Inbudex S.A.

Poznań

Opinie o Inbudex S.A.

Je551@wp

Oszusty i nic wiecej a kielbasa to prostak

zbrojarz

Niezła firma. Płacą cały ZUS, zakwaterowanie, za urlopy i nadgodziny. Wypłaty bez opóźnień.

Prezes

Firma zachurex jest w padeborn a nie imbudex oni robia co chca kazdy jak potrzebuje wolne to musi isc na L4 bo te oscypki nie daja nawet bezplatnego. A jak oni zjezdzaja to maja dniowki pisane I maja urlopu po 30 I wiecej dni. I pytanie dla firmy kto kto okrada imbudex ??? Odpowiem firma zachurex

oszukany

Inbudex. Nie polecam , oszusci, obiecano dużo pracy a po przyjeździe na miejsce dwa tygodnie pracy i podsuniecie pisma do podpisania o urlop bezpłatny, jedni przyjeżdżają drudzy wracają i tak w kolko... Biednych ludzi ściągają i zarabiają tyle co na podróż tam i nazot. Jestem zażenowany.

Waldek

witam. ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, praca od 6-17 dla zbrojarzy betoniarze od 4-15 za 1500/1600 i do tego soboty, mowa tutaj o Paderborn ,oczywiście pupilki kierownika z betonów maja 2 z przodu ale to kapusie i pedały.warunki mieszkaniowe tragedia po 3 ludzi w baraku 16 metrowym gdzie ciągle jest cos zapchane w ubikacji, smród brud i ubóstwo. tam wyżej wała nie podskoczysz bo zsyłają cię do domu na przemyślenia na miesiąc albo dłużej, pracują tu jeszcze 2 firmy Pekabex i Pbo gdzie jest dokładnie tak samo. stanowczo odradzam te firmę nie pchajcie się tutaj bo szkoda waszego czasu i nerwów

Ale zapomniałem dodać że na 10%

tthjkhgdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
@nemo 26.02.2016 00:13
to 10% to ich wiarygodność okradają z godzin

w langos jest super

Nic mnie nie zaskoczyło negatywnie po zatrudnieniu. Wszystko zostało rzeczowo wyjaśnione przez Pana, który zajmuje się rekrutacją- jak mówił tak było w rzeczywistości także można im zaufać.

Zostaw opinię o Inbudex S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inbudex S.A.