Opinie o BS Deweloper Sp. z o.o. w Świlcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BS Deweloper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BS Deweloper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BS Deweloper Sp. z o.o. w Świlcza

Sąsiad

Nie wiem dlaczego usuwacie wpisy skoro to prawda Zacznę od nowa: Jak ktoś chce kupić mieszkanie na wiecznym zakurzonym i błotnym placu budowy to niech się mocno zastanowi a jak już kupi to niech sobie poczeka około roku spóźnienia lub więcej na mieszkanie wizualizacja osiedla tylko na reklamie bo w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z tym co tam wybudowali kanalizację zaczęli robić po 3 latach i w połowie zakończyli pewnie to koniec reklamacje u nich nie istnieją a jest ich sporo I tak można wymieniać i wymieniać

Tom
@Sąsiad

Mam pytanko o jakim osiedlu mowa? Bo akurat przymierzam się do zakupu

Sasiad
@Tom

Dworskie Ogrody

Mieszkaniec Dworskich w Rzeszo
@Tom

Chyba temat już nie aktualny, bo droga jest, zagospodarowanie też, kanalizacja też, asfalt i chodniki też i właśnie budują kolejne bloki w których mieszkania sprzedane ;) Pozdrawiam zawistnych sąsiadów

Mieszkaniec osiedla

Irena
@Sąsiad

Współczuje mieszkańcom takiego osiedla sąsiada, a deweloperowi współczucia takiego Klienta ! Jak pisze ktoś inny asfalt już jest, chodniki też tylko wymagało czasu- myślę że nawet nie zależało to od dewelopera bo buduje dom i wiem jak trudno o media czy drogi! Pozdrawiam

Mieszkaniec osiedla Dworskie
@Sąsiad

Mamy kwiecień 2021 rok, - masz już asfalt ?- MASZ! - nie ma kurzu?- NIE MA! - masz kanalizację?- MASZ! więc wstydziłby się trzymać ten komentarz, ja bym usunął, tym bardziej że sam mieszam na tym osiedlu i mówili że im zejdzie bo mieli przeszkody urzędowo- administracyjne ale zrobili pod koniec 2020 roku. Brak uwag do osiedla i Dewelopera !

Widz Nowy wpis
@Sąsiad

To deweloper przyszedł do Sąsiada a nie sąsiad do niego swoje nadużycia w budowie tłumaczy rzekomymi upierdliwy mi sąsiadami. Niech sobie bloki buduje koło swoich zabudowań i niech zalewa swoje działki

Subiektywnie zorientowany Nowy wpis

Gładko opowiadają i obiecują. A naprawdę krętacze. Oddanie inwestycji na pewno później o 2 kwartały. Jak kupujesz pokazują ci jeden plan budowy ukrywając niewygodne problemy potem zmieniają plany na inne które zatwierdzają 2/3 miesiące przed zakończeniem inwestycji. Kupujący dostaje co innego niż mu obiecywano. Zwalają winę na sąsiedztwo a tak naprawdę ukrywają problemy prawne o których wiedzą od początku. Chcą szybko pozbyć się mieszkań z babolami prawnymi a potem niech lokatorzy chodzą po sądach albo "widziały gały co brały" Po sposobie pisania "pozytywnych" opini widać że piszą je sami sobie. Szefostwo firmy jescze parę lat temu handlowało zniczami którą to działalność zakończyli z długami

Pisał ktoś że wizualizacja osiedla nie ma nic wspólnego z tym co tam wybudowali ale przecież podczas zakupu to się prawnie potwierdza to, co ma powstać. Czy ktoś sądownie dochodził praw, że dostał nie to co oferował wcześniej deweloper?

Mieszkaniec
@Marta

Totalne bzdury piszesz! Mieszkam na tym osiedlu i można mieć pretensje ale nie co do odzwierciedlenia wizualizacji z rzeczywistością. Możesz znaleźć zdjęcia amatorskie i porównać z wizualizacjami- zdziwisz się :) Ale najlepiej przyjechać i samej sprawdzić

Mieszkaniec BS Deweloper Nowy wpis
@Marta

Zacznę od Hahahaha Jeden z nielicznych deweloperów który w 100% odzwierciedla wizualizacje z rzeczywistością!! Nawet farba wewnątrz i płytki są identyczne jak na wizualizacjach. Przyjedź osobiście otwórz na telefonie wizualizacje i stań obok!!! A nie piszesz jakieś pierdoły aby tylko dym i spam robić!!! Śmieszne są takie komentarze!!!

Ewelina Nowy wpis

Szukam obecnych ogłoszeń o pracę do nich. Na stronie są co prawda ale mają datę 2021, więc raczej nieaktualne? Ktoś wie czy nie szukają specjalisty ds sprzedaży nieruchomości? Jeśli tak to mogłabym prosić o przybliżenie obecnych warunków? Jak praca jest zorganizowana i jak konkretnie opłacana?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BS Deweloper Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
das

Ktoś się orientuję czy rekrutacja na stanowisko sprzedawcy się już zakończyła?

Klient
@das

Z tego co wiem to rekrutacja nadal trwa. Wejdź na www.bsdeweloper.pl/kariera

das
@Klient

Trochę długo, jak od maja szukają. Ktoś wie dlaczego tyle to trwa?

Teresa
@das

Hej, udało ci się dostać pracę na stanowisku sprzedawcy? Jak przebiegała rekrutacja?

wz

Boże chroń mnie i innych mieszkańców tego osiedla przed takim "Sąsiadem". To człowiek z księżyca, nie to abym miał coś do księżyca.

naciągnięty

Miał buć ogródek a jest dwumetrowa skarpa, przejazd pod oknem gdzie miał być plac zabaw, na drugim piętrze nie otwierane okna jak je myć. Kłamstwa że oddanie mieszkania 7 miesięcy po terminie to nie ich wina.

Romana Koste
@naciągnięty

Każdy deweloper nie tylko w Rzeszowie ma poślizgi- wiem z doświadczenia. A skarpa czy inne rzeczy SORRY, ale trzeba czytać dokumenty i przeglądać materiały, Akurat ten deweloper udostępnia nawet PROJEKT BUDOWLANY !!! Wystarczy wziąć fachowca i przeczytać projekt a nie pisać hejt na innych!!!! Współczuje takiego sąsiada na osiedlu

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych sprawozdań odnośnie firmy BS Deweloper Sp. z o.o. w miejscowości Świlcza, a każda opinia jest pomocna.

Maciej

Firma działa od chyba końcówki 2014 roku, więc ponad 7 lat. Buduje dosyć sporo mieszkań, ekipa to kilkadziesiąt młodych ludzi, dobrze zorganizowana co widać po ilości inwestycji. Brak negatywów odnośnie firmy, w 2018 roku mieli jakiś poślizg na inwestycjach i brak asfaltu, lecz można przeczytać od innych że wszystko już ok i jest asfalt więc chyba brak uwag na dziś.

Colin

Czy agenci dostają służbowe auta?

Zostaw merytoryczną opinię o BS Deweloper Sp. z o.o. - Świlcza

• Jak się pracuje w BS Deweloper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BS Deweloper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BS Deweloper Sp. z o.o.
  • 474