Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Pracownik najniższego szczebla

Powiem tak: jeśli jesteś na utrzymaniu rodziny i chcesz okazjonalnie zarobić stówkę na ciuchy czy imprezę, to ok, ale jeśli szukasz czegoś poważniejszego- nie tędy droga. Generalnie oferty pracy są bardzo nieregularne, nawet w wakacje trafi się max. 5 eventów na miesiąc, czyli z 400zł. Ofertę zmiany dostajemy zwykle mniej niż tydzień przed eventem, także często mam już na ten czas plany. Poza sezonem nieraz przez 2msc nie dostaję żadnych ofert. Czasem dostajemy gotówkę bezpośrednio po evencie, a czasem trzeba czekać na wypłatę ponad miesiąc. Stawki są marne. Mówili, że przy pracy wyjazdowej lub w święta stawki sięgają 50zł/h, tymczasem w zeszłe Boże Narodzenie stawka wyniosła 30zł/h za pracę od 8:00 do 22:00 (ze zbiórką o 7:30), bez posiłku pracowniczego ani przerwy. Stawka za pracę wyjazdową 2h drogi w jedną stronę- też 30zł. Co prawda autokar darmowy, ale czas podróży nie wlicza się w godziny pracy, więc za taki event dostajemy 90zł za 7h wyjętych z życia. Zbiórki zazwyczaj są godzinę przed wydarzeniem. Oczywiście nie wliczają się w czas pracy, jednak jak spóźnimy się na zbiórkę bez odpowiedniego usprawiedliwienia, to odejmują nam od wynagrodzenia. Dodam, że przed przystąpieniem do takiej pracy trzeba zapłacić 250zł za 3-godzinny wykład online, górnolotnie zwany „szkoleniem”. Do tego trzeba się zaopatrzyć w czarne zakryte obuwie i czarne spodnie (nie dresy). Inne sytuacje, jakie mnie spotkały w tej pracy: - koedukacyjne szatnie lub… brak szatni. Nieraz przebieraliśmy się po prostu na backstage’u, a obok chodzili inni pracownicy (czasem dużo starsi mężczyźni obok 18-latek) - notoryczne zwracanie się na „Ty” ze strony wyżej postawionych, starszych pracowników. Brak szacunku. - przyczepianie się do białej podeszwy w czarnych butach. Błagam. Musiałbym przepracować z 4 następne eventy, żeby było mnie stać na nowe buty.. - odwoływanie zmian na dzień przed - udawanie, że skanuję kod na biletach telefonem, bo kierownictwo zapomniało przywieźć skanerów i kazało nam tak robić (XD) - stanie na baczność kilka godzin bez możliwości skorzystania z toalety

ochroniarz
@Pracownik najniższego szczebla

pracuje w innej firmie na masówkach i to normalne że 1godz wcześniej zbiórki bo ludzie na czas nie przychodzą za zbiórki i dojazdy to chyba nigdzie nie płacom ubranie prawie swoje tylko górę dają a że mówią na ty to zależy od człowieka ja jak znam gościa mowie a ty lub każe sam mówić na ty ale sowa na minusy duże ,moja znajoma pracowała na dni morza i w ramach szkolenia stała na słońcu 12h potem dowiedziała się że to szkolenie jest nie płatne jak to można nazwać szkoleniem bo to nie jest nawet zgodne z prawem

Konrad

Fantastyczna firma, godziwe pieniądze, wypłata gotówka lub przelew, jasne zasady współpracy, mnóstwo zleceń.

Krzysztof
@Wiesiek

w biurze wszystkich mają na umowach o pracę, trochę osób pracujących na imprezach też jest na umowach o prace, ale na pojedynczych zleceniach, jak sama nazwa wskazuje są umowy zlecenia

monkk

Wynagrodzenie zawsze na czas, dostajemy przeróżne zlecenia. Zazwyczaj batrdzo ciekawe wydarzenia. Praca lajtowa a dodatkow kasa bardzo zadowalajaca. Swietny sposób na dorobienie do etatu.

Ayo
@KArol

40 zł na rękę to już dość sporo. Co trzeba zrobić, żeby mieć dwa razy tyle? Bo chyba od czegoś wysokość stawki jest zależna. Swoją drogą może ktoś podpowie w jaki sposób można zgłosić się do pracy... Szukałem w necie ogłoszeń ale nie znalazłem.

Pracuję od kilku lat i nie wyobrażam sobie współpracy z bardziej ogarniętą agencją ochrony. Praca głównie na imprezach masowych, ale mi to akurat bardzo odpowiada, bo się trochę przynajmniej zobaczy i posłucha przy okazji ;)

UoP siedzą w biurze. Nie wszyscy jeżdżą z biura na imprezy. Czy się opłaca? Uważam, że tak. Mają dużo atrakcyjnych benefitów jak na taką firmę, która nie jest korpo. Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia od wszystkiego, pieniądze na święta, bezpłatna opieka prawna i wiele innych...

monkk

@monkk

Siema a to ile płaca za godzinę. Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji. Tu przewija się temat kasy, ale zero konkretów. Jest jakaś minimalna liczba zleceń w miesiącu?

W Nowy wpis

Minimalna na zleceniu ;)

KArol Nowy wpis
@W

zależy kto. wieszak na kamizelki ma może najniższą, ja mam 40 netto, ale są tacy co mają dwa razy tyle, a kierownicy mają od 100 na godzinę, niektórzy mają ryczałt

Michal Nowy wpis
@KArol

Napewno ???????? sami sobie napisaliście ta opinię ?????????

Ayo Nowy wpis

ZenekMartyniuk.

jak by to powiedzieć... ja w tej robocie odpoczywam po pracy na etacie. nie a tak serio to naprawde nie narobicie się a zarobicie :-D jedyne co w tej pracy musicie miec napewno to wysoką kulture osobistą. pozdrawiam!

@ZenekMartyniuk.

To pracując na cały etat, na jakie wynagrodzenie można liczyć? W sieci nie znalazłam żadnej aktualnej oferty pracy... Zastanawiam się, czy w ogóle jest możliwość teraz aplikować? Ciekawi mnie, jakie wymagania trzeba spełniać oprócz wysokiej kultury osobistej...

baska

Świetna stabilna bardzo dobrze prosperująca firma. Pracuje juz kilka lat w ochronie. Nigdzie wczesniej nie bylo tak dobrze jak tu polecam!

kaska

Polecam wszystkim! pracuje z grupa znajomych a ci dołączyli poprzez moje polecenie tej pracy. Wszyscy zadowoleni. Praca zazwyczaj w weekend wiec pamietac ze jest stricte dorywcza. Fajnie mozna dorobic do etatu. Zapisujesz sie tylko wtedy kiedy ci pasuje , nie ma zadnych norm w miesiacu do wyrobienia wiec jest totalna swoboda wyboru i duza elastycznośc firmy względem pracownika. Jetsem barzdo zadowolona i polecam kazdemu sprobowac moi znajomi mi zaufali i do tera dziekują bo podoba im sie w takim samym stopniu jak mi.

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Tadeo

Świetna firma, wysoka jakość obsługi zleceń. Polecam sedrecznie

MisiaXD

Praca spoko. Poleciąłm swoim znajomym i pracujemy od tamtego czasu razem. Kazdemu sie podoba. Nie zawsze pasuje nam isc na to samo wydarzenie ale czesto jest tak ze jestesmy razem na jakims dobrym koncercie ;-) polecam wszystkim którzy sie zastanawiaja. Idzcie chociaz raz a zostaniecie tu na długo ;-) pozdrawiam!

Krzychu

Sporo ciekawych zleceń na różnego rodzaju wydarzeniach, głównie masowych. Praca przyjemna, stawki w porządku i przede wszystkim zgrany team. Polecam

Oli

Dużo zleceń w całym kraju, pieniądze na czas i ludzie bardzo pozytywnie zakręceni.

Emilia

Wszystko gra! zlecenia jak obiecywano, sami sie zapisujemy, nie ma norm zadnych do wyrobienia, pieniadze otrzymuje zawsze na czas, nigdy nie bylo z tym problemu. jesli chodzi o ludzi w pracy to pracuja ludzie w naprawde roznym wieku jednak przodują studencji bo jest to praca dorywcza. Jesli ktos sie zastanawia polecam sprobowac isc na jeden chocby event i przekonac sie na wlasnej skorze. Praca przyjemna, prosta i mozna sobie ładnie dorobic.

butterfly

wszystko gra, nie znajdziecie lepszej pracy dorywczej niz ta podczas imprez masowych. -jest ciekawie -jestes nie tylko pracownikiem ale uczestnikiem wydarzenia (nie płacisz za bilet i jeszcze oni tobie płacą) - pieniadze zawsze terminowo na koniec miesiaca - spoko ludzie -Fajne szefostwo - zapisujesz sie tylko na wydarzenia na ktore chcesz na gr fb- (musisz najpierw podpisac umowe zeby dostac sie na taka grupe) -zadnych norm do wyrobienia w miesiacu czy roku - za darmo cie szkolą - czasem na niektorych wydarzeniach dostajemy tez biale koszule i krwaty( w zaleznosci jaki typ imprezy -pozatym stroj caly na czarno) -mozliwosc wyboru rownież imprez wyjazdowych (wtedy zapewniaja transport i nocleg a my ogarniamy sobie sami wyzywienie)

@butterfly

Hej, masz rację, mega spoko to wszystko wygląda w takim razie. Podpowiesz mi tylko czy żeby się tu przyjąć, trzeba już mieć doświadczenie przy eventach i jakie stawki mają netto za godzinę. Ciężko jest dostać się na wydarzenie które ci pasuje terminem, czy na luzie ma się czas żeby się zapisać?

Kawa

Jak do tej pory wszytsko ok. Polecam!

Maniu

Wszystko super. Praca ok polecam

Zdzisław

Zdecydowanie jedna z najlepszych agencji na rynku. Dbają o swoich pracowników i mają bardzo ciekawe zlecenia podczas koncertów itp. Cieszę się, że mogę z Wami pracować, pozdrawiam Zdziś

paulina

nie polecam. żeby pracować po raz pierwszy trzeba było przyjśc BEZPLATNIE do pracy pod pretekstem ukończenia szkolenia czy certyfikatu - lub przyjść do pracy płacąc im za certyfikat. czyli pierwsza praca - za darmo. potem żadnego kontaktu o wydarzeniach, smsy dostałam może 3 w ciągu roku o wydarzeniach. pracowałam na evencie na początku października, a otrzymałam wynagrodzenie pod koniec stycznia praca - październik. zadzwoniłam na początku listopada o wypłatę - przelejemy pod koniec miesiąca. ok. czekałam. w grudniu zadzwoniłam i otrzymałam informację, że muszę wysłać maila z danymi do przelewu - wszystko mieli w umowie. końcowo otrzymałam wypłatę 31 stycznia. cięzko było się porozumieć bo Pani z księgowości mówiła, że zawsze trzeba podać wysłać maila z danymi do wyplaty a potem do nich oddzwonić. trzeba się doprosić o wypłatę, a wszystkie dane mają na umowie.

Jola
@paulina

Potwierdzam. Też prosiłam się o wypłatę. Wysłałam wszystko tak jak w umowie a jak dzwoniłam to nagle okazało się że maila nie ma... W w moich wysłanych jest. Pani w księgowości to chyba za kare tam pracuje. Osobiście nie polecam. Ale co kto lubi. Jeżeli lubisz iść na zlecenie na dwie godziny myśląc że zarobisz więcej a skanowales bilety i potem nie jesteś potrzebny to wywalają do domu. Komuś z poza miasta się nie opłaca. Ale oni na to nie patrzą do domu i koniec. Chyba że odrabiasz szkolenie to siedzisz do konca. Żart z ludzi.

Witold

Od trzech lat mam przyjemność współpracy z Sową i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mnóstwo zleceń, emocji i fantastycznych ludzi :)

Tomi

Firma poukładana, ciekawe zlecenia i uczciwe stawki. Pracuję wprawdzie dopiero od kilku miesięcy, ale póki co bardzo sobie chwalę współpracę i ludzi których tu poznałem

Stanisław B.

Polecam współpracę z tą agencją. Możliwość awansu i praca na ciekawych wydarzeniach w całym kraju w zgranym zespole fachowo podchodzącym do powierzonych zadań

@Stanisław B.

To po jakim czasie od zatrudnienia jest możliwość awansu? ;) Można spodziewać się wyższego wynagrodzenia przechodząc na inne stanowisko? Z tego co piszesz, to ta praca jest trochę mobilna, tak? Otrzymuje się samochód służbowy?

AnastazjaB

Jak dla mnie wsszytsko gra. Praca legalna, wszytko zgodne z tym co w umowie. Polecam

Marysia

jestem bardzo zadowolona z pracy. od kiedy zaczełam współprace do tej pory bylam moze z 8 razy na eventach różnych. polecam

Tomasz W.

Firma zarządzana fachowo i z odpowiedzialnością podchodząca do obsługiwanych zleceń. Jako organizator jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i liczę na kontynuację na podobnym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 83 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.