Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Genialna praca! pracuje już od kilku miesięcy i trafiam na coraz fajniejsze imprezy to chyba przypadek ale polecam jeśli ktokolwiek chce sobie dorobić do etatu!

Marcin T.

Firma oferuje głównie pracę dorywczą podczas różnych imprez. Mam okazję od kilku miesięcy współpracować z tą firmą i za bardzo nie mam się do czego przyczepić. Ludzie są spoko, praca nie należy do ciężkich, bo głównie obsługują spokojne koncerty, kabarety albo imprezy sportowe, pieniądze są uczciwe i to co dla mnie najważniejsze pracuję kiedy sam zapisze się do pracy, czyli nie koliduje mi to w żaden sposób ze stałą pracą, którą wykonuję. Warto być w ich zespole, bo można sobie dorobić do budżetu, a przy okazji uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach poznając jednocześnie nowych kolegów, koleżanki. Pozdrawiam cały zespół i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Bernard

Firma charakteryzuje się wysoką jakością usług oraz kulturą osobistą w stosunku do uczestników imprez masowych. Inne firmy ochroniarskie powinny brać z nich przykład

Miłosz
@Bernard

Taaa. Chyba nie pracowałeś z inną firmą ochrony a jest ich sporo. I są lepsi od nich. I zlecenia lepsze też mają.

W szoku pozytywnym jestem, ile tu pozytywnych opinii od klientów i pracowników;) Macie jakieś cykliczne szkolenia, skoro usługi są na tak wysokim poziomie? Czy to firma motywuje was jakoś dobrym i konkurencyjnym wynagrodzeniem, wysokimi premiami? Jakie maja oczekiwania od osoby kandydującej na ochroniarza?:) Chętnie bym przyjął jakies rady co do rozmowy kwalifikacyjnej. Pzdr

Miłosz

Przecież tam nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych... Odbywają się spotkania oni w mailach nazywają je informacyjnymi przychodzisz gościu opowiada jak to u nich jest (usunięte przez administratora) ile to zleceń nie mają... W sumie umowa podpisywana jest z jakąś inną firmą nie z Sowa tylko z MT... Nie widziałem ogłoszenie strikte przez Sowe. Finalnie idziesz na jedno zlecenie za (usunięte przez administratora) niby odrabiasz szkolenie które u nich kosztuje 300 zł co dziwne bo większość cen jakie znalazłem to 120 a 150 więc trochę w sumie nie trochę sciemniaja z tym kosztem. Po pierwszym zleceniu już żadnych zleceń prawie nie ma... No jak im się przypomni to dostaniesz SMS. A na olx to całe MT cały czas ma w mojej miejscowości ogłoszenia i szukają nowych osob. Wiem bo aplikuje z ciekawości i dostaje zaproszenie na rozmowę ????

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Pracuję od kilku lat i nie wyobrażam sobie współpracy z bardziej ogarniętą agencją ochrony. Praca głównie na imprezach masowych, ale mi to akurat bardzo odpowiada, bo się trochę przynajmniej zobaczy i posłucha przy okazji ;)

@Piotr

Witam, Pan pisze o tym, że praca przy masówkach „głównie” występuje? Jest mimo wszystko możliwy pełny etat bez tego? mój tato raczej wolałaby cos spokojniejszego, pracy dla niego szukam

Czyli umowa o pracę wiąże się tutaj z licznymi wyjazdami po terenie Polski? Szkoda. A wiadomo ile zarabiają na tych UOP? Jakieś dodatki za ten delegacyjny tryb pracy mają? Opłacalne to jest?

UoP siedzą w biurze. Nie wszyscy jeżdżą z biura na imprezy. Czy się opłaca? Uważam, że tak. Mają dużo atrakcyjnych benefitów jak na taką firmę, która nie jest korpo. Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia od wszystkiego, pieniądze na święta, bezpłatna opieka prawna i wiele innych...

Luka

Duży profesjonalizm i doświadczenie w obsłudze imprez masowych. Polecam współpracę z Sowa Team

Tadeusz

Konkretna firma z zasadami. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy

Jacenty

Doświadczona firma, zgrany zespół i ciekawe zlecenia podczas różnych wydarzeń

Boguś

Firma z roku na rok obsługuje coraz bardziej prestiżowe wydarzenia co świadczy o o rosnącej renomie zwłaszcza na rynku imprez masowych. Inne agencje ochrony powinny brać z nich przykład

Jacko

Ciekawa odskocznia o szarej rzeczywistości. Dużo interesujących zleceń podczas koncertów, festiwali itp. Przyjazna atmosfera i uczciwe stawki

Michalina
@Jacko

To chyba zależy w jakim mieście dużo tych zleceń... ja nie dostaję dużo propozycji. dostałam może z dwa sms. Uczciwe stawki??? Minimalna ;) nie dostałam jeszcze informacji o innej stawce w smsie, nawet imprezy wyjazdowe. Wg słyszałam opinie że na każde zlecenie rekrutują nowych pracowników, potem może dostaniesz sms może nie i jak przychodzi kolejne wydarzenie znowu robią rekrutację. więc za dużo sobie nie popracujecie. A atmosfera czy aż tak (usunięte przez administratora) jak piszą to nie sądzę. ja jak byłam był powiedziałabym nawet nerwowo. Dowódcy i kierownik myślą że są zabawni ale tylko tak myślą. Pozytywne opinie chyba sami piszą.

Felix

Polecam z całego serca współpracę z firmą Sowa :) ja pracuję już trzeci rok i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy

Kaja
@Felix

oooo....widzę tu sporo pozytywnych komentarzy, możesz dokładniej napisać dlaczego taki jesteś zadowolony ze współpracy? z czego to wynika? dobra atmosfera, czy może spoko zarobki? podałbyś widełki płacowe do nich?

Henio

Super ekipa, dużo zleceń na terenie całego kraju

Zizu

Firma z ogromnym doświadczeniem w obsłudze imprez masowych, co widać na każdym kroku. Polecam

Edi

Solidna Firma cechująca się wysoką kulturą osobistą na imprezach

Bartek

Polecam Sowę z czystym sumieniem. Obstawiają bardzo dużo wydarzeń w całej Polsce, a ma być jeszcze więcej

Fabrizio

Świetna firma, która zna się na swoim fachu. Mega profesjonalizm i kultura osobista. Zgubiłem rzeczy na koncercie Korteza w Poznaniu i dzięki Wam odzyskałem wszystko wraz z wiarą w ludzi ;)

Yrek

Zgrany, profesjonalny zespół pełen fachowców dbający o klienta i pracowników

Jarek

Profesjonalna firma, dużo zleceń głównie na imprezach w całym kraju

Jurek

Mega profesjonalizm i bardzo zgrany zespół osób, któremu zależy na dobrze wykonanej pracy. Cieszę się, że mogę być jego częścią

Irek

Dużo ciekawych zleceń w całym kraju. Ekipa jest zgrana i z wieloletnim doświadczeniem. Całkiem fajne pieniądze wpadają co miesiąc, a miało być tylko dorywcze zajęcie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 84 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.