Re-Act Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Re-Act Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Krzysztof Michalak

Pracownik firmy - Właściciel firmy

30.10.2023 01:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Firma zajmuje się montażem budowlanym takich elementów jak: konstrukcje stalowe (bariery, balustrady, balkony, schody ewakuacyjne, rampy itp.), fasady aluminiowe słupowo-ryglowe, okna i drzwi. Poza tym oferujemy usługi spawalnicze w metodach: MIG/MAG, TIG, MMA.

W jakich miastach Państwo działacie?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Prace wykonujemy głównie w okolicach Monachium, zdarzają się również kontrakty na terenie całych Niemiec.

Jak wyglądały początki firmy?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Początki firmy sięgają 2016 roku. Na początku firma była warsztatem ślusarskim w Gdyni. W 2019 roku przeniosłem firmę do Niemiec i rozszerzyłem zakres działalności.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Współpracujemy z dużymi, renomowanymi firmami niemieckimi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dowodem na to są kolejne kontrakty od stałych zleceniodawców.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Obecnie zatrudniamy około 20 pracowników. Brygadziści odpowiadają za poszczególne projekty. Sprawują nadzór nad pracą monterów, spawaczy i pomocników.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Krzysztof Michalakikona wywiad

W 2024 roku planujemy zwiększenie obrotów, a tym samym większą ilość kontraktów. Będziemy rekrutować na stanowiska: monter konstrukcji stalowych, ślusarz, monter fasad i okien, spawacz w metodach MIG/MAG, TIG, MMA. Zależy nam na doświadczonych, zaangażowanych pracownikach, których cechuje kultura osobista. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Pierwszy etap rekrutacji to kontakt z naszą firmą oraz rozmowa z pracownikiem HR. Kolejny krok to przesłanie CV. Następny etap to rozmowa ze mną, czyli właścicielem firmy. Po pozytywnym przejściu rekrutacji, kandydat przystępuje do pracy. Weryfikacja umiejętności i predyspozycji odbywa się podczas pierwszych dwóch tygodni pracy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Krzysztof Michalakikona wywiad

W pierwszych dniach pracownik zapoznaje się ze swoimi obowiązkami. Pracuje pod nadzorem brygadzisty. Po dwóch tygodniach następuje ocena pracownika i ostateczna decyzja, czy chcemy kontynuować współpracę.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Krzysztof Michalakikona wywiad

Jak wspomniałem wcześniej, planujemy zwiększenie ilości zleceń montażowych. Dodatkowo pracujemy nad otwarciem hali produkcyjnej w Gdyni w celu samodzielnego wytwarzania konstrukcji stalowych.

Cześć, czy musze mieć doświadczenie w montażu by moc podjąć się zatrudnienia? parę realizacji już widziałem, pewnie musiałbym się podszkolić. W dodatku było już napisane, że kasa wpadła w terminie a atmosfera była dobra. Czy do teraz tak jest? gdzie się za ludźmi ogłaszacie?

MARCIN

Witam, Mam pytanie, jak się pracuje w tej firmie? Czy warunki pracy są ok? Chodzi mi o klimat w pracy i oczywiście o wypłatę na czas. Dzięki za info.

Alex Nowy wpis
@MARCIN

Myślicie, że normalnie jest umowa o pracę czy może na samym początku i tak dają okres próbny? Pani nikt jeszcze nie odpowiedział i po prostu sam jestem ciekaw. Jakie tu narzędzia dają? Strój roboczy?

Michał Nowy wpis
@MARCIN

Atmosfera jest dobra. Wypłata w terminie.

Tatiana

Hejka. Nie widzę opinii ale są zdjęcia w galerii. One przedstawiają postęp w pracach, tak? mój chłopak będzie roboty szukał i też tak patrzę po firmach w Gdyni. Czy prócz montażu musi umieć też spawać? Słyszałam, że coś już z metalem działał, w razie czego są okresy próbne? Jeśli tak to na jakiej umowie?

AGNIESZKA
@Tatiana

Witam. W razie pytań dotyczących pracy prosimy kierować na maila agusia12345638@gmail.com . Pozdrawiam

AGNIESZKA Nowy wpis
@Tatiana

Witam wszelkie pytania odnośnie pracy proszę kierować na maila . agusia12345638@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Act Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Re-Act Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Act Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Re-Act Sp. z o.o.