Opinie o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lte Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lte Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

mocnYY

Pani S. to istna porażka tej firmy. Dalsza inwestycja w tą "osobę" to najgorsze co może być dla całego grona maszynistów i rewidentów. Prezes ładnie napisał o nagradzaniu, jednym zdaniem ujął w mailu baardzo mądrze co o nas myśli i to samo robi sylwunia. Ma nas za (usunięte przez administratora) i najniższy stopień piramidy finansowej. Sylwia, do Ciebie jedna sprawa, nie ściemniaj że nie masz swoich pupili. Jeden z instruktorów, pan z ośna, pan ze szczecina..pan z głogowa (ten starszy). Co ty myślisz, że tego nie widać?! przeglądamy RC i widzimy kto cały czas ma fajne fuchy. Poczekaj do kwietnia

zenada ten portal ... tylko chamstwo dostaje scene... brawo dla administratora.

Frazes

Mnóstwo tu frazesów. Przeczytałem co pisza tu byli pracownicy. Szkoda fajni ludzie a mściwi. Źle było - odeszliscie do lepszych waszym zdaniem firm- i po temacie- po co pisać i opluwać byłych kolegów. Szkodaaa- ręcę mi opadły- zwłaszcza jak dowiedziałem się kto tu pisze. Podsumowując jaki cel macie pisząc te bzdury. Pozdro dla byłych i obecnych pracowników.

Ja12345
@Irena

Prawie wszystko jest tak jak było. Największym problemem jest teraz kierownik Dispo i planista. Dyrektor S. pracuje jako maszynista i chyba chodzi w moro ponieważ jest niewidzialny.

Jarząbek

1. Osobiste poznanie Prezesa i możliwość porozmawiania z nim ( nie zawsze ma ochotę ale to zrozumiałe) 2. Zaproszenie co roku na jakąś imprezę integracyjną 3. Trzynastka, grusza, pełno dodatków do służby 4. Urlop w zasadzie kiedy się chcę 5. Taxi do pracy 6. km po 1,2zł 7. Możliwość dogadania z dyspozyturą co do wyjścia do pracy (tylko trzeba chcieć, pracować, nie leżeć) 8. Świetny nowy kierownik "orzeł" 9. Brak karania przez kierowników oraz instruktorów za niedopełnienie obowiązków 10. Hotele z pokojami jednoosobowymi Jeżeli 10 punktów powyżej sprawia, że firma zniechęca kogoś, to zawsze można się zwolnić, chyba przymusu nie ma ? Ja Jarząbek (dobry trener) pracowałem w wielu firmach gdzie Prezesa nikt nie znał, na hotel jechało się po taniości, bez śniadania nawet. Instruktorzy patrzyli tylko jak karę doYeBa$. Dodatki do pracy ? km po 48groszy, grusza 200zł, bony na święta 150zł, trzynastkę to widziałem jak Pepa(ta świnka) niebo, a praca taka &ujowa, że urlop miałem wykorzystany w całości do połowy roku. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław trener drugiej klasy... ".. jeszcze inni, niektórzy wbijają mu szpilki, to nie ludzie, to wilki.." Ps.Ci co się zwolnili, dzwonią wypytywać jak w LTE, bo nowa firma dużo gorsza... Pupcia szczypie... - Jak napisał wyżej Trener Jarząbek, nie podoba się, można się zwolnić. To mówiłem ja Ryszard Ochódzki, Prezes LTE? Nie! Klubu Tęcza !! Ps2. Jak piszecie komentarze, to róbcie to chociaż z głową, kto normalny pisze komentarz o 4 rano ? Wiadomo, że ten co ma obecnie służbę, siedzi i się nudzi, więc wylewa gorzkie żale... Wystarczy zobaczyć w railcube'a kto miał wtedy służbę , to na pewno nie był dziedzic Pruski...

Były
@Jarząbek

Tak z ciekawości, kto z byłych pracowników dzwoni i pyta o pracę ?! Bo nikogo takiego nie znam, a ze wszystkimi utrzymuje kontakt.. każdy kto odszedł sobie chwali bieżącą firmę..

florek

Serio, czemu nie idziecie z tymi jękami do kierownika? Macie jakieś kompleksy czy co? Nie czujecie się trochę głupio wyrażając frustracje na platformie? A co, za mało było waszych problemów w przedszkolu? I jakim cudem dalej pracujecie w miejscu, które tak bardzo nienawidzicie? No bo przecież ewidentnie to nie firma jest tu problemem, tylko wy sami swoimi wywrotowymi komentarzami. Poziom, który reprezentujecie, jest poniżej zera.

@florek

Pracują ponieważ są tak dobrymi maszynistami, że nikt ich nie chce zatrudnić.

Adam Nowy wpis

And co to za prestirz pracować z starym Wieś Mac? Mało chyba kto się zastanawiał no może oprócz Poznania, że dzięki kilku osobom w firmie mamy taką a nie inną sytuację z zarobkami. Tak to jest jak jeden z drugim kretynem, tak kretynem bo tylko kretyn nie był w stanie tego przewidzieć. Chciał się szybko nachapać finansowo a dzięki takim maszynistom wszyscy teraz klepią biedę. Pazerny dupek z Wałbrzycha, nie pozdrawiam.

kolega Nowy wpis
@Adam

@adam klepac biede, wolne zarty :) tak zle nam nie jest.

Lila Nowy wpis

Teraz znowu jest aktywna oferta pracy dla dyspozytorki i chyba spróbuję swoich sił. Dają umowę o pracę, a to już dla mnie spoko. Tylko na jaki czas proponują umowę na początek? I powiem szczerze, że szukam pracy, docelowo na stałe. Firma zapewnia pakiet benefitów, ale czy można spodziewać się czegoś więcej niż to co podane w ofercie?

Jarząbek

Były Nowy wpis
@Jarząbek

Niestety opinia. Czy przychylna czy też nie to nadal opinia. Skoro pracownik wypowiada się źle o pracodawcy np. z powodu niskich zarobków to pracodawca ma odpowiednie narzędzia by zmienić lub poprawić sytuację pracownika. Tym samym zmienić opinię na korzyść. Pracodawca ma wiele narzędzi jak i argumentów ale skoro z nich nie korzysta to działa na własną szkodę. Na Goworku jest bardzo dużo opinii o LTE i są one mega skrajne tak więc ktoś przestał w firmie już nad tym panować. Do kadry: 1) przewija się u Was problem zarobków już od kilku lat. 2) ciągle wraca temat bliku. Czy kadra zarządzająca czyta wpisy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lte Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
mocnYY

Hejtowanie współpracowników to totalna porażka. To nie tylko niepoprawne, ale też chamskie. To odstręcza potencjalnych pracowników od waszej firmy. W pracy liczy się szacunek i zrozumienie. Przestańcie rozpisywać się na temat współpracowników i zacznijcie szanować się nawzajem. Jak widać nie macie na tyle odwagi, żeby porozmawiać ze sobą szczerze, tylko chowacie się za anonimowymi wypowiedziami. Może warto rozważyć wizytę u psychologa, bo ewidentnie nie panujecie nad swoimi emocjami. @Pracodawca powinniście zainteresować się tym, co dzieje się w Waszej firmie. Zatrudnienie takich osób jak (nicki) sin, czy mocny, czy jeszcze inne, o których możecie sobie poczytać prowadzi do tego, że w Waszej firmie rodzi się chaos, niezrozumienie, brak sympatii oraz dezorganizacja. Przykro się na to patrzy.

Słyszałem, że Ty masz. Twój chłopak opowiada o tym.

@mocnYY

@mocnYY mowe Ci odebralo? masz cos w buzi? moze popros chlopaka zeby wyciagnal..

zenada ten portal ... tylko chamstwo dostaje scene... brawo dla administratora.

Koleś

Firma do pewnego momentu jedna z lepszych na rynku. Niestety od 2022 r tylko już przeciętna dzięki znaczącej utracie w przewozach. Ludzie niestety, jak to mówią w polityce gorszego sortu. Jak jest wam tak źle to przecież prościej jest zmienić firmę. Grzegorz K. załatwi kolegom ciepłe posadki, :DDDD

Wniosek
@Koleś

Czyli po odejsciach maszynistów w 2022, firma zaczęła szorować po (usunięte przez administratora) jesli chodzi o przewozy :-) atmosfera się widzę nie zmieniła... Nie ma czego żałować, że się o pościło ten zakład...

Mam zamiar aplikować do was jako dyspozytor, widziałem kiedyś tam dodane ogłoszenie, napewno dawno. Widziałem, że na tamten moment firma oferowała opiekę medyczną z benefitów, teraz coś doszło na tym stanowisku? Z premiami jak, bo pisaliście, że są dla tych co się lubi, to nie ma żadnego odgórnego systemu ich przyznawania?

Stary

Pani planistka S. ma swoich ulubieńców, którym daje dobrze zarobić, a tych których nie lubi próbuje się pozbyć. W firmie głośno jest o tym, że jest w bliskich relacjach z jednym z instruktorów. Razem knują za plecami innych. Jeśli chcesz pracować w tej firmie to przygotuj się na włażenie w (usunięte przez administratora) planistce, bo inaczej znajdą sposób, żeby się ciebie pozbyć.

Pani S
@Stary

@Stary @Arczi Jestem w szoku widząc, jak szybko rozprzestrzeniają się fałszywe plotki i jak toksyczną atmosferę wprowadzają. Mimo wszystko wierzę w uczciwość, przejrzystość i szacunek w relacjach między pracownikami i jestem zdecydowanie przeciwna wszelkim próbom knucia za czyimiś plecami. Panowie, jeśli ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do mojej pracy lub podejrzewa nieprawidłowości, zachęcam do bezpośredniej rozmowy ze mną lub zgłoszenia do właściwych instancji w firmie. Liczę na Waszą odwagę!

….

Takie pisanie o kimś, oczernianie w Internecie jest słabe, złapałeś kogoś za rękę z tymi blik-ami? Nie… no to już skończcie. Fakt jest taki że firma zrobiła z maszynistami co chciała i splunęła w twarz, w październiku gdy po wielomiesięcznych obradach kancelarii prawnych doktorach ekonomii dali podwyżki to chyba coś w tym było. A teraz ? Co ? Przeliczyli się ? I zamiast pogadać z maszynistami ustalić szczegóły dojść do konsensusu problemu to nie… macie aneks i wypchajcie się w D… tak to wyglądało, i nie ulega to żadnej wątpliwości, a prezesura siedzi cicho…

Poz
@….

Sin ma rację! Potraficie się tylko kłócić a prezes na tym korzysta. Nie ma wśród Was monolitu, zresztą nigdy nie było. Dotyczy się to też liderów. Zamiast działać razem to ciągłe kłótnie o km i każdą złotówkę. Niestety jak to kiedyś powiedział kierownik Dariusz S. maszynista z LTE to pazerny maszynista.

EAGLE

Powiem tak w skrócie, prezes dał możliwość wylania swoich żali. Byłem dyspozytorem w poprzedniej firmie byłem planistą..nie dziwię się Sylwii, że czasami podejmuje takie a nie inne decyzje. Jest to praca baaardzo niewdzięczna bo wysłuchać problemy maszynistów, rewidentow I ułożyć grafik pod życzenia klienta to nie lada wyczyn. Z drugiej strony fajnie byłoby ustawić hierarchię między etatowymi pracownikami a najemnikami. I nie mówię że najemnicy to gorszy (usunięte przez administratora) bo sam byłem na zlecenie. Warto się zastanowić nad tym dlaczego szefostwo zrobiło tak nie inaczej Z drugiej strony mocno wierzę w to że uda się porozmawiać z przełożonymi i szefostwem wspólnie znajdując jakieś konkrety. Ja wczoraj zadzwoniłem do planistki zadałem pytanie które mnie nurtowało i odpowiedź dostałem jasna i konkretną..

Chciałbym się dostać do pracy na stanowisko maszynista pojazdów trakcyjnych. Widziałem w sieci ale jest już archiwalne. Mam licencje i świadectwo maszynisty i moje pytanie czy ktoś wie kiedy będą nowe rekrutacje? Niemiecki jest koniecznie potrzebny żeby się załapać bo wspominali coś o tym w ogłoszeniu?

Oluś

Co to znaczy? Fajnie byłoby przeczytać coś bardziej wprost, bo niewtajemniczony nie wie, o co chodzi. Nie dogadują się pracownicy czy jak?

@Oluś

Pracownicy się nie dogadują ponieważ część dostaje lukratywne służby a część ochłapy. Nadal Dispo Pani S wybiera swoich na lepsze służby. Tak jak kiedyś robił to Pan M. Blik nadal aktualny. Kierowniku Romanie działaj bo tylko w Tobie jest nadzieja.

Janusz
@Sin

A na żywo twarzą w twarz można z kierownikiem o tym podyskutować? Jaki jest do niego dostęp, gdy potrzeba?

Amelia
@Sin

Czyli obecny kierownik jest spoko? Można jakoś zasłużyć na sympatię tej Pani, żeby być w tej lepszej grupie? Może wiesz co trzeba zrobić? Jakie to są lepsze służby, mają lepsze godziny czy lepiej płatne?

tutu

podobno bedzie nowy planista moze bedzie poprawa zobaczymy. Czekajmy na zmiany

Dora
@tutu

Trochę czasu minęło, dało się już zauważyć jakieś zmiany? Myślę nad zmianą pracy, ale zależy mi na dobrej organizacji też, więc byłaby to ważna informacja. A może ten wakat dla planisty jest cały czas wolny i jeszcze można aplikować, wiadomo?

Wpadłem na ofertę dla Opiekuna klienta kluczowego. Podpowiedzcie jakie aktualnie warunki na tym stanowisku? Wspominaliscie o atmosferze. Na tym dziale jak byście ją określili, pozytywnie? Premie roczne z ogłoszenia to jakieś spore sumy? Podpowiecie ile?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lte Polska Sp. z o.o.?

Nie wiem dlaczego ktoś cos o kotach zaczął pisać tu na forum ale właśnie pojawiła się oferta dla opiekuna klienta na Sportową i chętnie przyjrzę się czyjejś w miarę aktualnej opinii z takiej pracy. po spojrzeniu w wymagania wiem już ze je spełniam, wiec jak przygotować się teraz tylko na rozmowę? macie jakieś porady i tym podobne? i tak na marginesie to czemu ktoś jest potrzebny? Rozwój / rotacja lub cos pobocznego?

Judyta

Firma szukała kogoś na posadę Accounting Assistant i tam oferowali pracę na część etatu. Część to wiecie ile konkretnie? To jest połowa czy może 3/4 etatu? I czy te godziny pracy rozkładają się na 5 dni pracy, czy kumulują się te godziny np. w trzy dni??

Frazes

Olga
@Frazes

Po twoim komentarzu muszę o to zapytać - jaka jest atmosfera w firmie? Skoro byli pracownicy w taki sposób piszą to różnie może być więc wolę zapytać

@Olga

Atmosfera spoko jak na firmę w której od dwóch lat nie było podwyżek.

Dorota

Dlaczego tak dawno podwyżek nie było? Nic się nie zapowiada żeby w końcu coś podnieśli? Może chociaż samą podstawę pensji na start można sobie wysoką wynegocjować?

@Dorota

Podwyżek nie było i nie będzie. Ceny prądu poszły w górę i prezes nie ma kasy na podwyżki. Zresztą nie ma takiej kasy by dać bo święte krowy z Poznania i stare robole chcą po 1500 pln do podstawy :) chcesz zarobić to zmień firmę jak ci źle. (usunięte przez administratora)woza z domu do pracy i do domu to zle, siedzenie na hotelu to zle. LTE to taka zbieranina maszynistów którzy lubią narzekać a co drugi uwarzą się za prezesa. Najlepiej widać to na Rzepinie, nie pojedzie dalej niż 150 km od domu :D za dwa lata takie drugie LTE Cargo :D

M
@Dorota

Na podwyżki trzeba w tej firmie zasłużyć. Pewnie będzie jak praca w grafiku. Na bloki pracy czekaliśmy 2 lata to i na podwyżkę poczekamy.

BigMac
@Sin

Ponieważ maszynistom z Poznania i okolic się w (usunięte przez administratora) tyłkach poprzewracało i wymieszało. Cielaki zapomniały jak w prestiżu Inter city zarabiały marne 4 tyś. Teraz by chcieli dupska bmw wozić i być Panami na włościach a niestety są i będą nadal tylko maszynistami czyli robolami. Chciałeś jeden z drugim być poważany to zacznij od szacunku do innych i nie czepiaj się zarobków bo i tak za dużo zarabiasz.

Poznań
@BigMac

Podczas gdy ty pisałeś ten wpis, ja już myślałem o zakupie kolejnego BMW. ???? Podczas gdy ty buszujesz po internecie, pisząc obraźliwe teksty na swoich kolegów z pracy - ja dobrze inwestuje, swoje ciężko zarobione pieniążki. Mam nadzieje, ze powyższy wpis ulżył Tobie jak poranne s**nie. Zazdrość? Tchórzostwo? Porażka życiowa? Myśle, ze te słowa nie są Tobie obce. Ja jako Pan maszynista radziłbym „zwykłemu robolowi” zacząć inwestycje od zakupu słownika polskiego- na to chyba Cię stać. A jak nie to przedstaw się- chętnie dołożę na Twoja przyszłość! ????

Ja1234

Nie, nie, nie. Tylko Poznań wychodzi do pracy po tym jak 5 godzin wcześniej wysiadł z Taxi. Jeśli chodzi o Wałbrzych to wszystko zgodnie z procedurami.

Irena
@Sin

A na wypłaty ma, sytuacja w miarę stabilna czy wszystko wisi na włosku, jak to oceniasz? Będę wdzięczna za opinię. I ten transport wspomniany to z każdej miejscowości czy tylko wybrani mogą z niego skorzystać?

XXX
@Poznań

To jakieś słabe te BMW kupujesz, inwestujesz w BMW?

Weronika
@M

A czym konkretnie, możesz napisać co trzeba zrobić żeby ją dostać? Liczą się tu znajomości? O ile wcześniej jest ustalany grafik na dany miesiąc? Chciałabym wiedzieć czy jak grafik zostanie zatwierdzony to wtedy nie wprowadzają żadnych zmian żeby móc sobie zaplanować wolne dni.

Ja12345
@Irena

Beata

Na internecie jest dodane ogłoszenie na stanowisko Dyspozytora. Czy ktoś już był na rozmowie? Na jakie pytania można liczyć? Pytam, ponieważ chciałabym aplikować bo ogłoszenie wydaje się ciekawe, ale chciałabym sie chociaż trochę przygotować, aby mnie nie zaskoczyli jakimś pytaniem. Z ilu etapów składa się rekrutacja?

Wojciech

Byłem tam 4lata i jak ktoś ma problem to niech pracuje gdzie indziej można nieźle zarobić i nie presji władzy na pracownika a jak ktoś woli noclegownie od hotelu ze śniadaniem to proszę droga wolna nikt tam nie trzyma na siłę a kasa też może nie jakieś kokosy ale jak chcesz potyrać to zarobisz

Kamila
@Wojciech

Czyli da się tutaj zarobić sensowne pieniądze tylko dzięki nadgodzinom? To jak wygląda podstawa? To prawda, że od dwóch lat nie było żadnych podwyżek, jak to ktoś wcześniej napisał?

@Kamila

Zarobisz tylko dzięki nadgodzinom. Nie ma nadgodzin, kilometrów, dodatku za pracę na spalinowce czy przejść granicznych to niestety nie będzie się kasa zgadzać. Nadgodzin ostatnio mało ale to zasługa tych, którzy robili 150 nadgodzin w miesiącu.

Icpoz9797

Po pierwsze wasze pier@olenie o tym jak źle jest w LTE jest po prostu żenujące…chcesz pracować pracujesz, chcesz robić normę i pracować w planie pracy to pracujesz - krótko i na temat pajace ! Przypomnijcie sobie kto wam dał prace.. kto pozwolił zarabiać tak duże pieniądze. Gdyby nie LTE to większość z was chodziłaby dalej w słomianych butach… nie ma to jak (usunięte przez administratora) we własne gniazdo.. to takie polskie xD A przed chwila byliśmy razem na tym pokładzie ! Po drugie jak jesteście tacy mądrzy to pokażcie paski z wypłaty jak w nowych firmach zarabiacie.. bo skoro macie tyle czasu na pisanie głupot to myśle że niewiele heheh :) My wracamy codziennie do domu chyba że alternatywny wybór jest lepszy dla maszynisty Np hotel. A wy ? Spanko po tygodniu na lokomotywie ? Myjecie się mokrymi chusteczkami ? Kobietę obraca wam pewnie sąsiad ?! Większość wpisów obrażających naszą firmę wylewają niespełnieni sped@leni maszyniści którzy mają problem z samym sobą :/ Pozdrowienia z Poznania xD

@Icpoz9797

Nie wiedziałem, że w zakładzie zachodnim chodzi się z słomą w butach.

Jawiem

Zgadzam się.

Poznań miasto doznań
@Piotr

Jeżeli tak samo ze zrozumieniem czytasz instrukcje jak tutaj wpisy to jeszcze mało wiesz.

XXX
@Icpoz9797

Jak się pracowało w IC, albo Cargo za 4000, to kosmosem jest 7000. Bo to prawie 2x tyle co zarabiałeś do tej pory. Wiec wcale się nie dziwie temu co piszesz. Świat się zmienia 3 lata temu 7000 to było siedem a tera jest 7000-20% tak zachwalasz podpisz się własnym nazwiskiem. Chyba na tyle nie jesteś odważny. Mało wiesz chłopcze. W firmie ludzie pracują trochę dłużej niż Ty, maja trochę większe pojęcie o wartości swojej pracy, nie wiem czy wiesz ale stawki wynagrodzenia nie zmieniły się tu od początku istnienia firmy. Koledzy napisali co się dzieje ja zapyta a podwyżkę. Kiedyś czekało się 2 lata żeby mieć najwyższa grupę, a teraz… a wartość pieniądza spada o 20% w skali roku, czyli de facto zarabiasz teraz o 20% mniej niż my 3 lata temu..

IcPoz
@XXX

Nazwisko… mówi to ten który ukrywa się pod dennym nickiem XD Kto w LTE zarabia po 7tys ? Ja takiego maszynisty nie znam. Po drugie pokaż pasek ile w nowej firmie zarabiasz… i na jakich warunkach. Spanie po lokomotywach i wracanie na weekend do domu to są warunki uwłaczające maszyniście. Aa No tak kiedyś się czekało.. kiedyś to było ch#*uj mnie obchodzi co było kiedyś. ,,Wartość swojej pracy”hah.. Żeby znać wartość swojej pracy najpierw trzeba znać swoją wartość.. ale skoro mało byłeś warty to i zarabiałeś po 7 tys.

@IcPoz

Tak jak kolega napisał, jak przyszedłeś z Cargo albo IC to fakt, pieniądze są lepsze… ciesz się ze wreszcie ktoś cię docenił.. jakbyś mi wyjaśnił jakie to są warunki uwłaczające maszyniście bo nie za bardzo wiem.. co załatwiasz swoje potrzeby fiziologiczne w toaletach, masz kibelek w lokomotywie czy na pierwszym wagonie bo nie wiem… a paska z wynagrodzeniem nie pokaże, to tajemnica, ale w LTE takie pieniądze nie zdążały się zbyt często, a tu są stałe i tu czuje się doceniony. Pozdrawiam i zielonej.

@IcPoz

Jak jest tu dużo nienawiści. Zamiast się cieszyć, że mają pracę to piszą jak im źle. Jak to ich upodla firma która im daje pracę. Zamiast się cieszyć, że koledzy odeszli do firm gdzie lepiej płacą to lepiej oczerniać ich warunki. Jeden z drugim chyba zapomniał jak cztery lata temu wracał pasażerem do domu po 7 godzin. Tak to jest jak wieś zasmakuje miasta i zapomni skąd się wywodzi. Miasto róż

Ja1234
@Icpoz9797

„Chcesz pracować pracujesz” chcesz robić nadgodziny siedząc w domu idziesz na L4 a kasiorka spływa na konto. LTE to super firma, że na takie szanowanie pracodawcy pozwala.

Irena
@Ja1234

Co sugerujesz, że ludzie nie powinni chodzić na zwolnienia? Dlaczego mieliby chorzy przychodzić do pracy? Ciekawe rozumowanie. Firma nie robi problemu, tak?

Łysy

Jak się czyta te komentarze/opinie to aż się słabo robi, wiadomo jak każda firma ma swoje plusy i minusy ale „wszędzie dobrze gdzie nas nie ma” najwiecej tego bagna wylewają te osoby które by chciały 10.000 zł za siedzenie w domu, jednym słowem piszą to brudasy nieroby nieudacznicy życiowi. Wesołych świat ! I szczęśliwego nowego roku !

Marcin Radzik
@Łysy

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Dla wszystkich, tych zadowolonych i niezadowolonych z pracy w LTE. Nie kopmy się i pracujmy tam gdzie nam dobrze. Szczęśliwego nowego roku Wam wszystkim.

Roman
@Łysy

O, czyli macie możliwość pracy w domu? Można pracować tak stale, czy jednak od czasu do czasu wymagane jest, żeby pojawić się w firmie? To ile zarabiacie skoro ktoś narzeka na wynagrodzenie? :D

Stary
@Roman

Można pracować w domu. Pan z Ośna i z Szczecina pracują systematycznie w domu. Przeważnie od 15 grudnia do 10 stycznia :D biorą za taką pracę 10 tyś. Tak więc kolego musisz spróbować swoich sił w LTE Polska. Kadra jest na wysokim poziomie i toleruje lizusów i cwaniaków.

@Stary

10 tys? a na innych stanowiskach za taką pracę z domu to ile średnio tu zarobisz? i ogólnie jak to zorganizowane jest, na coś konkretnego patrzą? chodzi mi o nadzór czy i tak masz swobodę?

Zostaw merytoryczną opinię o Lte Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Lte Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lte Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lte Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lte Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wacława Sieroszewskiego 12
    81-376 Gdynia