Opinie o DK Call Center Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DK Call Center Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DK Call Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK Call Center Sp. z o.o. w Wrocław

Pussy Killer Nowy wpis

Podobno można zgłosić usunięcie swoich danych pod tym adresem: bazy@dkcallcenter.pl

Ann

Spam. Zgłaszajcie na nich skargę do PUODO oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nawet informacja o rodo jest wypełniona spamem.

Lidia
@Ann

w jakim sensie jest wypełniona spamem? Możesz trochę jaśniej?

Kasia Nowy wpis
@Lidia

A co Ty jesteś z tej firmy, ze tak docierasz? Jeśli tak to gratuluje pomysłu na siebie.

Piotr P Nowy wpis

Zarząd DK Call Center Sp. z o.o. w Wrocławiu to grupa najbardziej seksistowskich, niepoważnych ludzi o rasistowskich i neonazistowskich poglądach. Odradzam współpracy z tą firmą.

spam

Spam ubezpieczeniowy w najgorszym wydaniu - nie polecam !!

Jack76
@spam

Również doświadczyłem bezczelnego spamowania mojego telefonu ze strony automatu przedstawiającego się jako firma DK Call Center. Unikać jak ognia! Każdy kto tam pracuje powinien się wstydzić!

Ja Nowy wpis
@spam

Totalna bezczelna tandeta

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DK Call Center Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mat

Wyłudzają dane

Grażyna
@Mat

wystarczy powiedzieć żeby usunęli dane z ich bazy, powinno pomóc i nie będą już dzwonić

Ziobro
@Grażyna

Ależ mądra Grażynka, tylko że dzwoni automat i nie da się z nimi dyskutować.

Arkadiusz

Dlaczego wydzwaniacie na nr kom mojego 7 letniego dziecka, skąd Wy macie ten numer , skoro dziecko dzwoni tylko do rodziców. Radzę wam się do mnie zgłosić, bo tego tak nie zostawie

Krystyna
@Arkadiusz

aż tak często wydzwaniają, że nie da się tego wytrzymać ?

Rodzice
@Arkadiusz

U mnie to samo, wydzwaniają do dziecka. Nigdy nigdzie numer nie był podawany.

Magdalena
@Rodzice

Dziwna sprawa...udało się gdzieś zgłosić żeby przestali dzwonić?

Łukasz
@Arkadiusz

Mam takie same doświadczenie, firma dzwoni bez zgody na przetwarzanie moich danych, bez zgody na kontakt.

Lidia
@Łukasz

A te telefony się powtarzają czy to jednorazowa sytuacja? Może wystarczy powiedzieć że się prosi o wykasowanie numeru z bazy?

Egalkdsao

Firma DK Callcenter z siedzibą we Wrocławiu to SPAMER, korzystający z nieuczciwie wyłudzonych numerów telefonicznych. Zaliczam się do ofiar nieuczciwych praktyk tej firmy. W dniu dzisiejszym zgłaszam naruszenie danych osobowych do PUODO, będą się przed nimi tłumaczyli.

Brawo Super pomysł

Właśnie straciliście klienta (mówię to do LINK4) bo jakie call center są to każdy wie, mają gdzieś wasze opinie. W dniu dzisiejszym wypowiadam wam 2 umowy na auta i nie dam wam zarobić ani grosza więcej

Naruszenie RODO

Zgłaszam naruszenie danych osobowych do UODO. Nie wiem skąd mają mój numer telefonu, nie wyrażałam zgód na kontakt, nie mam z nimi nic wspólnego. Automat wydzwania o przedłużenie polisy ubezpieczeniowej, której nie posiadam.

jjcool

... (usunięte przez administratora) nie umieją nawet poprawie ustawić automatu telefonicznego ... żałosne

Dk (debilcallcenter)

Zgłosiłem na policję , bo zkurwysynyy. łamanie RODO!!!!!

Kox

Ok

Wg KRS od kwietnia są w trakcie postępowania likwidacyjnego a w jakiś sposób pozyskali mój nr telefonu i wydzwaniają z automatu w sprawie polisy na samochód. Nawet nie mam samochodu....

Jaaaa

Oferować ubezpieczenia przez automat... jeśli liczą, że ktos podpisze umowę po takim czymś, to chyba są bardziej ograniczeni niż ich informacja rodo. Kompletne (usunięte przez administratora)

Dżon

Nie wiem w jaki sposób stali się posiadaczami mojego numeru co już jest niezgodne z rodo..

Posiadacz telefonu 2

Automat do mnie dzwonił żeby kupić polisę, nie można zapytać skąd mają mój numer, marnie szukać ich maila w necie. Numer zablokowany, po kolejnym razie trzeba będzie ich zgłosić, bo łamią RODO itd.

Posiadacz telefonu

Firma o profilu robot obdzwaniawacz. Po odebraniu telefonu wlacza sie nagranie proponujace kupno polisy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DK Call Center Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DK Call Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DK Call Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DK Call Center Sp. z o.o.?

DK Call Center Sp. z o.o.
  • Prudnicka 8 lok. 2
    50-503 Wrocław

DK Call Center Sp. z o.o.