Opinie o Amer-Pol-Auto Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Amer-Pol-Auto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amer-Pol-Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amer-Pol-Auto Sp. z o.o. w Warszawa

Kora Nowy wpis

Słuchajcie, a wzięliście pod uwagę, że te Wasze auta wciąż "wiszą" na aukcjach, bo firma nie istnieje? Sprawdźcie sobie po nr REGON np. w CEiIDG, taka spółka nie istnieje, nie ma jej w rejestrach. Trudno, aby porządkowała nieaktualne oferty sprzedaży aut :D

Klient Nowy wpis

Witam ostrzegam przed to firma bo wystawiaja auta ktote juz dawno sa sprzedane. Dodatkowo podaja nieprawdziwe informacje szczegolnie na znanych portalach samochodowych.

Auto Nowy wpis
@Klient

Tez znalazlem tu swoje auto ktore oni sprzedaja a ktorego jestem wlascicirlem od pol roku i nie sprzedaje go. To naciaganie klientow

Mam pytanie do kolegów mechaników, bo nie wiem jak mam ocenić widełki w ofercie na to stanowisko. Co prawda znalazłem w necie jakieś starsze ogłoszenie, ale są w nim widełki 4 000–12 000 zł. Zarobki podobno uzależnione od typu umowy, to ile wychodzi na umowie o pracę? Wymiar etatu też w sumie jest do ustalenia, zdradźcie czy znajdzie się przestrzeń dla mechanika na cały etat:) Pozdro

Wiesiek

Cześć. Nie widzę, aby firma szukała nowego pracownika albo w ogóle na początku to zapytam, czy są tam osoby zatrudnione z zewnątrz, które handlują samochodami albo pozyskują klientów pod zamówienie? Interesuje się od małego motoryzacją i działam już długo w branży. Szukam nowych wyzwań i chętnie bym spróbował swoich sił i tu. Ktoś ma jakieś info, czy chociaż dorywczo na zlecenie można się załapać?

@Pablo
@Wiesiek

Poproszę o kontakt telefoniczny. Przedstawię warunki współpracy. 737-880-883

Firma Amer-Pol-Auto Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko POMOC KUCHENNA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader Działu Sprzedaży B2B
Opole
Nowima Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Gremi Personal Sp. z o.o.

W jakim sensie, co się dzieje? Właśnie miałam pytać o warunki, patrzę a tu taki świeżutki komentarz. Może szybko się czegoś dowiem mam nadzieję. Właściwie to najpierw chciałam wiedzieć, czy w ogóle przyjmują teraz, bo ogłoszenie ostatnie z marca tamtego roku?

piotr

UWAGA !! PRZESTRZEGAM !! Mają taką Umowę że za nic nie odpowiadają, jak samochód się uszkodzi w czasie transportu po USA, " To nie my proszę skarżyć stronę USA". Podsuwają dokumenty z obniżoną ceną auta do celów odprawy celnej w Niemczech, a jak człowiek się upomni o swoje to straszą że powiadomią Niemiecki Urząd Celny.

Gregorz
@piotr

Niestety potwierdzam. Pomimo ubezpieczenia na czas transportu, nic nie robią, sprawa nie do odzyskania. Mila obsluga konczy sie z momentem oplaty za wylicytowane auto. Nigdy wiecej.

To samo
@Gregorz

Mam podobne zdarzenie tylko w innej firmie. Też auto uszkodzone w transporcie i dużo obietnic i chyba na tym chcą zakończyć temat.Dodam że to konkurencja Amer-polu , firma też z Warszawy jakieś Ukraince, tylko ja tego tak nie zostawię.Oo mojej interwencji już chyba nigdy nikomu nie ubezpieczą auta. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Amer-Pol-Auto Sp. z o.o. - Warszawa

Amer-Pol-Auto Sp. z o.o.