Opinie o H&S Logistic Sp. z o.o. w Machnacz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H&S Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w H&S Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&S Logistic Sp. z o.o. w Machnacz

Daria

Nie mają pieniędzy za wypłaty prawdopodobnie upadłość firmy Nie ma kontaktu z pracodawcą takie mają podejście do pracownika

Klika
@Daria

Czy pani wie jak z pracą q biurze?

bnm

omijac szerokim lukiem !!!!! nie dzwonic nie wysylac CV !!!!!!! pensje jak 10 lat temu!!!!!!!!!! dziadoska firma omijac dziadostwo a w dodatku bankrut do dziś!!!!!!!!!!!!

HS logistic
@bnm

Szanowny Panie, proszę rozwinąć swoją wypowiedź. Spółka działa wynagrodzenia są w pełni płacone w terminach. Nie znajdujemy się w upadłości nie wiem skąd tyle bezpodstawnych wypowiedzi? Zapraszam do merytorycznej dyskusji

Karnowski

Czy może ktoś opisać sytacje w firmie? Płacą na czas czy są problemy? Złożyli mi ciekawa propozycje pracy ale czy tak jest na orawde czy ...lepiej sobie głowy nie zawracać? Proszę o opinie.

@Menia

Szanowna uzytkowniku, firma nie upadla, nadal działamy, po chwilowych zawirowaniach uruchamiamy zestawy i zapraszamy do zespołu

bnm

Add
@bnm

Ta opinia to chyba jakiś żart! Jestem po rozmowie i uważam że zarząd jest konkretny a warunki sensowne Z tego co słychać to firma szybko i prężnie się rozwija.

Arkadiusz Skrzypiński-spedytor

"byly" przestaw się Panie i jaką funkcję pełniłeś w H&S Logistic, że nie dostałeś pieniędzy od 4 miesięcy, wtedy zapraszam do biura, a kierowcy do Nas wracają Ci co chcą pracować

Byly Nowy wpis
@Arkadiusz Skrzypiński-spedytor

Pracowałem jako kierowca.Tydzien temu za sprawą Inspekcji Pracy dostałem po 4 miesiącach kolejna transze wynagrodzenia.Od października to jak myślisz ile to czasu.Pozatym mój czas kosztuje i nie mam ochoty na żadne wycieczki do was.

Arkadiusz Skrzypiński-spedytor Nowy wpis
@Byly

to już wiem o kogo chodzi, zaskakujące że pomimo problemów z byłym zarządem udało się uregulować zaległości, zaznaczam że o wiele poważniejsze niż pensja kierowcy, z Nowym Prezesem jest kontakt telefoniczny, przykro mi że w Pana przypadku tak nie było, tak jak pisałem zaległości zarówno uznane przez sąd jak i inspekcje zostały uregulowane, jeżeli temat jest przejęty przez Inspekcje trwa to o wiele dłużej

Byly Nowy wpis
@Arkadiusz Skrzypiński-spedytor

Ale Mnie nie interesują jakie firma ma lub miala problemy.Ja pracę wykonałem i oczekuje wypłaty. Co to za firma co płaci w ratach po 250zl.Po zatym nowy prezes przez caly czas twierdził ze zostało wysztko wyplacone,Niestety mogę mieć tylko do siebie pretensje ze dałem się na skusić obietnicom beż pokrycia.

HS logistic Nowy wpis

Daria

@Daria

Szanowna Pani, wszystkie wynagrodzenia zostaly uregulowane, zestawy sa uruchamiane, za opóźnienia w płatnosciach wynikajace z działanosci juz byłego zarzadu, mozemy przeprosic. Zapraszamy do zespołu

Klika
@Daria

Czy pani wie jak z pracą q biurze?

Byly

Jedynym atutem są auta do których nie ma obsady.A nie ma obsady bo niema pieniędzy. Obecna sytuację można zamknąć jednym cytatem z Wesela ST.Wyspianskiego.Miales chamie złoty róg,miałeś chamie czapkę z piór.... zostal Ci sie ino sznur

Karnowski

Menia
@Karnowski

Firma upadła. Złożyli wniosek do sądu o upadłość.

Gruby
@Menia

To pewne informacje? Ostatnio złożyli mi ofertę współpracy.

Były
@Karnowski

Na tą chwilę lepiej dać sobie spokój, było ok, ale teraz wszystko wisi w próżni trzeba poczekać co wymyślą

@Menia

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie H&S Logistic Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Spedytor - Logistyk?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Byly

Kiedy firma zamierza wypłacić zaległe wypłaty? Szukacie nowych pracowników a że starymi nie potraficie się rozliczyc!

@Byly

Jesli nie otrzymał Pan wynagrodzenia zgodnie warunkami zawartej umowy, zapraszam do firmy celem wyjasnienia. Obecny nowy zarzad odbiera telefony i jest do dyspozycji

Ta firma zbankrutowała, samochody stoją. Omijać szerokim łukiem bo zostaniecie bez kasy.

H&S logistic

Szanowny Panie, firma nie zbankrutowala, miala przejscowe problemy wynikajace z blednych decyzji zarządu, ktory został zmieniony. Obecnie na stopniowo uruchamiamy flote i zaczynamy normalnie pracować.

Tadzik

Podobno są jakieś problemy w firmie. Napiszesz coś więcej? Jeżeli faktycznie coś się dzieje, niech ludzie wiedzą.

MENCHIREKKK

(usunięte przez administratora) BEZ KULTURY I ZASAD TRZEBA SPADAC PÓKI CZAS FIRMY KTORE WYKONUJA DLA NICH USŁUGI RADZE DOBRZE SIE ZASTANOWIC

Grek

Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako kierowca w tej firmie. Może ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami?

@Grek

NIE POLECAM MĄŻ TAM PRACOWAŁ BRAK JAKIEGO KOLWIEK POJĘCIA ZE STRONY KADROWEJ SZEFA CZY KSIĘGOWEJ . WYPŁATY RÓWNIEZ NIE NA CZAS ZAWSZE PROBLEM ALBO SIE MYLĄ ALBO COS FIRMANIE GODNA JAKIEGOKOLWIEK ZACHODU

Ktos123

Szkoda ze nie potrafią na czas wypłacać wynagrodzeń nie polecam,trzeba się kłócić o sowie szef umywa ręce !!!!!!! (usunięte przez administratora)

Olek
@Ktos123

Prawda nie ma pieniędzy na czas kierownictwo udaje że pracuje ogólnie śmieszna firma do firmy transportowej dużo im brakuje.

W tej firmie musisz się kłuci o swoje pieniądze. Robota po stalowniach krótkie strzały za 380zl dziennie doba za krótka. Szanujcie się ludzie i omijacie tą pseudo firmę.

Firma H&S Logistic Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Logistyk. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Były zainteresowany

Oferują jakieś śmieszne pieniądze w systemie 2 tygodnie na weekend

Azor
@Były zainteresowany

To prawda .. dają nowe auta ale jak rozmawiałem z nimi to płacić nie potrafią

Big boy
@Były zainteresowany

Witam a wiecie jakie pieniądze oferują za jaki system ? Warto tam iść do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o H&S Logistic Sp. z o.o. - Machnacz

• Jak się pracuje w H&S Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&S Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&S Logistic Sp. z o.o.?

H&S Logistic Sp. z o.o.
  • 81