Opinie o Telemedica Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telemedica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telemedica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telemedica Sp. z o.o. w Płock

Jan mincewicz lekarz Nowy wpis

Kpina wyłudzanie pieniędzy pseudo lekarz lub co gorsze (usunięte przez administratora) są mi winni za 3moze4. Wizyty pisze z botem a bot (usunięte przez administratora)w imieniu pseudo lekarza pana Jana jakiegoś tam trzeba zrobić pozew bo oni już dosyć długo działają (usunięte przez administratora)

Czy zdarzają się nadgodziny w Telemedica Sp. z o.o.?

Nickname02 Nowy wpis

Masakra. Lekarz miała wystawic skierowanie na leczenie, wystawiła skierowanie na badanie, teraz trzeba dzwonić, prosić się o interwencje. Brak profesjonalizmu. You had 1 job.

Zapłaciłem, dostałem sms i email ale do konsultacji nie doszło. kasa stracona

Zofia Nowy wpis
@Marcin

Nie zwracają w takich przypadkach kosztów? Widać to nie pierwsza taka sytuacja, pewnie mieli wiele skarg.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Telemedica Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie dajcie się nabrać ....naciągacze !!!! Ani leku ani zwrotu gotówki!!!! Kłamstwo za kłamstwem ! Sprawa powinna trafić na policję ! I do sądu !

@Monika

Zgadzam się, również nie otrzymałam ani recepty ani kontaktu z lekarzem. Ponoć dzwonił do mnie 3 razy ale jakoś nie miałam ani jednej nieodebranej rozmowy w dany dzień. Nie polecam, szkoda pieniędzy

Kaczor122

Witam od ponad miesiąca czekam na zwolnienie, niestety zakupiłem wizyte a nie została poprawnie zrealizowana. Kontakt Klient biuro dobry . kontant biuro lekarz dramatyczny. Zastanówcie się dwa razy czy aby na pewno chcecie. Jest wiele innych portali w internecie.....

iwa

ŚCIEMA I NACIĄGACZE ODRADZAM

adam
@iwa

mało konstruktywny komentarz. może coś więcej napiszesz?

adrian7507
@adam

a ty jestes konstruktywny wałkarz.i jesli myslisz ze nikt fo prokuratury nie zglosi to jestes w bledzie..

Marysia19

Ja bez problemu skorzystałam z e-recepty , po wypełnieniu formularza i opłacie zadzwoniła Pani doktor która poinformowała o dawkowaniu leku , porozmawialiśmy na temat choroby i jestem jak najbardziej zadowolona ????????????

Ann

(usunięte przez administratora) .. Jeśli ktoś chce złożyć pozew zbiorowy na nich to proszę skomentować. Bo jedna osoba nic tu nie zdziała bo stwierdza, że za mała kwota. A jak zrobi to więcej osób to dostaną po (usunięte przez administratora) .

Rick
@Ann

Mogę dołączyć do pozwu zbiorowego proszę o kontakt do Pani.

Mili

Ja też się zglaszam

Wiem
@Ann

Do mnie Telemedika nawet nie oddzwonili, tylko 3 SMSy jednocześnie wysłali, że skontaktują się później, telefonów nie odbierają, na maile nie odpowiadają! Firma kant!

Justina77

Ja też "kupiłam" konsultację i jej nie otrzymałam, czuje sie oszukana.

Mili
@Justina77

Ja tak samo!!! Cierpię na bardzo poważną chorobę A tu mnie (usunięte przez administratora)!!!! CHCIALAM konsultacji wnioskowalam o recepty ZERO KONTAKTU ZERO PORAD PROPOZYCJI INNEGO LEKU ZERO KONTAKTU Z NIMI. NA KRZYWDZOE INNYCH OSOB SIE CHYBA BOGACA...TO NOE MOZE TAK BYĆ!!!

Podobnie jak reszta. Kasa wysłana, do wystawienia recepty przeciwskazania, mimo że kontynujacja

Debora

Po pobraniu opłaty -Odmowa.zero troski,kontaktu, porady propozycji czym jak leczyc ,propozycji innego leku skoro brak wskazan na ten.Radź sobie sam..Na innym portalu e receptowym po podaniu tych samych objawow oraz danych w formularzu , recepta w pare minut czyli da się!!! I Powiadomienie tel. I mailowe, z nazwiskiem lekarza..Telemedica (usunięte przez administratora) ignoranci (usunięte przez administratora) Żerują na sytuacji. Trzeba byc cholernie zdrowym i bogatym zeby chorowac. Choremu nawet formularz wypełnić trudno. Liczą ze nikt sie nie bedzie szarpac z nimi o 50zl, tu się zdziwią !Dla niektorych to jest wszystko, majątek. zyczę zdrowia !!

Sara

Zwykle (usunięte przez administratora) odmowa wypisania lęku i brak zwrot pieniędzy. Nie polecam!!!

Patryk

To (usunięte przez administratora) pieniądze wysłane po 5 minutach dostaje wiadomość że lekarz postawił diagnozę że są przeciwskazania. Nie dajcie się nabrać

agagaga

Nie polecam, usługa opłacona po czym dzwoni Pan "doktor" i prosi o dokumentację medyczną, seriooo w domu mam mieć całą kserowaną dokumentację?. Recepty nie otrzymałam zwrotu pieniędzy też nie.

Karol

A może ktoś z was chciałby opisać pozytywy i negatywy ?

(usunięte przez administratora) pobierają kasę a potem wysyłają do lekarza nie polecam

Marzena Nowa

Naciąganie telefoniczne - jeśli chcecie być naciągnięci to dzwońcie i wysyłajcie 120 zł w kosmos - a jeśli chcecie otrzymać zwolnienie to usłyszycie - ze trzeba przyjść na wizytę w realu - kupa śmiechu :))))

Kornel1999

Strata pieniędzy i czasu. Człowiek nie może się dodzwonić do własnej przychodni więc korzysta z koła ratunkowego jakim jest przychodnia online. Po czym słyszy, że zwolnienie może być wystawione na 2 dni i brak możliwości zwolnienia wstecznego nawet gdy człowiek leży od kilku dni z 38 stopniami. Nie była to dla mnie żadna pomoc bo leki jakie lekarka mi przepisała stosowałam już od kilku dni bez rezultatów.

Dorota W

Niedokładny opis usług, wyrzucone pieniądze, a nikt mi ich nie zwróci. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Telemedica Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Telemedica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telemedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telemedica Sp. z o.o.?

Telemedica Sp. z o.o.
  • Medyczna 8