Opinie o Eber Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eber Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Eber Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eber Sp. z o.o. w Warszawa

Alvin Nowy wpis

Jedni pisali o umowie o pracę dla pracowitych i efektywnych ludzi. Inni zwracali uwagę na to, że pracowały tu sympatyczne osoby, podpytując jednocześnie, czy firma płaci na czas. Moja wiedza o firmie kończy się na jej warszawskim adresie i tym, że serwis z firmami określił jej branżę, jako ochroniarską. Szukam po prostu pracy w ochronie. Kto więc pomoże i dopowie co nieco o tym, czy wypłata jest terminowa, i w jakiej obecnie wysokości?

Rycia Nowy wpis

Fajni i mili ochroniarze. A jak jest z terminowością wynagrodzeń bo słyszałam że różnie to bywa?.

Jacek Nowy wpis

Czy są nadal przyjęcia do tej firmy? Ostatnio próbowałem ale selekcja jest dość wymagająca. Potrzebują efektywnych ludzi co chcą pracować ale w zamian można liczyć na umowę o pracę . Czy nadal tak jest?

Emilia Nowy wpis
@Jacek

Aktualnie mają jakieś ogłoszenia tutaj na tym portalu. Co masz na myśli mówiąc, że selekcja jest dość wymagająca? Udało ci się być na rozmowie? Ja właśnie w tych ich ogłoszeniach nie doszukałam się żadnych wymagań. Ktoś wie czy zawsze wymagają doświadczenia na danym stanowisku?

Obecnie pracuję w tej firmie na linii kas w markecie już kilka miesięcy i nie mam powodów do narzekania. Wynagrodzenie zawsze na czas. Kontakt z przełożonymi super .

Aleksandra

I atmosfera też ok? Bo widziałam że tu różne opinie są na ten temat. A wynagrodzenie po tych kilku miesiącach się podwyższyło? Po jakimś okresie próbnym czy coś?

Z
@Aleksandra

Są pracownicy ochrony którzy pracują w tej firmie od kilku lat na linii kas na umowę o pracę. Kontakt z dowódcami jest bardzo dobry,nawet nie ma problemów żeby bezpośrednio z szefem firmy porozmawiać. Żaden z pracowników z którym rozmawiałem nie narzeka na pracę . ( Gdyby pracownikowi nie podobały się warunki pracy to szukałby innej prawda?)

Emilia
@Z

A co z tymi podwyżkami wynagrodzenia? Pojawiają się jakieś? Zastanawiam się czy podejmując pracę lepiej od razu negocjować sobie wyższą stawkę czy może później można liczyć właśnie na wzrost wynagrodzenia. I po jakim czasie można tego wzrostu się spodziewać?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eber Sp. z o.o. na stanowisko Praca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Johny

Bardzo dobre warunki pracy. Wynagrodzenie terminowość jak w umowie.

Aneta
@Johny

Czyli mówisz, że firma i pracodawca są słowni i jeżeli cos obiecują to się tego trzymają, to fajnie. A co powiesz na temat wynagrodzenia? Zadowolony jesteś? Na jakim stanowisku jesteś i na jakie zarobki można na nim liczyć na początku?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Eber Sp. z o.o.?

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie polecam. Mobbing na porządku dziennym. Pracowałam w jednym miejscu na zmianę z drugą Panią,która była żoną kierownika ochrony. Mi nie wolno było nic,jej wszystko. Zmiany np. jak wypadały w święta,ona zawsze miała wolne,ja pracujące. Źle naliczali wypłaty i kazali oddać pieniądze. Po konsultacji z prawnikiem IP on mi doradził żeby nic nie podpisywać,nie oddawać,bo prawo jest po mojej stronie. Co ja się nasłuchałam od księgowej,że życzy mi żeby ktoś mnie kiedyś tak samo potraktował,że ona teraz te pieniądze musi oddać z własnej kieszeni itp. Dodam tylko,że to chodziło o zasiłek,który z jej winy źle naliczyła przez rok 100%,a powinna 60%. Ja jako pracownik nie miałam obowiązku się na tym znać,ona tak. 5 minut zajęło mi zapoznanie się z nowymi przepisami,które wtedy weszły w życie. Ja jej to wszystko powiedziałam i ona mnie właśnie tak potraktowała. Jak poszłam po podwyżkę to usłyszałam,że wiedziałam za jakie pieniądze się przyjmowałam i podwyżki nie dostanę. Ogólnie zła atmosfera tam panowała. Nie polecam i radzę trzymać się od tej firmy z daleka.

Zamiescilam długi opis warunków pracy w tej firmie. Pozdrawiam.

@były pracownik

Gdyby pracowała Pani w tej firmie to by wiedziała że u nas nie ma takiego stanowiska jak "kierownik" ochrony.

Sylwia

Możliwe w takim razie, że jakieś inne miała stąd na myśli tylko nazewnictwo jest inne? to jak inaczej to stanowisko tutaj może być nazywane?

Miałam na myśli mojego byłego przełożonego,a jak on się teraz u Was nazywa to mnie już nie bardzo interesuje. W każdym razie chodzi o Pana (usunięte przez administratora) Kutra i jego żonę. Cham*two na najwyższym poziomie. Gdy zaszłam w ciążę i jak to wyszło to przyszedł do mnie z tekstem "No pokaż,co tam masz". Było to oble* ne i bardzo nie fajne. A Pan Lewandowski po mojej skardze stwierdził,że aż huczy od plotek,czy aby nie z nim jestem w ciąży. Dalej uważasz,że jest to fajna firma,bo ja tak nie uważam.

@Sylwia

No właśnie też jestem ciekawa,jak teraz w firmie Eber określa się przełożonego i nie mam na myśli prezesa.

Pracowałam w tej firmie przez 3 lata i wiem,co pisze,bo wiem z czym się zetknęłam.

3 lata to szmat czasu... Cały czas byłaś traktowana w taki sposób? Czy to było jednorazowo? Inni mieli tak samo czy to tylko Ciebie dotyczy?

Honorata

Firma szuka właśnie kogoś do Sprzedaży Internetowej. Macie jakieś info o pensji lub widełkach płacowych dla osoby z doświadczeniem ecommerce 2 lata? I czy są jakieś benefity pozafinansowe?

Dobra firma. Traktuje pracownika jak człowieka a nie jak to jest w innych firmach, wróciłem do tej firmy i nie żałuję.Dowódcy też dobrze ,wręcz z szacunkiem podchodzą do pracownika. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem.

JJ

Pracowałem w tej firmie. Praca normalna jak w ochronie. Wynagrodzenie terminowe. Żadnych konfliktów z przełożonymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Eber Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eber Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eber Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eber Sp. z o.o.?

Eber Sp. z o.o.
  • Jutrzenki 156