Opinie o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Czy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Mariusz

Nie, port lotniczy nie zapewnia kart multisport, opieki medycznej i innych "dodatków". które są normą w szanującej się firmie. Na lotnisku dostaniesz 2200 na rękę, ale po okresie próbnym możesz liczyć na podwyżkę... 100 złotych więc 2300 już robi wrażenie, nie?? Radzę omijać szerokim łukiem tą komunistyczną firmę

Anita

Praca z całą pewnością należy do bardzo dobrych, trzeba cały czas się rozwijać. Jedynie spędza sen z powiek obawa jak długo jeszcze będziemy borykali się z pandemią.

Cisek

Nie polecam nikomu pracy dla portu lotniczego w Rzeszowie. Żenująco niski poziom płac w stosunku do odpowiedzialności. Jedyną grupą, która zarabia dobrze to pracownicy budynku administracji i ludzie przyklejeni do stołków.

Igor

@mac kiedy masz rozmowę ? Daj znać jak było!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Monter Utrzymania Infrastruktury Technicznej wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Grzybek

Pracowałem jako steward portu. Praca w bardzo różnych godzinach. Nocne zmiany. Pieniądze żenująco niskie. Delikatnie powyżej minimalnej krajowej. Generalnie duża odpowiedzialność za śmieszną kasę.

Kamil
@Grzybek

Są jakieś możliwości rozwoju?

Atland
@Kamil

Możliwości mają tylko Ci co mają kogoś z rodziny w administradyjnym. Jest to rodzinna firma i awansują tylko ci co mają plecy i pchnięcie.

Robur

Ktoś wie ile teraz płacą w dziale handlingowym albo na magazynie?

Amadeusz
@Robur

2500 brutto.

Sławomir

Na wstępie dodam że nie jest sztuką wstawić wpis i nie mieć odwagi się podpisać .....Port z tego co wiem nie jest zakładem karnym i nie przymusza do pracy . Pracują tutaj ludzie po 12 lat a nawet więcej i codziennie przychodzą do pracy ....Nasuwa sie pytanie w jakim celu przychodzą z sympatii do lotnictwa ? ????A czy ktoś ma bogatą teściowa to już prywatna sprawa ????

Pfuuj
@Sławomir

(usunięte przez administratora)już wszyscy wiedzą kim jesteś. Tak ładnie się podpisałeś :) Rzeczywiście są ludzie, którzy pracują 12 lat, ale to raczej świadczy o tym, że podkulili ogon i godzą się na wyzysk, ponieważ nie są w stanie znaleźć godniejszego miejsca pracy. Najgorszy tekst jaki można rzucić to "nikt nie zmusza do pracy". Właśnie przez takie gadanie w Polsce warunki pracy godzą w ludzką godność. Jeżeli uważasz, że płaca w tym miejscu pracy jest przynajmniej w minimalnym stopniu adekwatna do wykonywanych obowiązków i odpowiedzialności to powiem wprost, że po prostu mi Cię szkoda. Z pewnością musi to być szczyt Twoich możliwości zarobkowych, dlatego zgadzasz się na pracę na tych warunkach. Przypuszczam jednak, że jesteś osobą spośród "wybranych" i dostajesz zdecydowanie wyższą pensję niż przeciętny pracownik na tym "lotnisku". Zauważ też, że ten portal jest miejscem do dzielenia się przez pracowników oraz BYŁYCH pracowników opiniami o danym miejscu pracy, więc nie zakładaj, że osoby komentujące wciąż tam pracują. Używaj częściej mózgu - to na serio pomaga. Pozdrawiam Cię Sławciu ? Hmm jaki Sławciu?

Mirosław
@Pfuuj

Pfuuj....po co taki tekst? Widzę że tutaj tylko problem ma jeden z działów . A opinia idzie na cały Port . Zawsze można iść gdzie indziej ....Albo przyjść zagrać z nami w piłkę ....

Jacek
@Mirosław

Trzeba mieć na uwadze, że w danym miejscu pracy może być kilka działów, w których praca może się od siebie znacząco różnić. Pamiętajcie, dlatego, aby w swoich opiniach dodawać, którego działu ona dotyczy. Wiecie może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można aplikować do któregoś działu w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka?

B.a.r.t.o.l.i.n.i

Piszecie głupoty .....ja pracowałem w porcie i się zwolniłem .Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma ....Podkuliłem ogon i wróciłem do portu spowrotem bo wszędzie (usunięte przez administratora) ...Pracuje z uśmiechem kasą gra ....

Pfuuj
@B.a.r.t.o.l.i.n.i

skoro jesteś nieudacznikiem to musisz wracać na garnuszek państwowy :)

Obecny pracownik

Panie od BHP ja się pytam ? Coś pan zrobił przez ostatnie 20 lat? Paprotki już gniją od tej wody z przelania. Zajmij się pan tym do czegoś pan został zatrudniony. Czy i kiedy ostatni raz zostały dokonane jakieś analizy , pomiary , nadzór nad wykonywaniem pracy przez osoby które pracują ciężko dźwigając niejednokrotnie ciężary powyżej dopuszczalnych norm w warunkach bardzo ciężkich (mrozy , upały , ulewy ) . Jakie są wysiłki energetyczne wykonywane przez pracowników ? Kiedy ostatnio były robione pomiary i czy w ogóle były bo nikt o tym nie słyszał . Chyba ze siedzisz pan przed komputerem i z internetu zerżnąłeś tabelki . Wiele osób pracuje w warunkach szkodliwych niestety wszystko jest zamiecione pod dywan. Odpowiadamy za załadunek i zabezpieczenie samolotu do nocowania . Podpisujemy dokumenty z których wynika ze ponosimy za to odpowiedzialność. Ja się pytam gdzie jest szkodliwe ? A teraz DO ROBOTY !!! RAZ , DWA !!

GBrzesky

PS.KIEROWNICTWO JEST Z NADANIA POLITYCZNEGO-czyli partii przygłupów i szabrowników , każdy wpycha swojego. Nie ma szans by tam się dostać ,a jeżeli komuś nawet się uda to jest gnojony tak,że po kilku dniach odchodzi z roboty.

GBrzesky

W tym zadłużonym przez dobrą zmianę miejscu to tylko staży pracownicy się jeszcze jakoś utrzymują. Niestety prawda jest taka , że nawet z przewoźnikiem ,który oferuje najwięcej połączeń z / do tegoż lotniska- pofruwa jeszcze do połowy wakacji swoje połączenia , a potem definitywnie kończy współpracę z J942 . Brawo panowie o,K,H, T i Si . Jeżeli kto kolwiek chce w tym miejscu pracować to niech się zastanowi czy warto . (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Płace są minimalne.

Apparatti

Zdecydowanie odradzam. Fluktuacja ogromna. Każdy przychodzi tylko na chwilę, ponieważ w między czasie szuka kolejnej pracy, gdzie proponują godziwą stawkę za takie warunki pracy. (usunięte przez administratora) to osoba bez kręgosłupa moralnego.

PLRZE

Z zewnątrz wydaje się że to interesujące miejsce z dobrymi zarobkami. 2300 zł brutto na dzień dobry, potem niewielka podwyżka. Praca we wszystkie dni w roku, święta soboty niedziele itp. Zarobki kompletnie nieadekwatne do odpowiedzialności i zakresu obowiązków. Wymagania spore, praca w godzinach nadliczbowych(nie płatna). Zero możliwości rozwoju/awansu lepsze stanowiska zarezerwowane dla swoich. Kto ma znajomego dyrektora albo kogoś z góry może awansować inni nie mają na to szans. Odradzam pracę w tym miejscu.

@PLRZE

Piękny opis tego (usunięte przez administratora)Zgadzam się z każdym słowem. Były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. - Jasionka koło rzeszowa

• Jak się pracuje w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.?

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 942
    36-002 Jasionka koło rzeszowa

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.