Opinie o Promo.com sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promo.com sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promo.com sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promo.com sp. z o.o w Warszawa

Dziwna firma i enigmatyczny proces rekruracyjny w promo.com

Joanna
@Zuzka

Rekrutacja poszła sprawnie, najpierw była krótka rozmowa HR, później zadanie, omówienie zadania połączone z rozmowa techniczną, nie przeszłam dalej ale miło wspominam te rozmowy, bardzo sympatyczni ludzie, byłam na bieżąco informowana o wszystkim.

Ciekawa Nowy wpis

Czy w tym roku planowane są rekrutacje? :) Chcialam przesłać aplikację na Full stack WordPress Developera, ale ta z portalu już jest zamknięta dłuższy czas. I tak przy okazji to nadal jest opcja współpracy tylko na kontrakcie b2b czy poszerzyli te możliwości?

Dziwna firma i enigmatyczny proces rekruracyjny w promo.com

@Kate

Cześć Kate! Przykro mi to słyszeć natomiast w ostatnim czasie w Promo.com sp. z o.o nie mieliśmy przyjemności rozpocząć rekrutacji z żadną osobą o Twoim imieniu zatem ciężko mi zrozumieć podstawę takiej opinii. Każdy z kandydatów poznaje cały proces rekrutacyjny podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Jeśli mogę jakoś pomóc to zapraszam do kontaktu: elak@promo.com.

@Ela

Logicznym jest Ela szukac podstaw opini w tresci opini, mowiacej o enigmatycznym procesie rekrutacji co sie sprowadza do dokladnie takich odczuc, mniej takie podstawy definiuje nick na portalu opiniotworczym, stanowczo opinia kandydatow.

Emilia
@Kate

Co twoim zdaniem oznacza enigmatyczny proces rekrutacji? Z ilu etapów składa się taka rekrutacja i jakich pytań w stronę pracownika można się spodziewać?

Joanna Nowy wpis
@Kate

Możesz podać sensowny argument dlaczego tak uważasz? Bez przykładów nie wiadomo o co Ci chodzi. Brałam udział w rekrutacji do Promo i zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią.

Zuzka Nowy wpis
@Joanna

A jak twoja wyglądała rekrutacja w takim wypadku? Powiedz trochę o przebiegu, pytaniach, atmosferze, bo już totalnie nie wiem, czego się spodziewać. Długo trwa pojedyncza rozmowa?

Joanna Nowy wpis
@Zuzka

Czy urlop w Promo.com sp. z o.o jest płatny 100%?

Tak!

Jakie wartości są cenione w Promo.com sp. z o.o?

Ela

Transparentność, komunikatywność i chęć rozwoju.

Przemysław
@Ela

A zarobić tu można znośnie? Ile dostanie nowy pracownik na rękę?

@Przemysław

Zerknij proszę na naszą stronę promo.com/careers, każda nasza oferta ma jasno określone widełki. Będziesz mógł ocenić w stosunku do swojego doświadczenia i stanowiska czy są to dla Ciebie znośne zarobki :)

Karol
@Ela

Dzięki za info bo to bardzo pomocne. Nie każda firma jawnie określa widełki. Powiesz jeszcze czy są do tego premie? Przydałoby się coś dodatkowego za dobre wyniki.

kermit
@Karol

Premia już jest wliczona.

Lidia
@kermit

To ile ona osobno wynosi?

@Karol

Zawsze doceniamy ponadprzeciętne zaangażowanie w projekty i wiele razy mieliśmy okazję nagradzać naszych developerów prezentami/voucherami. Oprócz tego wszyscy mają szansę na uzyskanie premii za polecenia podczas rekrutacji.

Danuta
@Ela

A ile wynosi premia za polecenie?

@Danuta

Wysokość i postać premii jest uzależniona między innymi od rodzaju poszukiwanego stanowiska. Może być to premia wysokości Twojego wynagrodzenia, może być to 1000$ a może być to nowy iphone.

Lidia
@Ela

Z tym IP to żartujesz czy serio takie prezenty tutaj dają? To na wigilie co ludzie tutaj otrzymują w takim razie? ;)

@Lidia

Zero żartu, na wigilię są vouchery do wybranego sklepu o wartości kilkuset złotych :)

Programista Php

Najpierw otrzymałem email z zaproszeniem na rozmowę telefoniczną, już następnego dnia byłem umówiony, rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, nie czułem się zestresowany, tego samego dnia otrzymałem już zadanie do wykonania, kolejnym etapem miała być rozmowa z managerem.

O moje doświadczenie, najciekawszy projekt, pracę ze scrumem itp

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Promo.com sp. z o.o?

Ela

Przyjazna i wspierająca :)

Danuta
@Ela

No to super. A piszesz o atmosferze między pracownikami czy szefostwem?

W.

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska techniczne? Czy cała rozmowa odbywa się w języku angielskim? Jak atmosfera w pracy?

@W.

W zależności od stanowiska jest ustalony określony proces rekrutacyjny natomiast zawsze trzeba spodziewać się rozmowy technicznej, zadania lub wspólnego kodowania. Rozmowa odbywa się zarówno w języku polskim jak i w angielskim. Atmosfera w pracy jest niekorporacyjna.

Aleksandra
@Ela

A w późniejszej pracy jaki język jest bardziej wykorzystywany do komunikacji?

@Aleksandra

Korzystamy zarówno z języka polskiego jak i angielskiego :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Promo.com sp. z o.o?

Ela

Każda nasza oferta ma jasno określone widełki płacowe, ostateczne wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata.

adam

Rozpocząłem proces rekrutacji do działu IT. Po rozmowie z developerem, kontakt z firmą się urwał, zero feedbacku, ani jakiegokolwiek kontaktu.

Karol
@adam

Kiepsko, ale sam wiesz że większość firm odzywa się tylko do tych kandydatów którzy przeszli weryfikacje pozytywnie. Jak było na rozmowie? Test czy raczej swobodna gadka?

@adam

Cześć Adam! Dzięki za komentarz, każda rekrutacja jest u nas zamykana informacją zwrotną, mamy adnotacje o tym w systemie, jeśli nie otrzymałeś jej do głównej skrzynki, sprawdź proszę spam. Jeśli taka wiadomość zwrotna jest dla kandydata niewystarczająca, zawsze może wrócić do nas z prośbą o obszerniejszy feedback, wystarczy dać nam znać i przygotujemy szczegółowe za i przeciw. Jeśli mogę jeszcze jakoś pomóc to zapraszam do kontaktu: elak@promo.com :)

Wiecie, czy Promo.com sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ela

Tak, udostępniamy cały potrzebny sprzęt do pracy :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Promo.com sp. z o.o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ela

Jak najbardziej Promo.com sp. z o.o zapewnia możliwość rozwoju, każdy zespół dba o to by wiedza była przekazywana i wszyscy zawsze chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Dodatkowo zapewniamy dofinansowania do szkoleń czy warsztatów dzięki czemu każdy ma szansę na rozwój swoich umiejętności :)

Co wchodzi w socjal Promo.com sp. z o.o?

Ela

Tzw. "socjal" w Promo.com sp. z o.o jest moim zdaniem bardzo rozbudowany, zaczynając od podstawowego zapewnienia prywatnej opieki, pakietów sportowych czy dofinansowania do szkoleń przez prezenty świąteczne, urodzinowe, okazjonalne aż po happy hour, ciekawe integracje i wiele innych. W razie pytań zapraszam do kontaktu: elak@promo.com :)

moja opinia jest pozytywna

Czy mogę otrzymać lstownie instrukcję obsługi urządzenia Rejestrator w lusterku

@moja opinia jest pozytywna

Powyższe pytanie nie dotyczy naszej firmy. Proszę uważnie sprawdzać nazwę sprzedawcy. My nie sprzedajemy takich produktów. Pozdrawiam!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Promo.com sp. z o.o?

Dev

Tak całe w terminie

dotyczy zakupu oximetru

Wysłałem mamie na wieś Wasz Oximeter Fingertip Pulse.Rozczarowanie-brak baterii.Gdzie teraz to kupi i kto jej to zamontuje.Ja ,może za tydzień.Jak dożyje.

@dotyczy zakupu oximetru

Powyższa opinia nie dotyczy naszej firmy. Nie sprzedajemy takich produktów. Pozdrawiam!

Czy pracownicy Slidely Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Promo.com

Jasne, że tak :) Jesteśmy zgraną drużyną, która chętnie spędza ze sobą czas na integracjach :) Ela, Promo.com

On

@Paweł i czy wszystko co tam ustaliliście na rekrutacji dotyczące pensji, warunków umowy się pokrywa z rzeczywistością ?

@On

Tak, do warunków nie mam zastrzeżeń - wszystko zgodnie z umową i na czas. Naturalnie, w związku z panującą pandemią, po kilku tygodniach sposób pracy musiał się zmienić, ale uważam, że firma dobrze sobie poradziła z tą sytuacją.

Bardzo sprawny i konkretny proces rekrutacji. Już w jej trakcie poznałem wszystkie szczegóły związane ze stanowiskiem i dowiedziałem się czego ode mnie oczekuje pracodawca. Pierwszy dzień w pracy to była przyjemność, wszystko przygotowane, nie musiałem na nic czekać i mogłem od razu zabrać się za konkretne zadania. Atmosfera w firmie bardzo startupowa - przyjaźnie i mało formalizmów. Bardzo polecam!

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Brałem udział w rekrutacji

Proces szybki, sprawny, nie dostałem się ale byłem na bieżąco informowany jaki jest kolejny etap, na co czekam itd. Myląca jest jedynie podwójna nazwa firmy, strona to promo.com a spółka slidely sp. z o.o.

Promo.com
@Brałem udział w rekrutacji

Dziękujemy za feedback ;) Nazwę spółki ze Slidely aktualnie zmieniamy na Promo.com aby było spójnie. Samych sukcesów Kamil, Promo

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Slidely Sp. z o.o.?

Niekorporacyjna, bardziej startup'owa

Zostaw merytoryczną opinię o Promo.com sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Promo.com sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Promo.com sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promo.com sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Promo.com sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promo.com sp. z o.o
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7C
    02-366 Warszawa