Opinie o Mpa Polska Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mpa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mpa Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpa Polska Sp. z o.o. w Dębica

Jerzy Nowy wpis

Ktoś napisał że zarobki są ok i w terminie. Może podacie stawkę żeby było wiadomo czy warto wysyłać CV. Ze 3-4 tysiące na rękę tu wyciągnę?

miki Nowy wpis
@Jerzy

Dasz radę.

Max kolanko.

Skoro było tak strasznie źle to dlaczego się nie zwolniliście wcześniej?. Ostatnio jest czas pracowników, pracy jest co nie miara, tyko wybierać. Teraz narzekacie bo Was pewnie zwolni. A skoro to zrobili to pewnie mieli powody. Szkoda że na gowork są przeważające złe opinie. Piszą je sfrustrowani ludzie, którzy sami są sobie winni. A już szczucie byłego pracodawcy na forach i nasyłanie kontroli to samo (usunięte przez administratora) Ludzie, trochę pokory. Ale kończy się czas i teraz będzie ciężko o pracę.

xXx Nowy wpis
@Max kolanko.

Pajacyku z tego co wiem to ludzie się zwalniają na bieżąco z tej firmy.. ciekawe dlaczego???

Abcd

Treść wypowiedzi niektórych osób świadczy tylko i wyłącznie o ich autorach. Szkoda to komentować.

Artur Nowy wpis
@Abcd

Tak jak i rozum kierownika

1908

Firma ogólnie to zorganizowana grupa przestępcza z kierownikiem na czele w różowych okularach !

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mpa Polska Sp. z o.o. na stanowisko Praca w Sklepie Internetowym. Obsługa sklepu Internetowego. bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Poradnik.

Właśnie o tym pisałem. Portal nie spełnia swojego zadania tylko służy ludziom do szkalowania i chorej zemsty. Ludzie, zawsze macie wybór. Jak jest źle, zwolnijcie się i tyle.

Były

Pracowałem praca fizyczna ale zarobki ok i zawsze w terminie.

Dominik

Ludzie napiszcie coś konstruktywnego co pomoże innym pracownikom w podjęciu decyzji czy będą pracować w tej firmie czy nie. Po co pisać szydercze lub obraźliwe komentarze. Jest to niepoważne. Miodu w tej firmie nie ma, ale obrażanie kogoś w ten sposób na forum publicznym nie powinno mieć miejsca.

Były
@Dominik

Skoro nam nie wierzysz to idź i przekonaj się sam. Wszystko co tu jest napisane jest prawdą niewygodną dla kierownika. Zastanawia mnie tylko że właściciele widząc to wszystko jeszcze go nie zwolnili, ile można tolerować to co on wyprawia? Może dlatego że co by nie zrobił jest zawsze niewinny a winę zrzuci na kogoś innego.

1908

Po pracujecie w tej firmie to zobaczycie. Czas pracodawcow jest tylko że jak ludzi się będzie traktować jak się traktuje to się ludzi nie będzie mieć. Znam ta firmę z opowiadań i nie ma dobrej opini. Obok moj znsjomy Borek ma firne i mowi ze dziwi sie ze to nie zamkneli juz dawno kontrol itp bo to dziala tak jak by nie moglo.

Patryk

Proszę nie podszywać się podemnie.Napisac wypowiedz z prawdziwego imienia

Poradnik

@Artur - piszesz, że wykonywałeś prace, które były w twoim zakresie obowiązków ( sprzątanie miejsca pracy, załadunek, ...) - to już jest szczyt hipokryzji. Zastanów sie co piszesz. Nawet jeżeli zlecono Ci inną pracę do wykonania to przełożony ma do tego prawo. Kodeks pracy działa w obie strony.

Lukaszek

Firma nadaje się do zamknięcia i do PIPU oraz Ochrony środowiska. Kierownik porażka wszystko na barkach pracowników. Szkodliwe nie płacone. Z pieca śmierdzi związkami rakotworczymy więc jest nie ciekawie. smród brud i ubustwo. To co mówią na rozmowie to zero pokrycia w rzeczywistości

XxW
@Lukaszek

Jak się należy do zamknięcia to czego nie zgłosisz tego gdzieś? Zrobili by wtedy porządek. Może twoje opinie są mylne i nie prawdziwe.

@XxW

Wszystko w swoim czasie...

Artur
@xXx

Z mojej strony jest taka dokumentacja że za niedługo będzie tam PIP i Sanepid oraz ochrona środowiska. Nie da się inaczej i sam kierownik będzie pociągnięty do.odpowiedzialnosci. Nie polecam tej pracy.

Nie polecam pracy w tej firmie. Różnica między opisem pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej a stanem faktycznym jest kolosalna. Praca typowo fizyczna i strasznie brudna. Smród na hali, uciążliwy pył i chemia użytku zawodowego bez jakiegokolwiek przeszkolenia.

Chętny

Długo pracowałeś? Jak z wynagrodzeniem?? Jest ogłoszenie i jestem chętny. Czekam na odpowiedź.

@Chętny

Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus premia uznaniowa. Można powiedzieć że pracowałem tam dłuższą chwilę

Chętny
@xXx

A jak jest z tym wieszaniem tych elementów do pieca, zawiesza się raz tylko na zmianę i z tym do pieca i więcej się nic nie robi? Bo tak kierownik z którym rozmawiałem mi powiedział.

Lukaszek
@Chętny

to co dajesz do pieca później myjesz i znowu to samo elementy ciężkie nie poręczne. Ale jak ktoś chce być dziewczyna kierownika to mozna pracować

Artur

Nie polecam pracowałem tam dłuższą chwilę na początku ładnie pięknie zbiegiem czasu nakładane są coraz to większe obiowiozki i normy nie do przepracowania.warunki praca na pewno powinny być zaznaczone szkodliwe ponieważ wypalane są elementy pokryte dużą ilością farby a pięc nie jest przystosowany do takiego wypalania wszystko wywala na halę obiowiozki jakie wykonujesz to mycie dość uciążliwe i ciężkie jesteś operatorem pieca kierowca .jeździsz wózkiem widłowym rozładunki załadunki dbasz o czystość na hali i w biurze pomagasz przy wywozie śmieci skroboiesz elementy na maszynie Lob kujesz jak niewolnik całe 8 godzin młotkiem robisz kawę kierownikowi ???????????????? na rozmowie o pracę jesteś informowany tylko o myciu i zaladunku elementów do wypalu

@Artur

Potwierdzam