Shipco Transport Sp. z o.o.

Gdynia

Shipco Transport Sp. z o.o.

Opinie o Shipco Transport Sp. z o.o.

Helena

@Stan, piszesz z punktu widzenia klienta, a na tym forum szukamy opinii pracowników firmy, którzy mogą napisać o warunkach zatrudnienia. @Tonik, jesteś pracownikiem firmy i masz informacje dotyczące pracy u tego pracodawcy? Jeśli tak napisz jakie kwalifikacje należy mieć, żeby aplikować i jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Znalazłam kilka ogłoszeń o pracę w Shipco Transport na stanowiska: księgowy, asystent księgowego i asystent spedytora w transporcie morskim. Pracodawca proponuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym i dynamicznym zespole, możliwość nawiązania kontaktów w branży transportowej, pozyskanie szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu spedycji i transportu.

Tonik

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Czyżby wakacje odciągnęły od forum?

Stan

Tak aroganckiej firmy jak Shipco, trudno znalesc. Oplacilem przesylke z RPA Johanesburga do Krakowa. Ja nie prosilem Shipco o pomoc. Shipco przejelo moja przesylke, zarzadalo odemnie astronomicznej zaplaty. Najdrozsza usluga w EU. Shipco wydali moja przesylke po oplaceniu okupu. Nie ma zadanej etyki, profesjonalnosci. Co i jak naliczaja nie mozna otrzymac wyjasnienia. Plac, nie pytaj. Ja uwazam ze to co robia to oszustwo. Nigdy wiecej nie bede korzystal z uslugi Shipco. Urzad praw konsumenta powinien sprawdzic co Shipco robi.

Norbert

Czy firma nadal działa bez zmian? Ta cisza to oznaka dobrej prac?

Masz już dość plotek na temat firmy Shipco Transport Sp. z o.o.? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw opinię o Shipco Transport Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shipco Transport Sp. z o.o.