The Red Flag Group (Poland) Sp. z o.o.

Kraków

The Red Flag Group (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o The Red Flag Group (Poland) Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim pracodawcą jest The Red Flag Group? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Hana

tak sobie, ktoś napisał ze oferta z neta zupełnie inna niż to co na rozmowie, hmm coś w tym jest. Na szczęście odmówiłam pracy w tej korpo

Luidzi

Zastanawiam się nad przyczynami tak rzadkiej aktywności na wątku. Miałem nadzieję, że coś więcej się dowiem z forum.

Arek

Nie polecam, byłem na interview w tej firmie, rozmowa była z CEO (gl prezes-Amerykanin) oferta umieszczona w internecie była zupełnie inna niz to co zostało mi zaoferowane’ jest to zwykle korpo na bazie call center, brzydkie biura i straszny ścisk.

Agnieszka

Na anglojęzycznej stronie firmy w zakładce kariera można zlokalizować oferty pracy do wszelkich lokalizacji, w jakich firma prowadzi działalność - w tym tych z Polski. Obecnie poszukiwani się są w Polsce różni pracownicy, np. na stanowisko Associate, Professional Services. Czy rozmowa odbywa się w języku polskim? Na jakie pytania trzeba się przygotować?

Agnieszka

@xswedc, czy możesz powiedzieć więcej o sytuacji, która Cię spotkała? Na jakie stanowisko w takim razie aplikowałeś?

xswedc

Wysyłają test z języka angielskiego i rosyjskiego, ustalają sobie deadline i nie zapytają, czy ktoś ma możliwość w ogóle do tego siąść. Jeszcze to ma trwać 1,5h. Nie aplikowałam na stanowisko tłumacza, to dlaczego zadają mi tłumaczenia pomiędzy językami pol-ang-ros? Bez sensu. A ja nie pisałam, że potrafię rosyjski!

xswedc

wqe

Sałatki rzeczywiście mają dobre, a skoro zarobki są na rozsądnym poziomie, a pracownik jest dobrze traktowany, to się nie dziwię, że są tak teraz popularni. Pewnie i wypłata jest terminwoa na dodatek.

Zostaw opinię o The Red Flag Group (Poland) Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Red Flag Group (Poland) Sp. z o.o.