdów zagranicznych w celu realizacji i eksploatacji instalacji przemysłowych. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, każdy traktuje się po koleżeńsku i zawsze bardzo miło będę wspominał pracę w tej firmie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pracownicy w New Energy Transfer Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
JK Nowy wpis
@Pytanie

Pracownicy dogadują się wspaniale ! W rytmie Louisa Wąsi praca idzie jak przecinak. Wszelki ferment sieje pan MW, który nie ma pojęcia o pracy i tylko preferuje lewe L4.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Słoik

Panie Inżynierze, nadal czuje się niedowartościowany, choć słoikiem jestem już mniejszym - wydmuszkom jeszcze nie jesteśmy - skup się w kolejnym miejscu pracy na pracy, a nie na symulowanych L4. Zapraszamy po studiach magisterskich.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Słoik
@Słoik

*wydmuszką - ehh nadal słoik we mnie siedzi

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Nick

Firma wydmuszka. Nikomu nie polecam pracować w tej firmie i w jej spółkach córkach. Z dnia na dzień można zostać zwolnionym bez najmniejszego powodu przez niedowartościowanie osób, które mają zlecać zadania do wykonania a powinny co najwyżej kierować rowerem a nie ludźmi. Zero profesjonalizmu tylko szczucie na innych jak w najgorszym korpo. Słoiki ze wsi awansowały na kierowniczków i udają Misiewiczów. Główny Prezes nie ma pojęcia co się dzieje w firmie i z ludźmi bo wszystko jest filtrowane i ma to gdzieś. Płaca marna, praca po godzinach bez możliwości rozliczenia nadgodzin. Sknerstwo jest tu na najwyższym poziomie. Jeżeli starasz się coś więcej osiągnąć dla firmy nie ma to najmniejszego znaczenia. Odradzam i przestrzegam.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Podwykonawca

Miesiącami trzeba upominać się o pieniądze - nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Taka polityka (usunięte przez administratora) nie wróży dobrze i na pewno nie wpływa dobrze na kontakty z podwykonawcami. Jeżeli swoim pracownikom też płaci pensje z takim opóźnieniem to powodzenia życzę...

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Administrator

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie New Energy Transfer Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Każda opinia ma znaczenie!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o New Energy Transfer Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

New Energy Transfer Sp. z o.o.