Opinie o NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. w Elbląg

Ciekawy wpis Mr.nobody.ja dodam tylko,kadrowa to totalna ignorantka pozująca na elokwentną. Ostatnio jakiś Technik zwrócił uwagę na ubezpieczenie grupowe, że wypełniał.cos sobie połamał i dowiedział się, że nie ma ubezpieczenia. Odpowiedź biura,bo to wy mieliście wypełnić kwity on line.szkoda że nikt nie wspomniał!!!. Koordynatorem, który zatrudnił synka i robi mi wszystkie szkolenia i uprawnienia a dla innych brakuje kasy. Ostatnio informacja do techników,jak chcecie iść na urlop to musicie kogoś na zastępstwo znaleźć. Kolejne pretensje,technicy nie odbierają telefonów,ale dodzwonić się do biura,mało bystrej kadrowej,koordynatora czy magazynierka to jak cholerna loteria w której nie masz szans na wygraną. Gwoździem do trumny są podwyżki ????????????, zabrali dla ludzi kasę za travel ale dali podwyżkę od 3 do 12%, oczywiście brutto. Ta najwyzsza też nie pokrywa niczego.nie,zdecydowane nie dla tej parodii firmy. Słyszałem od jednej ekipy,że spali na promie 7 godzin w stołówce bo koordynator nie załatwił im noclegu,a ogólnie travel 17godzin trwał. Jak nie jesteś synem któregoś z koordynatorów,lub wyżej zapomnij o dobrym traktowaniu,szkoleniach czy podwyżkach

Ted

Anonim I Mr. Nobody chłopcy w spódniczkach. Mało bystry to ty jesteś pisząc takie opinie. I jak Ci źle to po co pracujesz? Dobrze że nie ma opini o takich technikach jak Ty. Tutaj jest duzo ciekawych historii o osiagnieciach technikow Przepraszam do technika Ci daleko...

Firma dno przez dużą ilość ludzi niekompetentnych na stanowiskach koordynator, supervisor i głównego supervisora. Duża ilość mobbingu, gróźb o zwolnieniu oraz nieprzestrzeganie kodeksu pracy, zależnie od ich potrzeb raz pracuje się w systemie równoważnym, raz jak na zwykłym etacie żeby potem znów przejść na inny system. Najgorzej że nic z tym nikt nie zrobi ponieważ całe biuro jest zatrudnione po znajomości bądź rodzinnie. Nie ma tutaj przyszłości, polecam szukać lepszym firm w których pracownik chociaż nie jest traktowany jak służący który ma być na każde zawołanie kierownictwa, szczególnie jeżeli wykracza to poza zakres obowiązków.

Bonifacy
@Robol

Robol- drogi kolego ( w utrzymaniu) Jeśli wypowiadasz się to bądź przynajmniej szczery bo Twoja wypowiedź mija się z prawdą...nie wspomniałeś tu zgromadzonym ,że prawie od 6 miesięcy siedziałeś w domu pobierając pełne wynagrodzenie za nic nie robienie... Jedna rotacja się trafiła z dodatkowymi nadgodzinami i już płacz ...z takim podejściem to nie wiem czy w MC Donald znajdziesz pracę.. Twoim nickiem obrażasz pracujących...

Krystian T

Jestem pracownikiem firmy NXIS i mogę z dumą podzielić się moją opinią na temat firmy. Dla mnie jest to miejsce, gdzie doświadczeni technicy, kompetentni pracownicy biurowi oraz wykwalifikowana kadra menadżerska współpracują na wysokim poziomie. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych techników projekty są realizowane z precyzją i profesjonalizmem. Nie można pominąć tutaj roli "ludzi z biura" tj. Projekt Koordynatorów I Supervisorów to oni sprawują nadzór nad projektem od początku do końca. W skrócie, NXIS jest to miejsce pracy, które zyskuje przewagę dzięki swojemu zróżnicowanemu zespołowi. Dodatkowo, firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę) oraz różnorodne dodatki finansowe plus ub. grupowe i pakiet medyczny co daje poczucie stabilności, i bezpieczeństwa. Rotacja pracy jest krótka, trwająca zwykle 3-4 tygodnie na projekcie i 2 tygodnie w domu co pozwala na utrzymanie rownowagi miedzy pracą a życiem prywatnym. Wiadomo że czasami są sytuacje losowe, trzeba dłużej zostać, projekt się opóźnił itd. ale kto zna branże to ma świadomość jak to wygląda. Podsumowując, NXIS to środowisko sprzyjające rozwojowi i sukcesowi.

Były już pracownik
@Krystian T

Kpina, pisać o sobie w superlatywach,to jak polubić własne zdjęcia na FB i insta i jeszcze się tym chwalić ????. Zapomniałeś podpisać swoją wypowiedź słoik wiceprezes????.Nie szanujesz nikogo i niczego ,pomijając swoich kolesi. Jesteś kpiną samego siebie

Pracownik Nowy wpis

Firma śmiech, całoroczny (usunięte przez administratora) i straszenie ludzi że mogą wylecieć, niekompetentni ludzie na stanowiskach kierowniczych. Wszyscy z góry dostali się po znajomości. (koordynatorzy którzy nie byli nawet pod turbina z językiem angielskim na poziomie "yes, no") ukłony dla Pana Konrada, tragedia, nie polecam.

Izabela Nowy wpis

Witajcie. Zastanawiamy się z partnerem nad jego zatrudnieniem jako Technik Serwisu Turbin Wiatrowych. Jest teraz właśnie dostępna oferta na nasz rejon. W opisie nie zawarły się żadne premie czy też prowizyjne, chociaż o tej rocznej wspominaliście już w komentarzach. To jakich kwot netto mógłby teraz oczekiwać jeśli będzie aplikował z doświadczeniem?

Dariusz Nowy wpis

Witam chciałem się dowiedzieć jak w tej firmie polega na ty że składa się cb list motywacyjny niby chcą do pracy a i tak zero odzewu i czeka się nie wiadomo na co.

Ktoś stwierdził teraz niedawno brak kultury a mnie w takiej ofercie dla specjalisty ds. logistyki i magazynu wyświetlała się fraza ze każdy pracownik ma realny wpływ na kształtowanie właśnie kultury. Można napisać ze faktycznie są teraz jakieś problemy? liczę na pracę przy dobrej atmosferze

@123

Wśród biurowych na brak kultury narzekać nie można. Aplikuj spokojnie

A możesz jakoś szerzej uzasadnić stwierdzenie, że firma upada i to powoli? Myślałem o pracy jako Specjalista ds. Logistyki i Magazynu, zwłaszcza ze tylko roku doświadczenia wymagają, więc akurat się wpisuje. Ludzie nie polecali przypadkiem, żeby na jakiś czas tu wstąpić po doświadczenie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kontroler Finansowy. Jaki był jej rezultat?
Kwadratowe koło
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Firma dobra na rok, zrobić szkolenia i uciekać gdzie pieprz rośnie. Dział blejdowy porażka, brak kultury po stronie przełożonych . Ocena od 1 do 10? Minus 1.

Czy NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Z marszu taka dostajesz czy jednak poprzedza ją jeszcze jakaś z okresem próbnym? Do tego w takim razie jak wygląda kwestia podpisania tej na nieokreślony, po jakim czasie to następuje?

OBIEKTYW

Ludzie, jeżeli jest coś do zepsucia to NXIS na bank to zrobi. Na portalu jest ogłoszenie rekrutacyjne dotyczące techników serwisu, trochę się zdziwiłem jak przeczytałem o 35 letnim stażu NXIS na rynku..... . Pierwsze rekrutacje do NXIS odbyły się w 2022r. Liczba miejsc w jakich prowadzone są projekty też może robić wrażenie, ale tylko na papierze w ogłoszeniu. Co do kadry zarządzającej, to zgadzam się z moimi przedmówcami ,to ignorancja, jedno wielkie zakłamanie, nieuczciwość. Jeżeli chcesz być traktowany w sposób nieuczciwy i nierzetelny, jeżeli chcesz być ignorowany i się denerwować przy wypłacie to NORDEX INTERNATIONAL SERVICES z siedzibą w Elblągu jest dla ciebie.

Baśka

To prawda, że do biura trudno jest się dostać? ktoś przytoczył zatrudnianie po znajomości ale nie mam co do tego pewności. Pokazała mi się po prostu oferta z kiedyś dla specjalisty ds. logistyki i magazynu. w jego obszarze jaka jeszcze praca magazynowa jest wykonywana? I jakie są teraz z tego zarobki?

WoleZanonima

Jestem pracownikiem owej firmy, Krystian T. który tutaj się wypowiada w samych superlatywach jest zarządzającym (zatem jak ma mówić źle o swoim bagnie). Pracownicy biurowi tutaj są niekompetentni (dostali się po znajomości owego Krystiana). Dodzwonić się do biura graniczy z cudem, później dziwne wymówki czemu to nie odebrali (a Ty np. dzwonisz aby dosłali dokumenty gdyż czekasz w zagranicznym urzędzie - później winę zrzucają na Ciebie). (usunięte przez administratora) (straszenie utratą pracy) ze strony zarządzającej jest normą, posiadam zdjęcia ekranu z grupy (usunięte przez administratora) gdzie wielki Krystianek straszy. Zachęcili do podjęcia pracy jej krótkimi godzinami (8/9 h dziennie pon - pt), soboty tylko dla chętnych - w rzeczywistości praca po minimum 10h dziennie, włącznie z sobotami, gdy odpadnie któryś dzień w tygodniu to zmuszają do pracy w niedziele. System ułożyli tak, że zrobienie tutaj nadgodzin jest praktycznie niemożliwe. Co chwile zmieniają rotacje i projekty (tracą ich dosyć sporo). Zabrali dodatki pieniężne za travele, teraz mają zmniejszyć podstawę na umowie o prace. Zapomnijcie o premii rocznej, dostaniecie tylko jakiś % którego nawet nie odczujecie. Podwyżki po roku pracy bardzo śmiesznie, około 700 zł brutto. Szczerze mówiąc to zostałem w tej firmie aby spokojnie przezimować, gdyż podstawa jeszcze jest w miare ok, lecz zaczyna się sezon i jest w czym wybierać (tej firmy nie polecam). Pracownicy z reguły są w porządku, ale jak to w polskich firmach - znajdą sie alkoholicy i (usunięte przez administratora)

To mnie teraz ciekaw tylko o jakie zaniedbania mogło chodzić, że faktycznie ktoś mógłby stracić zatrudnienie. Wiecie cos więcej o tym wcześniejszym faktycznie nie masz na to wpływu z perspektywy pracownika? to ile średni staż pracy technika by wyniósł przy tym?

Ixi

Firma istnieje 2 lata więc ciężko mówić o średnim czasie pracy technika

Mary
@Ixi

A są tacy co od ponad dwóch lat pracują? jeżeli firma jest na tyle młoda to nie ma jeszcze wyrobionej konkretnej kultury pracy? jaka jest ta aktualna?

NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Katowice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Wiaterek

Czy w firmie Nordex są przyjmowane kobiety na stanowisko technik turbin wiatrowych?

Technik
@Wiaterek

Aktualnie nie pracuje z nami żadna kobitka, wydaje mi się, że w Polsce jeszcze takich rzeczy się nie robi

@Technik

Przyznaje, że przyszłam tu poczytać o pracy jako specjalista ds. personalnych, bo taka oferta właśnie widnieje na dwie lokalizacje, jednak zainteresowaliście mnie tym tematem moi drodzy. :) u nas w Polsce jeszcze kobiet takich nie ma, ale czy ogólnie byłoby to możliwe? ciekawa jestem czy zostałaby taka przyjęta podczas kandydatury. Opiszecie nieco szerzej prace takiego technika tu pod firma?

Myślisz, że ta atmosfera od działu będzie zależna? Jak tak czytam to różne odniesienia co do biura padały, a mnie wstępnie interesowała praca jako specjalista do spraw personalnych. Jeszcze niedawno oferta się pojawiła, pytanie tylko czemu? To rozwój czy rotacja? I jak pracuje się na trybie zdalnym? Ma to spory wpływ na te „dziwna” atmosferę?

Krystian T

Były już pracownik
@Krystian T

Gabriela

Zdaje się, że tutaj pracownicy techniczni się chyba wypowiadają.. A znajdę życzliwą duszę "z biura"? Chodzi o to, że potrzebny jest Kontroler Finansowy na wiele lokalizacji, ale też in situ, tj. w Elblągu. Mając doświadczenie w kontrollingu nie podejmę decyzji o aplikowaniu bez podstawowych danych tj. przybliżonych stawek. Nie zaryzykuję kariery w aktualnej firmie, bo się wyda. Kto pomoże?

Mankiet
@Gabriela

Skoro nie podają stawki to już znaczy, że mają coś do ukrycia po co się pchać w niewiadome. Nie polecam.

@Mankiet

Nie jest to właśnie także zależne od lokalizacji? Pani Elbląg podkreślała mnie interesuje Białystok. Praca w sumie i tak jest oznaczona jako zdalna. Czy wobec tego kiedykolwiek musze być w biurze? można aplikować na każde miasto?

Seweryn

Uwielbiam anonimowe wpisy, czyli obrażanie kogoś bez podpisu ;) W biznesie, obojętnie jakim jest powiedzenie, "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Proponuję opinie jakie są tutaj wypośrodkować, bo prawda jest gdzieś po środku. Nordex zatrudnia na podstawie umowę o pracę, co jest obecnie raczej fenomenem w tejbranży. Rotacje, do tej pory były normalne 3/2. Firma płaci w terminie, szkolenia dla techników kierowanych na konkretną pracę czy kraj również są. Ogólnie jak w życiu, to nasze wybory. W życiu mamy to, na co sobie pozwolimy. Siłą nas tu nie trzymają.

Były pracownik Nordex

chciałbym się wypowiedzieć co do wpisu kolegi, który obnażył i napisał prawdę w 100%. Chciałbym dodać, że nie raz był prowadzony tej firmie (usunięte przez administratora)koordynatorzy jak i główny kordynator serwisu, kto tam dalej pracuje z cyrku się nie śmieje. Stawianie pracowników przed faktem dokonanym, poklepywanie po plecach swoich kolegów a ludzi, którzy faktycznie zasłużyli na to, mając dobre opinie na różnych projektach pochwała typu „bonus poklepus” słynny tekst jednego z koordynatorów. Ogólnie firma miała papiery na dobry start niestety nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu sprawili, że jest tam więcej ludzi na l4, teraz niż na projekcie. I Dobrze wiecie, że mówię prawdę. Na prawde z całego serca nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

Inny anonim

Kolego z serwisu, jak Ci tu tak źle to w każdej chwili możesz odejść i zmienić pracę. Osoba z takim bogatym doświadczeniem i wykształceniem co zawsze podkreślasz, na pewno znajdzie miejsce w którym ją docenią. Dziwię się, że jeszcze tu jesteś i pracujesz poniżej swoich możliwości.

Inny anonim

Kolego z serwisu, jak Ci tu tak źle, kasa kiepska i nikt nie odbiera od Ciebie telefonu to zawsze możesz odejść tam, gdzie znajdziesz bardziej kompetentny zespół. Osoba z takim bogatym doświadczeniem i wykształceniem co zawsze podkreślasz z pewnością znajdzie miejsce, w którym ją docenią.

Ted

Mr. nobody

Chciałbym napisać coś miłego. Przyjęcie, obietnice i pierwsze miesiące jak pączek w maśle. Naprawdę firma skarb. Technik ma wrażenie że jest zaopiekowały, i firma dba o wszystkich. Naprawdę Wielkie WoW. Niestety sielanka nie trwa wiecznie, źle policzone budżety, pozatrudniani ludzie z łapanki, kolesiostwo. Ktoś napisał,że firma korpo itd. Tak i nie,to banda kolesi nie mających pojęcia i wiatrakach. Wydawana bez sensu kasa, niektórzy bez szkoleń,a inni GWO po 2 razy w roku.(usunięte przez administratora)zastraszanie. Liczy się tylko biuro, uwagi techników nie mają rację bytu. Wieczne pretensje, i wymagania. Można to brać i traktować,jako uwagi rozżalonego pracownika,ale skoro firma traci klientów to coś jest na rzeczy. Pozatrudniani rzeszę ludzi na komponenty,a mają tylko jeden dźwig, który za chwilę spadnie jak chory łabędź z turbiny ????????.ludzie z komponentów dawani na serwisy,serwisanci uciekają itp. Ogólnie Polecam firmę,dostarcza wiele wrażeń. Znasz kogoś, kogo nie lubisz poleć tą firmę ????

Srutututu

Firma Nordex International Services działa jak każde korpo. Na rozmowie nałożą Ci makaron na uszy, jak tu nie będzie cudownie. Pominą parę szczegółów jak np., że masz rotacje 3/2, ale pod warunkiem, że w danym miesiącu wyrobisz etat, bo musisz pamiętać, że jesteś zatrudniony na umowę o pracę. Powiedzą Ci, że plan Twojej pracy jest ustalany na kilka miesięcy do przodu, co jest prawdą, tylko po jakimś czasie tym „planingiem” możesz sobie pupę podetrzeć. Kolejna rzecz to urlopy. Bez problemu jest wziąć urlop w trakcie dwóch „wolnych” tygodni, ale jak ma to być w momencie, kiedy masz zaplanowana prace, to musisz znaleźć sobie zastępstwo. To, co powiedzą na rozmowie przed zatrudnieniem to jedno, a to, co będzie później to loteria, bo lubią zmieniać zasady gry w trakcie gry.

Papa
@Srutututu

Tak zgadza sie. Ma być cudownie ale przez niektórych techników którzy zachowują się jak księżniczki trudno jest co kolwiek zaplanować. Duże oczekiwania wobec firmy ale bardzo małe oczekiwania wobec siebie. Jak się było na b2b to technik sam dzwonił kiedy do pracy, a 10 h dziennie to mało, w sobotę też godzinki chciałbym wyrobić.. A na umowie to niektórym 8 h to już za dużo, on więcej niż 8 godzin nie będzie pracował, a w sobotę to zapomnij on sobotę to ma wolną. Do tego nagłe l4 przed planowanym wyjazdem, gdzie wszystko już dogadane i opłacone, trzeba na szybko ludzi kombinować w jego zastępstwo i przez jednego, drugiego takiego gościa robi się chaos w firmie, ludzi trzeba organizować, ściągać z wolnego. I robi się zamieszanie w planowaniu. Drogi kolego czasami jedno l4, czy jakaś sytuacja losowa bo nie mówię są i takie ma później oddziaływanie na kilku płaszczyznach. Pewnie będzie ciężko zakumać bo patrzysz tylko w jedną stronę.

Srutututu
@Papa

Wszystko rozumiem co powyżej. Jest plan ułożony, wszystko git, ale jakiś technik focha strzela i bierze L4, po czym wszystko się sypie. Rozumiem. Tylko są technicy, co chcą pracować (bo co 3tyg poza domem robić), ale niech grafik będzie ułożony tak, że, jak ja przepracuje 3tyg i wracam do domu to mam czas dla rodziny, bo tak technicy planują sobie życie, pod te rotacje. Co prawda jeszcze sam jakoś bardzo tego nie odczułem, ale widzę maile, wiadomości na grupach i to, w jaki sposób są one pisane, pozostawia odczucie, że jesteś tu traktowany jak (usunięte przez administratora) umowy o pracę.

Ciężko też uniknąć frustracji, gdy następują niekorzystne zmiany. Kiedyś technik wracał w sobotę, teraz w niedziele, albo i w poniedziałek, bo promem płynie w niedziele wieczorem. Travel niepłatny do 8h, a urlop dostaniesz, jak znajdziesz sobie zastępstwo. I teraz subiektywna opinia, to wygląda jak zemsta biura na technikach. Przepraszam, jak się mylę.

W biurze macie swoją pracę ciężką, nie ciężką, ale frustracja z różnych powodów każdego ogarnia, normalne, tylko że technik jest daleko od domu i chce robić swoje i wrócić do rodziny bez zbędnych złych emocji, zresztą każdy chce po pracy wrócić do domu spokojny.

Wiec jak mamy coś budować to wzajemnym szacunkiem do siebie i spokojem, a nie atakowaniem siebie nawzajem

Freak
@Srutututu

Złych emocji nikt nie chce, biurowym też na tym nie zależy. Czasami ryba psuje się od głowy a przykład idzie z góry. Biurowi też są pracownikami i mają swoje życie. Uprzykrzanie życia technikom nie jest ich celem.

Zostaw merytoryczną opinię o NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Malborska 60
    82-300 Elbląg
  • NIP: 5272980802 REGON: 520665607 KRS: 0000938411

NORDEX INTERNATIONAL SERVICES sp. z o.o.