HOLDIMEX Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o HOLDIMEX Sp. z o.o.

szwedka

to nieaktualne, teraz szukają aystenta/asystenki zarządu, ale ekstremalnie bo szwedzki trzeba znać dobrze

adami

Pracowałem w tym syfie ponad 10 lat temu w jednej z hurtowni z alkoholem. [usunięte przez moderatora]j. Z tego co widzę to chyba nie wiele się zmieniło. Zbieranina idiotów.

zawiedziony

Widzę, że ktoś z pracowników już poczuł się dotknięty poprzez dzialania Holdimexu.. nie dziwi mnie to wcale. Typowe działania rodem z prl-u. Nie wypełniają swoich obowiązków, mimo że świadczą usługi deweloperskie. W dodatku pracownicy biura Holdimexu na Zimorodków kłamią patrząc prosto w oczy. Gratuluję [usunięte przez moderatora]giętkiego kręgosłupa moralnego i pozdrawiam. Co wy tam pijecie, że rozpuszcza kręgosłup? Drugie pytanie: czy zarząd też to pije? Stanowczo odradzam współpracę z P.R.B. Holdimex

Zostaw opinię o HOLDIMEX Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLDIMEX Sp. z o.o.