Opinie o ElectroTile Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ElectroTile Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ElectroTile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElectroTile Sp. z o.o. w Warszawa

luk

Pracuję już dwa lata, jestem zadowolony, dobra komunikacja, super ludzie, atmosfera, polecam.

A

@GX 'odsiadywanie godzin' to nie jest to czym się zajmujemy w pracy - nie jest to najlepsze podejście

Robert

(usunięte przez administratora) Nie wyplacaja pracownikom pieniedzy, mi akurat prawie 5000. w nosie maja opinie i nawet nie zaprzeczaja ani nie odpisuja. kontaktu brak a pawel to zwykly snob, ktory widzi czubek wlasnego nosa.

@Mieczysław

Proszę podesłać CV i krótki LM do naszego HR na rekrutacja@electrotile.com (tel. 729 918 217)

Inga Nowy wpis

Może ktoś z was pracuje w sprzedaży, i podpowie mi jak czesto rekrutują specjalistów, no i jak wyglądają warunki czy ogólnie praca w firmie w dziale. Wpadło mi w oko jakies starsze ogłoszenie, chciałabym wziąć udział w kolejnej rekrutacji:) Przekonało mnie to stałe wynagrodzenie, a nie sama prowizja. W tej archiwalnej ofercie podali kwotę 7000 zł brutto na uop i w sumie się tak zastanawiam, czy chodzi własnie o podstawę, czy jakieś premie zostały już wliczone.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie warunki pracy są w ElectroTile Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Ankieter?

W internecie znalazłam ofertę pracy sprzed roku, która dotyczyła stanowiska samodzielnej księgowej. Firma oferowała wtedy od 6 do 10 tysięcy złotych brutto na umowie o pracę. Powiedzcie mi, czy w przeciągu roku te zarobki się zmieniły? Dodatkowo, co należy zrobić, aby móc zarabiać te górne widełki wynagrodzenia? :) Zamierzam tu zaaplikować, jak tylko pojawi się nowe ogłoszenie...

Electrotile Nowy wpis

Chyba zaszla jakas pomylka, gdzyz nigdy nie szukalismy ksiegowej, bo korzystamy z uslug biura ksiegowego i to w ich gestii jest rekrutacja swoich pracownikow

Hejka. :) chce się dowiedzieć po pierwsze czy będzie jeszcze w tym roku prowadzona rekrutacja dla asystentki do działu sprzedaży? a druga sprawa to właśnie jak się pracuje, czy warto bym obserwowała oferty? wiem ze ze trzy miesiące temu była wystawiana i ciekawi mnie po jakim czasie można spodziewać się awansu? Nie ukrywam ze zarobki na poziomie 5,500 mnie zaciekawiły. Przewidywane są może podwyżki?

cs

Hejka :) A na kogo chciałabyś awansować z asystentki działu sprzedaży? :)

Aplikowałeś do ElectroTile Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka działu sprzedaży? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Swego czasu było takie ogłoszenie Specjalista/ specjalistka ds. obsługi klienta. W metadanych można tylko odczytać 5 000 - 6 000 PLN netto miesięcznie na b2b, nic poza tym :/ Zdarza się, że szukacie speców od kontaktów z klientem? Jakie są stawki teraz? Jakie wymagania przede wszystkim? :)

W sprawie współpracy w dziale sprzedaży zapraszam do kontaktu na adres wspolpraca@electrotile.com

Zuzia
@Anna

Dzień dobry, ja również chciałabym zapoznać się z ofertą finansową specjalisty ds, obsługi klienta. Wiem, że szukali Państwo specjalisty ds. sprzedaży, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że to inne stanowisko niż to, o które tu wszyscy pytają. Proszę dostrzec potrzeby potencjalnych kandydatów i nie skupiać się na własnych :)

@Zuzia

@Zuzia Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia warunków finansowych kandydatom którzy rzeczywiście biorą udział w naszej rekrutacji, i których aplikacja wstępnie wzbudziła nasze zainteresowanie :)

Zuza
@luk

Na jakim stanowisku pracujesz? Znalazłam ofertę na specjalistę ds sprzedaży i w ramach premii firma wspomina o prowizji od sprzedaży, wiesz może ile ona wynosi? Czy miałeś jakieś dodatkowe szkolenia, kursy czy tylko wstępne? Jest możliwość rozwoju i awansu?

@Zuza

Pracuje w dziale operacyjnym. Wiem ze są fajne warunki finansowe, ale o szczegóły to już musisz pytać w trakcie rekrutacji :) rozwojowo jest, bo firma prężnie się rozwija i w PL i poza co do szkoleń - jesteśmy producentem, znamy produkt od podszewki, wiec szkolen będzie ile tylko będziesz potrzebować :)

Madzia
@luk

Co to znaczy, że warunki finansowe są fajne? ;> Bo każdy ma inną wartość pieniądza :D Możesz podać widełki? Ooo, fajnie, że z tymi szkoleniami tak jest. Czy organizowane są one w trakcie godzin pracy? ;)

@Madzia

A kiedy miałyby być organizowane szkolenia, jak nie w godzinach pracy? :D Z tego co wiem, w ogłoszeniach są podawane widełki, więc jeśli widziałaś ogłoszenie, to je znasz :)

@luk

No właśnie z tym jest różnie, ja się zetknęłam z firmą kiedy szkolenia były po godzinach pracy. Zdarza się, że szkolenie kończy się przed końcem pracy? Wtedy można wyjść do domu czy jednak te 8 h trzeba odsiedzieć?

luk

widze ze gowork kasuje odpowiedzi :/ powtórzę: szkolenia u nas są w godzinach pracy. W pracy spędza się 8 godzin, zgodnie z umową i z tym za co pracodawca płaci.

Mała

Hej, a na infolinii lub w biurze ktoś pracuje? Widzę, że szukali kogoś na słuchawkę czy właśnie pracownika biurowego. Niżej firma podała email odnośnie rekrutacji, aplikował ktoś w ten sposób i firma się odezwała? Jeśli tak, to po jakim czasie? Co ogólnie myślicie o zarobkach, atmosferze? Da się pracowac hybrydowo/zdalnie?

@Mała

Proszę podesłać CV i krótki LM do naszego osoby prowadzącej rekrutacje na rekrutacja@electrotile.com (tel. 729 915 778)

nata

Jestem związana z firmą już ponad trzy lata. Obserwowanie z bliska tego jak Electrotile rozwija się organizacyjnie, jak przybywa nam pasjonatów wkładających ogrom energii aby stworzyć coś naprawdę jakościowego, to sama przyjemność :)

Jak wygląda kwestia awansu w ElectroTile Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Promotor?

A

A co masz na myśli mówiąc o stanowisku "Promotor"? :) Nie prowadzimy takiej rekrutacji. Firma bardzo prężnie się rozwija, więc możliwości awansu są - w zależności od pionu i predyspozycji pracownika oczywiście :)

Tomasz

Dobra atmosfera, przejrzyste warunki, stabilne zatrudnienie. Nie mam zastrzeżeń.

Kamil

Zdecydowanie nie polecam korzystać z usług tej firmy, od stycznia nie może zrealizować reklamacji na niedziałający DTU i wymianę mikroinwertera, który założyli niezgodny ze specyfikacją producenta. Nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy przyjedzie serwisant, nie odbierają telefonu. Reklamacja zgłoszona w styczniu a dopiero w kwietniu zamówili samo urządzenie. Z powodu braku porozumienia się z firmą zgłosiłem sprawę do odpowiednich organów. Może jakieś kontrole i kary zmusi ich do innego traktowania klientów.

Dolnoślązak
@Kamil

Mam dokładnie tem sam problem, firma krzak, zero kontaktu, zero odpowiedzi jedna wielka porażka !! Sprzedać a reszta w głębokim.. podejrzewam ze czeka ciężka przeprawa najgorsze ze nie działa instalacja wtedy kiedy powinna przynosić najwiecej

klient

Firma nie odpowiada na reklamacje . Zgłosiłem reklamacje falownika i się okazuje żer serwis nie ma pieniędzy na paliwo żeby dojechać do klienta. Dzwonię i nikt nie odbiera telefonu . Brak ludzi merytorycznych . Nie polecam tej firmy.

Mieczysław
@Robert

To sporo ci nie zapłacili. Zalegają z ostatnią wypłatą czy to trwa dłużej? Tylko ty masz taki problem czy inni pracownicy też?

@Mieczysław

Wszyscy uczciwie pracujacy pracownicy dostaja swoje pensje na czas i bez opoznien, a pracownika o imieniu @Robert nigdy nie mielismy i nie mamy. Wiec to sa karalne pomowienia szerzone pod anonimowym nickiem @Robert

Mieczysław
@Electrotile

Rozumiem. Czyli kasa terminowo. A jeśli chodzi o rekrutacje to są teraz jakieś prowadzone bo nie wiedziałem nic w sieci. Mam doświadczenie w branży zajmującej się fotowoltaika i interesowałby mnie praca PH.

@Mieczysław

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w ElectroTile Sp. z o.o.?

Robert

tragedia. nie wyplacaja pieniedzy i oszukuja. kazdy odbija od siebie paleczke

@Robert

Dzień dobry, jest to absolutną nieprawdą, prosimy o niewprowadzanie celowo w błąd. Każdy anonimowo może sobie wymyslac cokolwiek. Nie ma przyzwolenia na bezpodstawne oczernianie kogokolwiek w interencie, takie wpisy łamią prawo i będą archiwizowane przez administratora portalu.

@Robert

Bo to są bezpodstawne anoinmowe pomówienia, ktore Panstwo zbieraja i szerza i to juz nie pierwszy raz

Electrotile

Żadnej rekrutacji w Legionowie nie prowadzimy. I nie zamierzamy. Oddzial w Legionowie zamkniety rok temu. Prosze nie wprowadzac ludzi w błąd i zaprzestac dziwnych wrzutek przestarzalych informacji od administratora celem napedzenia ruchu.

Jakiś czas temu był poszukiwany magazynier, widziałam ogłoszenie do nich. Dajcie znać, czy jeszcze aktualna ta oferta. A poza tym, jaka stawka, ktoś wie?

Firma realizowała instalacje fotowoltaiczne, od jakiegoś czasu uruchomiła fabrykę dachówek fotowoltaicznych. Wcześniejszy prezes odpowiadał za instalacje. Obecnie w pracy są w większości konstruktorzy, projektanci. Głównie oferują produkty na rynek niemiecki.

Electrotile Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Ankieter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd - od roku nie rekrutujemy żadnych ankieterów, bo takowych nie potrzebujemy

Antoni
@Pracodawca

A na inne stanowiska są przyjęcia?

@Antoni

Dzień dobry, na chwile obecną nie prowadzimy rekrutacji. Obserwuj nas - jeśli będą wolne stanowiska damy znać :)

Filip

Electrotile nie wywiązuje się z umowy. Zalegają z wypłatą wynagrodzenia już trzeci miesiąc. Nie polecam do współpracy. Zwykli (usunięte przez administratora) Ja swoją sprawę już skierowałem do prawnika więc będą mieli dodatkowe koszty sądowe.

@Filip

Dzień dobry, jest to absolutną nieprawdą, prosimy o niewprowadzanie celowo w błąd. Nie ma przyzwolenia na bezpodstawne oczernianie kogokolwiek w interencie, takie wpisy łamią prawo i będą archiwizowane przez administratora portalu.

thalia6

Nie polecam, firma nie wypłacalna nie płaci wynagrodzenia zwodzi, blokuje numery swoich wspołpracowników

Marzena
@thalia6

Czy gdyby było dokładnie tak jak piszesz to po miesiącu każdy by się stąd nie wypisał przypadkiem i firma by sobie nie upadła wtedy?

Halina
@Marzena

Niestety potwierdzam opinię poprzedników. Czekałam kilka miesięcy i zwodzili mnie z dnia na dzień. W końcu przelali kasę i poszłam stamtąd w piz.... A oni w Niemczech na targach się wystawiali a ludzie na chleb nie mają. ŻENADA

@thalia6

Zostaw merytoryczną opinię o ElectroTile Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ElectroTile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElectroTile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElectroTile Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElectroTile Sp. z o.o.