Flying Bisons Sp. z o.o.

Opinie o Flying Bisons Sp. z o.o.

Rafał

Serio polecam pracę w tej firmie. Szefostwo jest w porządku, da się dogadać. Nie ma problemów z nadgodzinami oraz dniem wolnym.

Marcelina

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Podejście do pracownika na wysokim poziomie. Bardzo ciekawe projekty, więc nie można się nudzić. Poza tym częste integrację, więc atmosfera super.

Maciek

Super miejsce. Praca z fajnymi ludźmi na fajnych warunkach. Do tego solidne wynagrodzenie. Polecam!

Bardzo polecam!! Uważam, że rozwinęłam się w tej pracy. Atmosfera niesamowita, nie czuję presji czasu oraz stresu między współpracownikami.

Aplikowałeś na stanowisko Senior UX Writer oferowane przez firmę Flying Bisons Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
mika

Najlepsza firma, w jakiej pracowałam do tej pory. Cieszę się, że tu jestem :)

rob155

Krótko i na temat: Plusy: + fajne projekty dla dużych brandów + jest dużo osób, które naprawdę znają się na tym co robią + mega integracja w ostatnim czasie + można się mocno rozwinąć + dobra atmosfera + w ostatnim czasie dobra komunikacja w całym zespole, również od strony zarządu + nowe biuro jest mega fajne, WeWork daje radę Rzeczy, które są w miarę, ale mogłby być lepsze: x rynkowe stawki, ale mogłoby być lepiej x czasem zdarza się, że są zmiany w tym na jakim projekcie się pracuje x kiedyś sesje knowledge sharing były częściej, ostatnio są jakoś rzadko, a to dużo daje Do poprawy: - brak konkretnych ścieżek rozwoju - brak klarownych zasad kto jest na jakim poziomie i jak awansować dalej - czasem jest dużo projektów na raz i zdarza się, że trzeba pracować na obrotach na 110%

Wreszcie jestem zadowolony ze swojej pracy. Wynagrodzenie jest na przyzwoitym poziomie. Same plusy, minusów nie widzę.

B

Po dłużej przychodzie przyszedł czas na pozeganie z Biznami. Byłem tutaj 3 lata i czuje ze się mocno rozwiń ale, teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Nie zawsze było idealnie ale czuć że fora się mocno rozwija. Czasem jest troche stresu bo są duże projekty, al zespół jest naprawdę fajny. Polecam Bizony jesli ktoś chce się rozwijać i nie boi się pracy pod presją.

Ann

Niestety odpadłam na etapie rekrutacji na designera, ale proces rekrutacji by całkiem przyjemny, łącznie trwał 2 tyg. Mam podciągnąć kilka kompetencji i odezwać się za pół roku.

Weronika

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Bardzo ciekawe projekty są realizowane. Atmosfera rewelacyjnaa!

Owca

Dobre mordeczki. Czasem trochę trudne w obsłudze ale i tak na plus.

Junior

Miłe przyjęcie, dobra atmosfera, zaangażowani ludzie. Póki co chcę tu zostać na dłużej bo firma (przynajmniej przez pierwsze miesiące) sprawia wrażenie dającej szansę na rozwój.

Joe

W bizonach pracuje się fajnie, choć to też zależy od działu. Wydaje mi się, że u nas w designie jest najfajniej, ale to kwestia perspektywy. Szkoda, że odchodzą teraz dwie osoby, ale fajne jest to że dołączył ostatnio inne osób seniorsie, które ogarniaja.

MDM

Fajna firma, fajni ludzie, fajne projekty. Ale najfajniejsza to była ostatnia integracja ????

Bizony to mega firma, projekty są ciekawe, zespół młody i fajny. No i najważniejsze, że ciągle jest dużo zmian na lepsze, nie tylko benefity, ale też integrację, projekty o i wynagrodzenie.

Nico

Narzekanie i wylewanie frustracji na goworku to max możliwości osób, które powiedzmy sobie szczerze, nie dźwignęły swoich obowiązków. We Flying Flying Bisons odnajdzie się każdy kto ma amibcje i chce się rozwijać. Polecam.

Kamil

Szczerze polecam tą firmę. Wybierałem pomiędzy kilkoma ofertami i wybrałem akurat tą. Uważam, że wybór był jak najbardziej trafny, Panuje tu wspaniała atmosfera.

Tomasz

Chciałbym bardzo polecić tą firmę. Mam jasny podział obowiązków, co jest dla mnie dużym plusem. W pracy panuje sympatyczna atmosfera, nikt nikogo nie obgaduje, więc kolejny plus.

Julita

Super firma! do lepszej trafić nie mogłam. Atmosfera jest wspaniała, nie ma rywalizacji.

Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tak zorganizowanej i dobrze zarządzanej firmy. Pensja jest na porządnym poziomie. Jak dla mnie super.

Zostaw merytoryczną opinię o Flying Bisons Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Flying Bisons Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flying Bisons Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flying Bisons Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 46 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flying Bisons Sp. z o.o.