Opinie o Adm ZN Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adm ZN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adm ZN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adm ZN Sp. z o.o. w Sosnowiec

Cześć, mnie też właśnie mignęła oferta dla montera / konserwatora od spółki ale w ogóle nie dało się w te zajawke w googalch kliknąć. Do prac fizycznych będą jeszcze może potrzebować? chciałem się dowiedzieć czy to może byłoby na część etatu, bo tak byłoby mi wygodniej

Były pracownik Nowy wpis

Atmosfera tragiczna a zarobki jeszcze gorsze, nie wspominając już o braku jakiejkolwiek organizacji wewnątrz firmy. Gorąco polecam omijać z daleka.

Nie widzę w ofercie do księgowości by wymagano od kandydata doświadczenia. jest ono opisane jako mile widziane, czy z innymi stanowiskami jest podobnie? mnie obsługa klienta by interesowała, mam już w niej doświadczenie a widzę, że ktoś pisał o jakichś problemach z kontaktem. Nie wiecie czasem gdzie dodawane są oferty dla pracowników administracyjnych? tam gdzie dla księgowych pustka

@

Właśnie uciekłam Jako pracownik. Traktowanie okropne, obiecane wynagrodzenie tylko dla osób, które zostają same na stanowisku. Wszyscy uciekają z tamtąd. Sprawdzanie przecinków, kropek w mailach do ludzi, traktowanie jak w podstawówce, brak możliwości podejmowania własnych decyzji. Krzyki i wyzywanie na porządku dziennym przez kochanicę pełnomocnika. Właściciela nie widziałam nigdy.

Mieszkaniec Nowy wpis
@@

Dziwne ! ADM ZN jest zarządcą nieruchomości, w której mieszkam i na moje emaile nikt nie odpowiada - dosłownie nikt !

Rozmowę kwalifikacyjną w Adm ZN Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Księgowy / Księgowa ds. wspólnot mieszkaniowych?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Adm ZN Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Monter w Sosnowiec. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Wiki

z tego co piszecie, to jest tu pełna kontrola pracownika i ludzie uciekają, ktoś napisałby mi jak spora jest u nich rotacja? myślę nad aplikacją na administratora nieruchomości, z tego co widzę, to sporo też osób w grudniu szukają, aż tak jest źle, że tyle osób potrzebują czy może rozwijają się i tworzą nowe wakaty?

Krzysiek

Tragedia Sprawa chyba będzie miała swój finał w mediach i sądzie Od kilku miesięcy nie mogę doprosić się o usunięcie usterki dachu, który przecieka Mieszkanie na ostatniej kondygnacji,ściany,sufit,krokwie w dzierżawionym strychu mokre, sąsiad ma przeciek w łazience, mieszkanie 5 miesięcy po generalnym remoncie, wybrzuszone panele, wilgoć na ścianach,a zarządca mi mówi, że jeśli śnieg zalega na dachu to nikt na dach nie wejdzie,w czym problem skoro narazie nie pada itp Jeszcze chwila cierpliwości i sprawa trafi do sądu

Iza

Jestem zainteresowana ofertą "inspektor ds. rozliczeń mediów". Ktoś z Państwa miał okazję pracować przy czymś takim w tej firmie? Chciałabym tylko wiedzieć, czy pracodawca narzuca jakieś normy, bo nie umknęło mi, że pisali w ogłoszeniu o tej presji czasowej etc. A ja szukam raczej spokojniejszej pracy.

Ewelina

Ktoś wie coś o pracy tu na pozycji Księgowa/y Wspólnot Mieszkaniowych? Tam dają coś takiego jak szeroki pakiet dofinansowań w ramach ZFŚS. Znacie detale? O co z tym chodzi? Co znajduje się e tym pakiecie?

Właściciel garażu Będzin G Nar

Nie polecam tej firmy ... Ponad 3 lata leje mi się do garażu zgłaszaLem ustnie napisanie dołączając zdjęcia i dalej się leje po deszczu Obiekt niszczwjechał wraz z moim garażem. .Boże broń przed takim Zarządcą!

Robi
@Właściciel garażu Będzin G Nar

Firma zajmuje się zarządzaniem wspólnotami mieszniowymi a Panu się do garażu leje czyżby Pan w garażu mieszkał.

osioł
@Robi

Proponuję poczytać za co dokładnie biorą pieniądze, za miejsca postojowe garażowe też, więc nie rozumiem komentarza..

Urszula

A ja chciałabym wiedzieć coś o pracy Administrator - Zarządca wspólnot mieszkaniowych. Teraz firma prowadzi rekrutację na tę posadę w internecie. Oferują w benefitach dofinansowanie wypoczynku. No i może ktoś wie, ile jest tej kasy na urlop? Jakaś stała kasa?

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Adm ZN Sp. z o.o. w miejscowości Sosnowiec, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy.

Niepokorny

Panie Marku, podzielam pana opinie. W Sosnowcu jest tak samo. Zastraszanie, podjudzanie przeciwko niepokornym, krzyki na zebraniach, niedopuszczanie do glosu, zbedne i nietrafione remonty itp.

ADM-ZN, przynajmniej ten katowicki, to typowy przykład (usunięte przez administratora)i cwaniactwa sprowadzające się do schematu 1. (usunięte przez administratora) 2. co mi teraz zrobisz. Brak poszanowania dla lokatorów i ich potrzeb, prywata i (usunięte przez administratora)realizowana w januszowy sposób przy współpracy z wybranymi "przedstawicielami" wspólnot mieszkaniowych, w wyniku których cierpią wszyscy lokatorzy. Brak poszanowania lokatorów i ich potrzeb. Typowym przykładem jest to, że jako lokator wspólnoty administrowanej przez to "coś", mam narzucane z góry z jaką firmą mam podpisywać umowy lokatorskie na media(usunięte przez administratora)

Pinky
@Marek

Wszyscy zarządcy pracują tak samo co każe zarząd wspólnoty to wykonują. Ciemnogród obwinia zarządców a co oni mogą postawią się to stracą wspólnotę.

Darek

Widzę niepochlebne komentarze klientów, a jak z pracownikami?

Lokator

Najlepszy miało być:)

Zostaw merytoryczną opinię o Adm ZN Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Adm ZN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adm ZN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adm ZN Sp. z o.o.?

Adm ZN Sp. z o.o.
  • Kosynierów 35