Opinie o ElectroTile Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ElectroTile Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ElectroTile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElectroTile Sp. z o.o. w Warszawa

Wito

Firma okazała się rzetelna, musze to przyznać ale do mometu montażu . Potem już nie było tak kolorowo. Reklamacja na montaż nie załatwiona od 06/21 , trudny kontakt , generalnie stosują zasadę ,milczymy , olewamy aż pajac się zmeczy i da spokój. Szczerze odradzam.

Renata

Hmm to w takim razie nie wiem co można zrobić. Może to gdzieś zgłosić?

@Wito

Kontakt z klientem jest dla nas sprawą priorytetową, nie ma możliwości aby milczeć lub olewać. Bardzo prosimy zadzwoń do nas pod nr tel 729 879 798

Wykonałam wiele rozmów z przedstawicielami handlowymi pracującymi w fotowoltaice, ale Electrotile to zupełnie inna liga.Chodzi tu zarówno o precyzyjne wyjaśnienie zawiłości technicznych, ale i osadzenie tego w realiach zmieniających się aktów prawnych, wyłaniających się nowych trendów technicznych To co najbardziej urzeka to zaopiekowanie się klientem.Nie ma się na żadnym etapie prac poczucia, że nie wiem co dalej i dlaczego. Wierzę, że tak wysoka kultura techniczna i komunikacyjna tej firmy wynika z tego, że realizuje model zarządzania. Z całego serca polecam!

dziękujemy za dobrą opinię! :)

Klient

Nie polecam z całego serca. Firma nie wywiązuje się z umowy. Na montaż czekam już od listopada, a w umowie jest zapisane 45 dni.Zaciągnęłam kredyt na fotowoltaikę i teraz płacę podwójnie, za ratę i za prąd, a miałam nie płacić nic.Żaden nr ze strony internetowej nie odbiera telefonów, przedstawiciel jeszcze na początku odbierał telefony teraz już nawet on milczy...

Wito
@Klient

Potwierdzam , nie odbierają żadnych telefonów podanych na stronie internetowej . BOK nie odbiera telefonów i nie odpisuje na sms-y

@Klient

Dzień dobry, zawsze staramy się jak najszybciej zrealizować każde zamówienie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, bardzo prosimy o kontakt pod nr tel 729 879 798

Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd - od roku nie rekrutujemy żadnych ankieterów, bo takowych nie potrzebujemy

Aplikowałeś do ElectroTile Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka działu sprzedaży? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Kacper

Firma godna polecenia

!

po jaką cholere dzwońcie do ludzi po 100 razy i trujecie (usunięte przez administratora) z tymi panelami jak raz się powie nie to wy i tak swoje

Porażka

Firma obiecuje i nic więcej. Zero kontaktu. Podpisana umowa, wpłacona zaliczka, mija 45 dni i nie można się z nimi skontaktować. Telefony się psują, odbiera pani, ale nie jest w stanie nić załatwić ani z nikim połączyć.

Bardzo dobry kontakt z klientem, profesjonalne doradztwo, szybka i terminowa realizacja. Doskonałe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji jak i już po montażu. Polecam z czystym sercem.

@Piotr

A już elektrownia wymieniła licznik? Jeżeli nie radzę to sprawdzić.

Luk

Do momentu instalacji paneli wszystko ok, otrzymałem zapewnienie że zaraz po montażu firma wysyła wniosek do elektrowni o wymianę licznika na dwukierunkowy. Montaż początek września, a wniosek o wymianę licznika wpłynął 14.10! Do tego z błędami formalnymi. Czyli instalacja jest od początku września ale nie pracuje… a przecież tu zależy na czasie. Nie małe pieniądze wydane na dekorację działki. Zawiodłem się.

Oliwia Brzezina

Jestem bardzo zadowolona z montażu pompy ciepła w moim domu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w umówionym terminie. Instalatorzy na miejscu wszystko wytłumaczyli i od daty zamontowania czyli około 5 miesięcy wszystko chodzi bez zastrzeżeń. Polecam!

Dariusz

Marka sama w sobie, profesjonalizm i rzetelność. Doskonała znajomość branży, najwyższa kultura w podejściu do klienta. Wycena i terminowość wykonania na bardzo dobrym poziomie. Wiedza, doświadczenie, elastyczność to niewątpliwie największe atuty pracowników firmy.

Luk

Chciałbym dowiedzieć się czy ścisły dress code jest obowiązkowy? Czy młody chłopak w spódnicy może pracować jako pracownik biurowy?

@Luk

Dress code casual lub smart casual z zasady nie przewiduje takiej mozliwości. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami biurowego dress codu https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dress-code-odpowiedni-stroj-do-biura

Michael Haze

Polecam tą firme. Całe wujostwo korzysta do tej pory i nic się nie dzieje z panelami. Kontakt z firma na duży plus. Ekipa bardzo szybko postawiła panele, nie wiem jak jest z innymi wiec się nie wypowiadam. W umówię jest ze do 45 dni montują panele ale w naszym przypadku (3 osobne domy) odbyło się to w okresie 3 tygodni. Nie pamietam konkretnie imienia agenta ale to raczej nie istotne. Dodam ze posiadają również panele które na rynku są w klasyfikacji top5. Powodzenia i pozdrawiam

Mitch

Dostałem Ofertę współpracy ( handlowiec) z Firmą Electrotile Sp. z o.o. Mieszkam na Pomorzu Zachodnim. Oferta jest ciekawa od strony finansowej dla Handlowca, również Oferta skierowana do klienta nie budzi zastrzeżeń. Czy może jest ktoś, kto z własnego doświadczenia może potwierdzić lub zaprzeczyć warunkom jakie oferuje Electrotile ??? Z góry dziękuje za info.

KarLok
@Mitch

Ogólnie słabo. Dużo leadów bezsensownych. Umawiali spotkania, których klient sam nie chciał. Często konsultanci opowiadali takie niewyobrażalne historie, że będąc u klienta musiałem świecić oczami. Tak wygląda północ, na południu jest w ogóle co innego :)

Barbara

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Electrotile, szybko, solidnie, pełen profesjonalizm. Szczególnie polecam przedstawiciela tej firmy Pana Mateusza. Pomógł mi z leasingiem i wykazał się wielką cierpliwością.

@Barbara

Pani Barbaro, w imieniu Pana Mateusza gorąco dziekujemy za przychylne słowa, to jeden z naszych najlepszych doradców :) Bardzo nas cieszy Pani zadowolenie. Pozdrawiamy!

Zadowolony klient

Wszystko zamontowane błyskawicznie. Polecam!

@Zadowolony klient

Bardzo nas to cieszy, pozdrawiamy:)

Jerzy

Wszystko szybko i sprawnie. Panowie z montażu bardzo mili i profesjonalni. Kontakt z Doradcą i Firmą na wysokim poziomie. Instalacja działa nawet w tak pochmurne dni. Super. Polecam i pozdrawiam.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Electrotile Spółka z Ograniczoną Odpoowiedzialnością? Chętnie zatrudniają?

Jesteśmy otwarci na przyjmowanie studentów do pracy, zachęcamy do wysyłania CV.

Marcin Brzoska

Profesjonalna obsługa. Montaż odbył się zgodnie z ustaleniami około 3 tygodnie od podpisania umowy, fachowa ekipa i co ważne polskojęzyczna. Szczerze polecam firmę Electrotile.

@Marcin Brzoska

Gorąco dziękujemy za miły komentarz i polecenie :)

To chyba jedyna firma, która w trakcie trwania pandemii nie zwalnia, a rekrutuje nowych ludzi. Znalazłem ofertę- jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno.

@Tomek

Dziękujemy, staramy się jasno komuniować nasze oczekiwania względem pracownków i wynagradzamy ich adekwatnie do wczesniej ustalonych warunków współpracy. Miło nam, że jest to doceniane.

Zostaw merytoryczną opinię o ElectroTile Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ElectroTile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElectroTile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElectroTile Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElectroTile Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 16 ocen.

ElectroTile Sp. z o.o.