Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. w Gdańsk

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

pracownik Nowy wpis

a na jakie stanowisko :-)

OBECNY PRACOWNIK

Ludzie są różni i warto wyrobić sobie swoją własną opinię na temat Firmy poznając ją :-) Ja jestem osobą która nie sugeruje się opiniami z Internetu. Jak wiemy w sieci panuje bardzo duży dzisiaj hejt i nie tylko tutaj na tej stronie !!!! Ja uważam, że w tej Firmie można bardzo dużo się nauczyć, zdobyć bardzo duże doświadczenie spedycyjno-handlowo-agencyjne. Jak w każdej Firmie zawsze są osoby, które dają z siebie wszystko, uczą się i żyją w zgodzie ze wszystkim a także jednostki, które wiecznie narzekają a mało dają od siebie. Tacy już jesteśmy :) A więc jeśli jesteś chłonny wiedzy i pragniesz poszerzyć swój wachlarz doświadczeń zapraszamy :-) Pracują tutaj naprawdę fajni ludzie, bardzo pomocni, zaangażowanie w swoja pracę i wbrew pozorom co tutaj inne osoby wypisują pracujemy o wiele dłużej niż rok- i nigdzie się nie wybieramy :-)

Pracownik Nowy wpis

Żenadą jest to, że nie masz swojego prywatnego życia i żyjesz firmą do której przyszedłeś z biednym doświadczeniem a wyszedłeś z wachlarzem. Nie będę tutaj wymienić twojego bogatego doświadczenia. Życzymy powodzenia w nowym miejscu. Jackowi daj spokój... To nie Jacek tylko twoje koleżanki z pokoju, które były twoimi nauczycielkami... Pozdrawiamy Szkoda życia na te publikacje. Wyjdź do ludzi.....

Jaki dress code obowiązuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

normalny bez sztywnych garniturków :-)

Kornel

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Kornel

Tak prowadzi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Praca w Depo ma sens właściwie tylko w przypadku, gdy chcesz na cudzych błędach i na własne oczy zobaczyć jak nie powinno się prowadzić firmy. (usunięte przez administratora) I o ile kierownicy mają w przybliżeniu podzielony zakres obszarów odpowiedzialności, to w przypadku zarządu już nie. W ich przypadku dominuje wrażenie, że od czasu do czasu, spontanicznie, jak mają akurat czas i ochotę, zajmują się wybranym akurat obszarem działalności firmy. Absolutny brak koncepcji, kierunku i wizji. A wizję prowadzenia firmy każdy z nich ma na pierwszy rzut oka inną i jako całość sprawiają wrażenie ludzi którzy spotkali się przypadkiem, przy flaszce wpadli na pomysł, że założą firmę i tylko zapomnieli porozmawiać jaki jest na to pomysł. I właściwie poza (usunięte przez administratora) i oszczędzaniu na wszystkim, nie łączy ich nic więcej. Efekt jest taki, że właściwie nie wiadomo z czym się do kogo zwrócić. Każdy z zarządu wydaje polecenia bezpośrednio załodze i nierzadko sprzeczne z poleceniami innego członka lub kierownika, który właściwie nie kieruje a transmituje polecenia zarządu bo nikt się z jego zdaniem nie liczy. Co do kompetencji managerskich, cóż....(usunięte przez administratora) W ogóle nie widać chęci zrozumienia firmy którą prowadzą, chęci poznania klientów ich specyfiki, problemów itd. Raporcik an maila, zestawionko na zebranie kierowników i tyle. Po co się interesować własnym businessem? Podsumowując, pomimo deklarowanej od lat chęci zmiany, w tej firmie zmieniają się tylko osoby - 30% rocznie to norma. Przychodzą nowi ludzie, pomysły, sposoby działania i po chwili wszystko i tak wraca do "normy", bo zarządowi te działania się nie podobają. Ludzie się zwalniają? Ok. będą inni. Dlaczego? Kogo to obchodzi. Co się dzieje z rozpoczętymi przez nich projektami? Nic - zmarnowany czas i energia. Chcesz być następny? Wstąp w nasze szeregi!!!

z ogłoszenia

atrakcyjne i uczciwe warunki współpracy - ok. poczucie humoru to mamy na pewno inne stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilnie dynamiczna wymiana załogi - corocznie na poziomie 30-40% stanu osobowego niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - tzn., biurko, krzesło, komputer, kalkulator, zszywacz, dziurkacz - chyba nic nie pominąłem? umowę o prace - chyba syzyfowe, bo prawidłowo pisze się umowę o pracę pracę w dynamicznym zespole i dobrej atmosferze - atmosfera jest dynamiczna, a zespół dobry, ale nie odwrotnie pakiet socjalny opieki medycznej Polmed - oj przyda się, przyda!!!!

No name

To najbardziej (usunięte przez administratora)firma w jakiej mialem nieprzyjemnosc pracowac. Smieszne premie po 30, 50 zl. o ile w ogole dostaniesz, kupuja nowe samochody a pracownikom (usunięte przez administratora)pensje, w ogloszeniach obiecuja benefity ktorych nigdy nie bylo i jie ma.(usunięte przez administratora)

Jacek

Szkoda czasu na tą firmę. Ani kariery nie zrobisz - (zarząd nie potrzebuje doradców, wie lepiej), ani kasy nie zarobisz (a jak ją już teoretycznie zarobisz, to Cię wyhuśtają i nie zapłacą, bo nic szczegóły w umowie zapisane nie są i nazywa się premia uznaniowa). Chyba, że ktoś chce na żywym przykładzie zobaczyć jak nie powinna działać firma, to takiego doświadczenia, w tylu obszarach naraz i w takiej intensywności nigdzie indziej nie doświadczy.

Klient

Ta firma to nie praca dla normalnych ludzi którzy chcą spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Cały zarząd powinien przejść szkolenie z zarządzania, zero komunikacji między nimi. Na stanowiskach kierowniczych sami koledzy po znajomości ot tak pozatrudniani bez żadnego doświadczenia i wiedzy. Stała rotacja pracowników z której zarząd wydaje się być zadowolony, bo tu nie liczy się dobry pracownik tylko posłuszny, taki który donosi na innych. Pracownik który chce być szanowany, i ma swoje zdanie nie jest tu mile widziany. W pomieszczeniach kamery i nasłuch też nie sprzyjają dobrej atmosferze. A przede wszystkim brak motywacji dla pracowników, obcinanie premii która sobie pracownik Wypracowal od tak bo zarzad ma akurat zły dzień., ciągle spotkania omawianie różnych tematów co w rezultacie nic nie wnosi do firmy.(usunięte przez administratora) można rozmawiać, udają ze słuchają, a w rezultacie nic się nie zmienia. (usunięte przez administratora) Widać po rotacji ile tam się ludzi przewinęło i nie ukrywając to ludzie odchodzą a nie zostają zwalniani. Ja zdecydowanie po czasie jaki tam spędziłem nie polecam ale każdy sam się o tym przekona jak tam popracuje.

Mariusz
@Klient

Bardzo wyczerpujące i bardzo prawdziwe niestety. Tej firmie brakuje właściwie tylko i aż trzech rzeczy. Organizacji, kompetentnych ludzi(usunięte przez administratora) i odrobiny zaufania do pracowników.

Henryk

@Dramat Każdy zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy pracują sumiennie i z pewnością dlatego muszą być kontrolowani. Ja nie narzekam, jest dobrze.

Dramat
@Henryk

Trzeba odróżniać zarządzanie i związane z nim kontrolowanie i egzekwowanie od obsesji. Jednego można się nauczyć, to drugie raczej się leczy. "Ze wzrostem poczucia władzy rośnie poczucie własności, a maleje poczucie rzeczywistości." Kępiński

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Dramat

(usunięte przez administratora) mieszanka wybuchowa niekompetencji połączonej z mikrozarządzaniem i obsesyjnym controlingiem. Wszechobecne kamerki z nagrywaniem dźwięku i podglądanie maili, wydzielanie papieru toaletowego i kawy. Witam w Depo

SZKODA

(usunięte przez administratora).NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY WSZYSTKO BYŁO POSPRZĄTANE,POUKŁADANE TAK, ŻEBY ŁADNIE WYGLĄDAŁO. MATERIAŁY BIUROWE I SPOŻYWCZE ZAMYKANE NA KILKA KLUCZY, A JAK SIE COŚ BIERZE TO TRZEBA SIĘ WPISAĆ W SPECJALNE TABELKI KTO,CO I ILE WZIĄŁ. (usunięte przez administratora) BARDZO DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW (usunięte przez administratora)NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, CHYBA ŻE KTOŚ LUBI BYĆ MUSZTROWANY I WYKONYWAĆ ROZKAZYDodaj treść twojego wpisu

Ryszard
@SZKODA

Z jakiego powodu panuje tak duża rotacja wśród pracowników zatrudnionych w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo? Na pewno jest jakiś powód tego, że pracownicy tak często się zmieniają. Ciekawi mnie, czy pracodawca ma tak duże wymagania i pracownicy sami rezygnują z pracy w firmie, czy może to pracodawca ich zwalnia. Możesz odpowiedzieć?

@Ryszard

FATALNA ATMOSFERA

@Ryszard

PRACOWNICY SAMI ODCHODZĄ

Paulina
@SZKODA

A podzielisz się informacja jaki jest powód tych odejść pracowników? Co dzieje się takiego w firmie, że ludzie odchodzą? Napiszesz szczegóły?

No name

To miejsce należy omijać szerokim łukiem -(usunięte przez administratora)

Cezary

Stabilna praca i pewna przyszłość? Może jednak ktoś podzieli się swoimi uwagami o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o.