Opinie o Sim Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sim Factor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sim Factor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sim Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma Sim Factor Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko projektant. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Olisadebe Nowy wpis

Nie polecam. Wiele złego słyszy się od osób pracujących w firmie - management traktuje pracowników jak swoją własność, sytuacje w jakich potrafią postawić pracownika nadają się do sądu.

Indecisive Nowy wpis

Ze względu, że jestem byłym pracownikiem, w końcu mogę wystawić opinię. Praca za minimalną krajową a nawet poniżej jej. Zawód Envirnoment Level Designer nie równa się prawdziwej nazwie stanowiska. Dla Environment Level Designer'a nie ma rozwoju zawodowego, nie uczysz się praktycznie niczego nowego. Na pytanie o podwyższkę dostaniemy odpowiedź, że firma nie daje czegoś takiego. Kierownik nie ma pojęcia jak obsługiwać edytor oraz co robi w danej chwili zespół. Jeśli masz problem z czymś zostaniesz skierowany do współpracownika chociaż to kierownik powinien wiedzieć jak rozwiązać daną sytuację. Nie ma premii a prezenty świąteczne to tanie słuchawki albo plecak. Firma nie inwestuje w swoich pracowników ani o nich nie dba. A jeżeli już dba to tylko o osoby, które są postawione wyżej.

Pracodawca Nowy wpis
@Indecisive

Przypominamy, że to dzięki podejściu kierownika i pracodawcy nie została pani zwolniona dyscyplinarnie, a za porozumieniem stron-między innymi dlatego, że kierownik świetnie zdaje sobie sprawę z tego co pracownik w danej chwili robi (nie jest to przypadkowe zwolnienie, a wynik braku chęci uczciwej współpracy wobec pracodawcy i współpracowników). Praca poniżej minimalnej krajowej (jak pani pisze) jest niezgodna z prawem. Nie możemy się zgodzić z tym komentarzem, ponieważ spełniamy wszelkie prawne zobowiązania. Dla informacji - zakresem obowiązków kierownika jest przede wszystkim dobrze zarządzać projektami i zespołem, potwierdzeniem spełniania tych obowiązków jest zakończenie z panią współpracy i konsekwencja. Specjaliści są zatrudniani na stanowisko, a kierownik nie zjada wszystkich rozumów, tylko jak najlepiej organizuje pracę względem wdrożenia, projektów i atmosfery przyjaznej pracownikom organizując wszystko co niezbędne (np. instrukcji korzystania z narzędzi dostępnej dla zespołu). Kwestie podwyżek wynikają również z efektów pracy i chęci samorozwoju, na który kierownik zespołu Environment stara się kłaść dosyć duży nacisk i wychodzi z inicjatywami dla wszystkich chętnych pracowników. Uruchamiane są programy, które dają możliwość zmiany stanowiska, czego są widoczne efekty wewnątrz struktury firmy. Komentarz został wystawiony w trakcie trwania pani umowy (wykorzystywany urlop to nadal trwająca umowa). Sim Factor

Zadowolony

Firma dobra na początek. Pensja do ustalenia. Super zespoły każdy chętny do pomocy i chce nauczyć wszystkiego. Elastyczne godziny pracy. Praca raczej bez stresu. Praca zdalna do ustalenia. Benefity to do wyboru Multisport lub opieka medyczna.

Brałeś udział w rekrutacji do Sim Factor Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Elektryk

Dzień dobry. Jakie zarobki na stanowisku elektryka? Jaka atmosfera w firmie? Warto aplikować? Chciałem złożyć CV. Mam duże doświadczenie

5 brutto czy netto?

@Elektryk

Skąd informacja, że tyle?

@Maja

Jakaś Grażyna napisala

@Elektryk

Ale gdzieś na necie? Bo ja tu niczego nie widzę od żadnej Grażyny.xd A wiadomo już chociaż czy netto czy brutto czy wciąż czekasz na odp?

@Maja

Za mało na moje kwalifikacje

@Elektryk

A jakie tak właściwie masz i jakich tutaj minimalnych wymagają?

Jacek

Jak się pracuje w sim factor? Jakie zarobki? Jakie podejście do pracownika? Jaka atmosfera?

Natalia
@Jacek

pewnie to od stanowiska zależy, na co chciałabys aplikowac? tester czy cos innego ? widzialas od nich jakies ogłoszenia o prace teraz?

@Natalia

Składałem na specjalistę ds. Wirtualizacji (usunięte przez administratora) Czekam na rozmowę. Jak wyglądają zarobki? Atmosfera i praca w firmie?

@Jacek

Hej, a jakie masz już doświadczenie w tym zakresie i tak właściwie to na kiedy wypada Ci rozmowa? Chyba że już miałeś?

@Jacek

Specjalista ds. wirtualizacji, a czego dotyczy to stanowisko? Pamiętasz jakie tam są obowiązki?

@Ewa

Jakieś projektowanie w 3d czy coś.

Sylwia
@Jacek

i jak, dostałeś tę pracę?

@Sylwia

Niestety nie

Tester

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Tester Gier i Symulacji? Jaka jest atmosfera w firmie? Są jakieś benefity? Warto pracować w tej firmie?

bonzo

Dzien dobry, Jakie warunki finansowe oferowane sa dla testerow oprogramowania?

martvale68

Polecam, polecam,polecam - profesjonalizm, Wiedza i empatia, wymagania i podziękowanie jest norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Sim Factor Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sim Factor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sim Factor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sim Factor Sp. z o.o.?

Sim Factor Sp. z o.o.

Sim Factor Sp. z o.o.