Opinie o Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. w Poznań

Arturo Nowy wpis

Jako, że na pewno skorzystałbym z oferowanego przez firmę przyuczenia do zawodu, to liczę się z tym, że na początku miałbym 5 000 zł brutto. Ale skoro po 3 miesiącach miała już być umowa o pracę, to czy to idzie w parze z rosnącą wypłatą, i można dojechać z czasem do 10 000 tyś zł brutto? Tak, jak to zresztą przedstawiano 2 m-ce temu podając widełki od 5 000 do 10 000 tyś zł brutto dla Montera - Spawacza - Ślusarza.

Anczo Panczo

Dobra przyjazna firma, dobry sprzęt do pracy, szafostwo jak i atmosfera w pracy bardzo dobra. Wypłata na czas. Polecam

Były
@Anczo Panczo

Zapomniałeś dopisać że praca często wyjazdowa na mrozie deszczu śniegu ... gdzie na firmie najpierw trzeba sobie napalic w piecu żeby było ciepło na hali , straszny (usunięte przez administratora) bhp to tam można szukać ze świecą maszyny bez osłon , Social fatalny ( jakbyś cofnął się do lat 50 ) obskurne szafki jeden stół brudny oblepiony nawet żarówki nie było dobrej tylko taka słaba że ledwo widać, praca wyjazdowa często na dworze czasami u klienta w środku oczywiście nie ma na wyjeździe stałych godzin robisz żeby skończyć czyli nawet od 7 do 20 często przerwa na wyjeździe ogranicza się do zjedzenia kanapki i do roboty na dodatek trzeba być kierowcą , mało miejsca na hali jeden na drugim siedzi

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Były

Przyjmując się do tej firmy byłem poinformowany o wszystkich opisanych zdarzeniach, dla mnie nie jest problem napalić w piecu który ogrzewa chale produkcyjną nie szatnie w szatni jest ogrzewanie co i zawsze przychodząc do pracy było ciepło, czystość w szatni ? kto ma umyć stół właściciel firmy może ma umyć jeszcze szklankę po wypitej kawie, socjal dla mnie było wszystko co jest potrzebne czajnik mikrofalówka lodówka a czystość tych urządzeń zależy od korzystających z nich ludzi. Format firmy jest taki że jeden dzień pracuje się na warsztacie następnego u klienta w domu a następnego na zewnątrz na to się zgodziłem przyjmując się do pracy nie rozumiem @Anczo Panczo

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Były

Przyjmując się do tej firmy byłem poinformowany o wszystkich opisanych zdarzeniach, dla mnie nie jest problem napalić w piecu który ogrzewa chale produkcyjną nie szatnie w szatni jest ogrzewanie co i zawsze przychodząc do pracy było ciepło, czystość w szatni ? kto ma umyć stół właściciel firmy może ma umyć jeszcze szklankę po wypitej kawie, socjal dla mnie było wszystko co jest potrzebne czajnik mikrofalówka lodówka a czystość tych urządzeń zależy od korzystających z nich ludzi. Format firmy jest taki że jeden dzień pracuje się na warsztacie następnego u klienta w domu a następnego na zewnątrz na to się zgodziłem przyjmując się do pracy nie rozumiem Były

Klientka Nowy wpis

Wrócę do mojej opinii,którą zostawiłam.Byłabym niesprawiedliwa,właściciel przysłał mi projekt.Byłam tak „zauroczona” firmą,że zerknęłam na projekt i zaakceptowałam,kierując się „rzetelnością” i zaufaniem..Moja wina .

klientka

z przykrością muszę poinformować potencjalnych klientów o nierzetelności właściciela firmy,Wykorzystano moją naiwność i wiarę,Usługa wykonana nieprawidłowo,Jedna poręcz wyżej druga niżej,Zakończenia poręczy każda inna.Mój błąd,.że nie patrzyłam na łapy,Zapłaciłam .Kiedy zorientowałam się i znajomi zobaczyli ,złapali się za głowę.Niestety mogą poprawić ale odplatnie,Cóż,wiara w ludzi i jak wspomniałam nie patrzenie na ręce,kosztowało mnie sporo pieniedzy okolo 2700zl.nie polecam zdecydowanie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. na stanowisko Monter - Spawacz - Ślusarz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j.?

Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j.
  • Św. Michała 24 lok. 3F
    61-023 Poznań
  • NIP: 9721204648 REGON: 301222756 KRS: 0000518308

Baluspaw M. Klawe M. Kokotkiewicz sp.j.