Opinie o Gwarant24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gwarant24 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gwarant24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant24 Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w Gwarant24 Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mateusz Nowy wpis

Witam. Czy wie ktoś, jak przebiega rekrutacja? Widziałem ogłoszenia, że szukają pracowników.

Rafał Nowy wpis
@Mateusz

Rozmowę przeprowadza się w języku angielskim online, co jest fajne, bo łatwo dopasować wygodną godzinę i nawet nie musisz wychodzić z domu. Rozmowa przebiega przyjemnie, pytają o doświaczenia oraz trochę merytorycznie odpowiednio do stanowiska, na które się aplikuje. Rozmowa trwa około 30-40 minut. według mnie jest ok

Alicja Słomińska Nowy wpis

Co jest najlepsze w tej firmie - to zespół. W takiej pozytywnej atmosferze bardzo przyjemnie i lekko pracować.

Patrycja

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gwarant24 Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magdalena Wojtas

Ja pracowałam kilka dobrych lat w tej firmie. Zrezygnowałam z powodów osobistych. Nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Fajna atmosfera w pracy, świetni ludzie, zarobki też są spoko.

Katarzyna Kucharek

Bardzo dobre warunki pracy, atmosfera jest super, trafiłam na fajnych ludzi zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Poza tym dobrze godziny pracy i zero nadgodzin co bardzo mi odpowiada.

Andrzej Zaleski

Klilku dni temu zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Fajne biuro i przyjzna Pani, z którą miałem rozmowę. Mam nadzieje , że zostanie zatrudniony :)

Marzena

Byłam Klientką tej spółki i powiem, że jestem zadowolona! Szybko dostałam pożyczkę, ktorej potrzebowałam nawet nie wychodząc z domu. Po miesiącu ją zamknełam. Bardzo wygodnie :)

Natalia

Brałam udział w rekrutacji, nie mam zarzutu wobec jej przebiegu - pytania były dość rzeczowe, osoby prowadzące rekrutację sprawiały wrażenie kompetentnych.

sarna

Czy Gwarant 24 jest spółką która realizuje ,,Szybka gotówka" i czy znajduje się s nadzorze NKF

@sarna

Spółka Gwarant24 prowadzi działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i pozwala szybko otrzymać pożyczkę. I tak, jest wpisana na listę instytucji pożyczkowych KNF, zgodnie z obowiązującym prawem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gwarant24 Sp. z o.o.?

Małgorzata L.

Po zakończeniu okresu próbnego i wykonania zadań, które zostały wyznaczone na okres próbny.

oszukana

w Bik mam wpis ze mam u nich pozyczke na kwote 2000zl a ja nie zawieralam z nimi zadnej umowy anie otrzymalam , zwykli oszusci

@oszukana

Przez to, że spółka świadczy usługi online, żeby przyśpieszyć rozpatrzenie i realizację wniosku Klienta o pożyczke (co najbardziej doceniają Klienci), niestety czasami zdarza się, że ktoś wykorzystuje cudze dane i bierze pożyczkę na siebie, wykorzystując cudze dane. Ale spółka i w takich przypadkach idzie na rękę! Wystarczy skontaktować się z spółką i wyjaśnić sytuację, i pracownicy spółki powiedzą, co należy zrobić dalej, żeby dane w BIK zostały usunięte. Polecam skontaktować się ze spółką.

Zenek

podpowiedzcie mi jak współpracuje się z agencją? Czy starają się pomagać?

@Zenek

Bardzo dobrze się współpracuję. W okresie próbnym (jak i po jego zakońćzeniu) zawsze czułam wsparcie ze strony zespołu i kierownictwa. Spółce zależy na tym, żeby zespół był dobrze zgrany i była dobra atmosfera w pracy. Także współpracuje się dobrze :)

Tomasz

Mam nadzieję, że ten spokój na forum jest wynikiem zadowolenia z pracy?

Bartek

Zastanawiam się jakie wymagania może mieć firma wobec nowego pracownika?

Norbert

Może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Zorba

gwarant24 to firma której nikomu nie polecam. Wyłudzacze jakich mało, wystarczy raz wykonać refinansowanie i mają cię w łapach do nieskończoności, sami bez twojej zgody non stop refinansują twoje zadłużenie. Twierdzą że pozwala im na to umowa ramowa. Czyli robią co chcą a ty do końca życia z długu nie wyjdziesz. Spłacisz dług oni zaksięgują go kiedy chcą np. za 3 miesiące a przez te 3 miesiące rolują dług i żądają zapłaty za to co robią a nie wspomne o wezwaniach itp. Ich działanie kwalifikuje się do prokuratury. Nie polecam tej firmy nikomu !!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gwarant24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwarant24 Sp. z o.o.?

Gwarant24 Sp. z o.o.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042