Charter Sp. Z O.O

Opinie o Charter Sp. Z O.O

Urszulin 8 to adres naszej byłej siedziby, a obecnie jest tam nasza Akademia Jazdy i hostel dla kursantów. Od 2018 roku jesteśmy w Wiskitkach przy Guzowskiej 35 :)

Ja serdecznie polecam firmę. Jestem pracownikiem i jestem bardzo zadowolona.

Oksana

Zgadzam się

Agata

Jakieś szczegóły?;)

Trok

W Charter pracuję od sierpnia 2021 roku na umowę o pracę. Wynagrodzenie otrzymuję zawsze 10-tego albo wcześniej, jeżeli 10-ty wypada na sobotę albo niedzielę i tak też było w pażdzierniku 2021 roku i kwietniu 2022 roku, kiedy 10-ty wypadł na niedzielę. Wysokośc wynagrodzenia jest dokładnie taka, jaką sobie wynegocjowałem przed zawarciem umowy. Zakres obowiązków jest stały, a współpracę z innymi pracownikami oceniam bardzo dobrze, w szczególności z pracownikami działu kadr. Dodatkow przesiębiorstwo udostępnia mozliwość zakupu objadu w cenie 11,99 zł.

Polecam przewoźnika!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spedytor międzynarodowy w firmie Charter Sp. Z O.O? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
xyz

Fajna firma i mila atmosfera! Duży potencjał.

@xyz

Miło się czyta taka opinię. Jak jest tak fajnie to pewnie i wypłaty na dobrym poziomie? Powiesz ile mniej więcej mógłbym wyciągnąć jako nowy pracownik?

Halina

Do ręki więcej? ;)

Kierowca

Pracuje od wielu lat w firmie jako kierowca, dobre zarobki, nie ma problemów z pracą. Polecam

Halina
@Kierowca

Jak dobre to za dniówkę ile średnio wyjdzie?

Karol

W firmie Charter pracuję już pół roku jako kierowca na umowie o pracę. Wynagrodzenie przelewają na konto bez opóźnień i zgodnie z ustalonymi stawkami. Atmosferę panującą w firmie oceniam bardzo pozytywnie. Samochód zadbany i na bieżąco serwisowany. Jak na razie wszystko jest OK.

Romek

W Charterze jestem świeżutkim kierowcą. Na razie jest dobrze, stawki podskoczyły przy premii za ecodriving nie opłaca się jechać na zachód do roboty. Zjazdy co tydzień mi pasuje.

praktykant

Odbyłem miesięczne praktyki w Charter Group i jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo praktyki w różnych działach, szkolenia z teorii i zaangażowanie Pani Marceliny i Pana Kamila oceniam bardzo pozytywnie. Polecam na praktyki.

Kamil Kowalczuk

Po pół roku pracy w firmie Charter stwierdzam, że było warto. Rodzinna atmosfera, brak korporacyjnych absurdów, nowoczesne biuro oraz narzędzia do pracy sprawiają, że każdego ranka chętnie wstaje się do pracy ;) na plus zaliczam również współpracę między działami w firmie.

Szklarnia Grodzisk

Jako powierzchnia eventowa - mieliśmy okazję organizować imprezę świąteczno-integracyjną dla firmy Charter w grudniu tego roku ;) Z całego serca polecamy kontakt z głowami firmy! Nasza współpraca przebiegła pomyślnie, odważymy się powiedzieć, że to super zorganizowana firma! Mamy nadzieje, że spotkamy się za rok, organizować event Chartersów to sama przyjemność ! Zespół Szklarni Grodzisk

Tomasz Luberek

Współpracuje z firmą Charter od ponad 2 lat i jestem zadowolony i ze współpracy i z wynagrodzenia. Pieniądze zawsze na czas, miła atmosfera w pracy, właściciele i pracownicy w porządku, wszystko ok.

@Tomasz Luberek

Witaj Tomasz :) Chciałabym się jeszcze dowiedzieć od Ciebie o możliwościach rozwoju w Charterze. Czy organizowane są różnego rodzaju szkolenia podnoszące kompetencje? Jak często? Jakich obszarów dotyczą?

Przemek

Mogę się wypowiedzieć z własnego doświadczenia, bo w Charterze jestem już z 15 lat (pracuje w administracji) i to chyba świadczy że najgorzej nie jest. Praca jak praca, wypłata dobra, biuro daleko ale nowe, obiady na plus.

Szymon
@Przemek

A jak to wygląda jeśli chodzi o awanse wewnętrzne? Pracujesz w Charter od 15 lat więc pewnie wiesz coś na ten temat, chętnie się dowiem jak to tu wygląda. :) Znasz kogoś, kto awansował? Wiesz, na jakich warunkach?

Aliaksandr

Jestem kierowcą na firmie od grudnia 2020 roku. W tym momencie wszystko pasuje. Stałe wynagrodzenia.

@Aliaksandr

Czy mogłabym od Ciebie jeszcze się dowiedzieć ile te wynagrodzenia wynoszą dla kierowcy? :) Czy przez ten okres czasu, od kiedy pracujesz w Charterze, udało Ci się może dostać jakąś podwyżkę? Jeśli tak to w jaki sposób i o ile?

Serhei Fedotov

Pracuję w Firmie pół roku. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że firma jest porządna. Dostawałem wypłatę na czas. Osoby pracujące na Firmie bardzo mili, zawsze można dogadać się i wyjaśnić wszystkie pytania. Polecam

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich zainteresowanych Charter Group!

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm transportowych, specjalizujących się w międzynarodowym transporcie drogowy. Na rynku działamy ponad 26 lat. Jesteśmy dumni, że nasze starania zostały wielokrotnie zauważone i doceniane. Ogromnym zaszczytem było wręczenie przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polski nagrody za specjalne zasługi dla transportu dla Prezesa Krzysztofa Czaplickiego. Zostaliśmy wyróżnieni także prestiżowym tytułem najbardziej wiarygodnego i najlepszego przewoźnika przez naszych długoletnich partnerów.

Stawiamy na rozwój. Podstawą sukcesu naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy gotowi do podnoszenia kompetencji oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Rekrutujemy zarówno ekspertów branży TSL: managerów, spedytorów, handlowców oraz dyspozytorów i kierowców jak i kandydatów na stanowiska biurowe związane z rozliczeniami oraz zarządzaniem dokumentacją.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o maila pod adres: praca@charter.net.pl

Zachęcamy do kontaktu. Z miłą chęcią bezpośrednio odpowiemy na Wasze pytania, komentarze, opinie bądź zażalenia pod adresem mailowym: info@charter.net.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
Charter Group

Pracuje w Charterze wiele lat i wypłaty zawsze są na czas. Firma nie jest korporacją a firmą rodzinną więc wiadomo, że zawsze się można do czegoś przyczepić, ale atmosfera jest miła. Jeśli ktoś jest uczciwy i pracowity to znajdzie sobie miejsce i pozycję.

Barbara

Po jakim czasie w Charterze pracownik dostaje umowę na czas nieokreślony? Jak w ogóle wygląda pierwsza umowa i kolejne po niej? :)

PIP
@Barbara

Na Umowie masz najniższą krajową, (usunięte przez administratora), zapomnij o awansie - duża rotacja pracowników. Zostaniesz obgadana za plecami przez właścicieli w momencie gdy będziesz miała inne poglądy np. W sprawie Covida firma nie dba o bezpieczeństwo pracowników. (usunięte przez administratora)

Buldog

Firma można powiedzieć o niskim statucie budżetowym. Nie szanuje klientów, płatności przeciąga nie dotrzymuje terminu i trzeba kilka razy monitować o swoją należność.

@Buldog

Z jakiego poziomu się wypowiadasz? Bo skoro firma przeciąga terminy zapłaty jakichś należności to chcę ustalić, czy chociaż pensje za pracę w firmie Charter są przelewane na czas? Z punktu widzenia potencjalnego pracownika to bardzo ważna kwestia, dlatego też chcę po prostu ustalić, jak fakt ten wygląda. Pomożesz mi w tym i odpowiesz?

Karol

Twoja opinia jest bardzo ciekawa i wiele wnosi do wątku. Zastanawiam się czemu po Twoim wpisie nikt nie zdecydował się nawet odnieść do Twoich słow. Minęło już sporo czasu a ja zaczynam zastanawiać się, czy firma ta w dalszym ciągu normalnie funkcjonuje oraz czy sytuacje o których napisałeś w swoim komentarzu mają może miejsce do dziś? Proszę o odpowiedź bo mnie to strasznie zaciekawiło.

Zostaw merytoryczną opinię o Charter Sp. Z O.O - Wiskitki

• Jak się pracuje w Charter Sp. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Charter Sp. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Charter Sp. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Charter Sp. Z O.O