Vget Polska Sp. z o.o.

Poznań

Vget Polska Sp. z o.o.

Opinie o Vget Polska Sp. z o.o.

Smutne to

Naciągacze i (usunięte przez administratora) wciskający drogie pakiety medyczne. To ci sami co vigget tylko zmienili nazwę. Żeby tam pracować trzeba być bezdusznym człowiekiem, który naciąga emerytów na drogie kredyty. Życzę im wszystkim tego samego na starość... choć wolałbym, żeby ich wszystkich wczesniej pozamykali

Aleksander
@Smutne to 22.09.2018 09:02

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Wypowiadasz się jako klient firmy, który kupił towar, czy jako były pracownik? Pamiętaj, że regulamin zabrania oskarżania kogokolwiek bezpodstawnie https://www.gowork.pl/regulamin Na tym forum szukamy informacji od pracowników na temat warunków zatrudnienia i aktualnych rekrutacji. Jeśli ktoś ma takie informacje, zapraszam do zostawienia opinii i dyskusji.

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w firmie Vget Polska Sp. z o.o. w mieście Poznań, czekamy na info.

Zostaw opinię o Vget Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vget Polska Sp. z o.o.