Opinie o Androbit Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Androbit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Androbit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Androbit Sp. z o.o. w Kraków

Wanda Nowy wpis

Hej to prawda co pisaliście że nie płacą za pracę? Ktoś może to potwierdzić?

Banda Nowy wpis
@Wanda

Kombinowanie na wielką skalę. Albo omijać z daleka, albo trzeba z założenia być większym (usunięte przez administratora) niż właściciel. I nie dać się zwieść "sp zoo", tam może 5 osób regularnie pracuje.

Urszula Nowy wpis
@Banda

Skoro piszesz, że w pewnym sprawach trzeba być "większym" od samego właściciela to właściwie jakie zachowania masz na myśli?

Banda Nowy wpis
@Urszula

Gdyby mógł, to by płacił najniższą a resztę pod stołem. A najlepiej wszystko pod stołem. Nic na gębę, wszystko na piśmie. Nie zwodzić się na "jutro podpiszemy umowę", bo będziecie się bujać, tak długo, aż nie krzykniecie. Albo kombinowanie, jak was wziąć na wszelakiego typu dotacje. Z drugiej strony, jak postawicie na swoim i będzie wszystko legalnie perfekt (sprawdzać czy jesteście zgłoszeni do ZUS) i postawicie granice bardzo jasno to będzie ok. Bez godzenia się na kombinatorstwo.

Wrażenia ze współpracy z firmą Androbit są jak najbardziej pozytywne. Warunki były przejrzyste, a firma posiada kompetentną kadrę ludzi. Odniosę się również do komentarza wyżej. Nadmierna biurokracja w Polsce jest często winą nie ciężko pracujących przedsiębiorców, lecz wymogów jakie stawiają przed firmami najróżniejsze urzędy państwowe.

Aneta

Androbit zlecił mi pisanie tekstów. Wymagał podania wielu danych osobowych, po czym odrzucił moje teksty (a jestem zawodową copy) i teksty moich znajomych (jednej do tej pory nawet ie zapłacili) . Czy Oni wyłudzają tak dane, czy o co chodzi. Dodzwonić się do nich nie mozna, bo wyłączone. MAile podpisują bez nazwisk - Asystentka Biura Anrobit. Zna ktoś firmę? Coś mi śmierdzi.

Joanna
@Aneta

Pani opinia podważa rzetelność naszej firmy, jeżeli w jakiś sposób Panią uraziliśmy nie było to celowe. Opisana sytuacja dotyczyła tekstów próbnych na podstawie których zawieraliśmy z kimś współpracę lub nie ,a chętnych było naprawdę sporo i nie byliśmy w stanie z wszystkimi podjąć współpracę. Za te teksty próbne wypłacaliśmy bez względu na to czy były dla nas przydatne czy nie, zapłaciliśmy za poświęcony czas i pracę copy. Jeżeli Pani koleżanka nie dostała pieniędzy proszę aby zwróciła się do nas - jednak z mojej informacji wynika że wszyscy którzy wystawili rachunek otrzymali wynagrodzenie. Formalności jest sporo ponieważ umowa o dzieło zmusza nas do wzięcia od Państwa wielu danych gdyż na koniec roku wystawiamy pit, o czym zresztą cały czas informowaliśmy po co nam te dane , zresztą każdy uczestnik podpisywał klauzurę rodo, więc nie potrzebne są te obawy. Chociaż zdaję sobie sprawę że formalności są uciążliwe nie tylko dla nas ale również dla samego copywritera. Mam nadzieję że rozwiałam wątpliwości ;) Joanna

Zostaw merytoryczną opinię o Androbit Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Androbit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Androbit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Androbit Sp. z o.o.
  • Ślusarska 9