Opinie o Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. w Warszawa

@

Jeszcze na początku kiedy powstała ta firma było Ok teraz jest (usunięte przez administratora) Zwalniają ludzi z dnia na dzień bo nie dają sobą pomiatać ???? brygadzistka z projektu obuwia p. Karol....pozjadala wszystkie rozumy!! Ma ona więcej do powiedzenia niż Dyrektorka projektu z kąd biorą taką załogę nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednich stanowiskach!!

Q

Nic nie tracisz. Nie wchodź do tej firmy bo to kpina jak traktują ludzi. Zero szacunku. Dużo obowiązków, normy wyśrubowane, a i tak główną część pracowników stanowi przepracowana młodzież z Ukrainy.

Wstępnie interesuje mnie praca jako młodszy specjalista administracyjno-księgowy. Wymagane roczne doświadczenie posiadam, studiuje też zaocznie tak jak jest to nawet sugerowane w wymogach przy czym chce się dowiedzieć jak sprawa elastyczności grafiku może wyglądać? czy można robić nadgodziny i wybierać je w formie godzin wolnych?

Gf

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Odradzam każdemu kto chce się zatrudnić. Zwalniają ludzi bez POWODU. Na stanowiskach kierowniczych są nie odpowiedni ludzie tym bardziej na dziale z butami gdzie są pseudo brygadzistki które tylko naśmiewają się z ludzi, i głaskają po plecach Ukrainę. W firmie już prawie nie ma Polaków bo ich jest lepiej zwolnić. Zakład jest tragiczny a nowa dyrektor niech lepiej przejrzy na oczy i może łaskawie porozmawia z pracownikami niż ich zwalniać. Z nikim nie można rozmawiać a tym bardziej ze swoimi przełożonymi bo i tak nie przekazują informacji i wcale nie pomagają.

@Gf

A z dyrekcja jest otwarta i dostępna dla pracownika, żeby zgłosić co jest nie tak? Można liczyć na rozważenie zasadności wręczenia wypowiedzenia przez kierownictwo?

Q Nowy wpis

Nikt nie podejmuje żadnych działań nawet po zgłoszeniu i tak dla nich jest się tylko numerkiem jak nie jednym to drugim. Tu kierownictwo nie ma nic do gadania.

Q Nowy wpis

Nie polecam. I tak ciebie tutaj nie docenią. Pieniądze marne. Atmosfera w pracy słaba, dużo osób się zwolniło bo się szanują. A w tej firmie szacunku do pracownika to tyle co nic, jesteś złem koniecznym. Szukajcie dalej bo i tak na wasze miejsce zatrudnią inne narodowości ;). Tańsze w utrzymaniu.

@

Szamo
@@

Każdy kto normalny już dawno się zwolnił. Tak ,(usunięte przez administratora) zrobił się od czasu nastania nowej dyrektorki.

@Szamo

Czytałam tutaj, że wielu pracowników straciło pracę. Wszystkie wolne miejsca zostały na nowo obsadzone? Tak w ogóle to jaki był oficjalny powód tych zwolnień?

Bokser

Powód - nowa dyrektor która zwalniała ludzi których uważała za ludzi byłego dyrektora. Zostali ci co mają plecy w starostwie i urzędzie miasta. Szeregowi pracownicy to Ruscy z ukraińskimi paszportami zatrudnieni przez agencję że statusem studenta ( nie płacą podatków i ZUS)

@Bokser

To ja teraz nie wiem. Po tym co piszesz wychodzi stwierdzenie, że jak na razie nie ma co pracy tu szukać? chce się przyjąć gdzieś od nowego roku, dlatego się interesuje. a jak praca samych tych szeregowych wygląda? dużo tracę?

Q Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Analityk w Zespole Kontrolingu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

A na recepcji jak się pracuje? w ofercie ze strony piszą o tym, że ma się kontakt z innymi działami, jaka przy tym występuje atmosfera odnośnie tych poprzednich opinii? piszą o premii rocznej i godzinach pracy od 8 do 16. Ją sama jak się wyrabia w tym przypadku i czy są jakieś nadgodziny?

Bbbbbb

Sama praca nie jest złą pracą tylko załoga począwszy od brygadzistów ( nie wszystkich oczywiście) kończywszy na kierownictwie z projektu MF za nich trzeba się wziąć.Robia z ludzi (usunięte przez administratora) nigdy nie wiadomo na jakiej zmianie się jest bo brygadzistka Karolinka ma problem sama ze sobą!!!!!!!

Pracował ktoś hybrydowo jako analityk w zespole kontrolingu? Jest oferta pracy i tam podali, że proponują taką opcję, bardzo mnie zaciekawiła, bo nigdy nie miałem możliwości tak pracować, a to spora oszczędność czasu. Ile się jest w biurze wtedy?

Firma dodała nową ofertę pracy na Asystent/-ka. Czy ktoś o tym słyszał?

Basięcia

Jak jesteś rodziną z nową dyktatorką albo jesteś kolesiem z firmy AM,.,Z0n to śmiało startuj. Jak nie to daj sobie spokój bo wpuszczą Ciebie w maliny i cały (usunięte przez administratora) przypiszą tobie. Już nie jeden się przekonał.

Iwoncia

Firma tragiczna oferują najniższą krajową masakra za to robić wyżyć nie idzie

Lolka
@Iwoncia

Na jakich stanowiskach ta najniższa krajowa? Może później są jakieś podwyżki? Albo może są dodatki do podstawy? Ktoś wie?

Jolcia

Nastała nowa dyrektor i zrobiła czystkę zwalniając pracowników których uważała za ludzi byłego dyrektora. Zwalniając - - panią personalną - wyrzucając ochronę i serwis sprzątający - zwolniła kierownika operacyjnego i kierowników zmiany - zwolniła brygadzistów - teraz zwalnia operatorów wózków i magazynierów. KOBIETO OPAMIĘTAJ SIĘ

@Jolcia

Do kogo można w tej firmie w takim razie zwrócić się, by przyjrzał się i ocenił zasadność działań nowej dyrektor? I czy wiesz z jakiego w ogóle powodu doszło do zmiany na dyrektorskim stołku?

Jolcia

Pracowników nie obchodzi polityka firmy. LUDZIE którzy poświecili kilka lat firmie Rhenus zostali wyrzuceni z dnia na dzień. Takie CZYSTKI to sobie może robić nowa DYKTATORKA w swojej fundacji lub domu (jak go ma) Magazynierzy nie walczą o stołki !

Kora

Firma prowadzi rekrutacje obecnie i szukają na stanowisko Junior Business Development Manager (contract logistics). Super, że dają tu opcję rekrutacji zdalnej. A wiecie ile czasu trwa taki proces? I ile jest w sumie etapów lub rozmów rekrutacyjnych?

Wiola

Pracowałam przez firmę manpower dwa tygodnie na piku bo takie było zlecenie praca Super wielki szacunek chętnie bym wrucilam już na stale

Praca w firmie Rhenus, a konkretniej w Bolesławieckim oddziale to czysty wyzysk. To, co zawarte jest w umowie, a jak jest naprawdę to dwa różne światy. Masz stanowisko biurowe, a zasuwasz jak zwykły magazynier biegający po hali. Musisz wspinać się po regałach, narażając siebie samego na upadek z wysokości, ponieważ pracodawca nie zapewnia odpowiednich drabinek, by móc sięgnąć po coś, co leży powyżej zasięgu naszych rąk. Ciągłe „czyhanie” kierowników na końcu hali, wieczne „ostrzeżenia” za konsultacje z pracownikami na temat wykonywanej pracy… od brygadzisty - który teoretycznie jest bezpośrednim przełożonym jednak chciałby się człowiek czegoś nauczyć, w tym przypadku, to brygadzista, a raczej brygadzistka uczyła się od pracowników… Atmosfera wśród pracowników również pozostawia wiele do życzenia. Bezpośredni przełożeni jednak nie mają sobie nic do zarzucenia, chodząc jak pawie z podniesionymi (usunięte przez administratora) przez halę. Nic, poza czepianiem się w tej firmie i oczywiście „musztrowaniem”… Nie ma co się łudzić na porządne przeszkolenie stanowiskowe, bo i tak ma to wykonać inny z pracowników, a nie osoba do tego przeszkolona. Jedna zmiana konkuruje z drugą, a atmosfera jest strasznie napięta. Jeden gada na drugiego… Z całego serca odradzam pracę w tym zakładzie, no chyba, że lubicie jak się wami pomiata…

Łukasz
@Anonim

Z tego piszesz to masz tam nieciekawie jeśli chodzi o atmosferę. Jeżeli w umowie masz stanowisko biurowe i jasno określony zakres obowiązków, to przełożony nie powinien wymagać od ciebie pracy jako magazynier. Nie próbowałeś tego wyjaśnić?

Franz

Praca w dwie soboty i niedziele a także w święta jak drugie święto Bożego Narodzenia także Nowy Rok i inne święta bez dodatkowego wynagrodzenia .Praca za najniższą krajową a agencyjni pracownicy pracują na zlecenie no i około 80 procent pracowników to Ukraińcy .Wiem bo pracuje w magazynie w Jasinie koło Swarzędza blisko Poznania a pracuje 6 miesięcy w tym kołchozie więc wiem .Nie polecam wręcz odradzam pracy w tym magazynie

@Franz

Czy w takim razie za pracę w soboty, niedziele czy święta można zrobić sobie dzień wolny w inne dni pracujące? Wspomniałeś, że nie ma za to dodatkowego wynagrodzenia więc zastanawiam się jak pracownik w firmie Rhenus Logistics w Bolesławcu jest z tego rozliczany..

Karol

Co firma zmieniła od momentu kiedy jest covid ?

Cezary

Powiedzcie czy można aplikować? Wiecie czy są aktualnie szanse na pracę logistyka?

Olgierd

Firma dobrze radzi sobie, zbiera dobre opinie więc i praca jest warta polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.?

Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.
  • Puławska 99
    02-595 Warszawa

Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.