Opinie o METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. w Częstochowa

Jaki jest okres rozliczeniowy w METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jacek Krajewski

Firma nie płaci za zobowiązania! W sprawie odzyskania środków mi pomógł p. Piotr z Kancelarii z Wrocławia 514096917

Jan Bielawski
@Jacek Krajewski

Mi też pomogli. Na nic próby kontaktu z mojej strony, przejęli się dopiero kancelaria

Jarosław Kielichowski
@Jacek Krajewski

Potwierdzam, firma nie płaci, założyli nową spółkę, żeby unikać egzekucji komorniczej, mi się udało odzyskać 12 tysięcy dopiero po złożeniu zawiadomienia do prokuratury.

Maciej Zając
@Jarosław Kielichowski

Dzięki za kontakt, zleciłem im sprawę i mam nadzieję, że też mi pomogą

@Maciej Zając

Tobie też firma zalega z kasą? Nie dało się dogadać i polubownie załatwić sprawy? Próbowałeś?

wik Nowy wpis
@Marek

Myślisz że się uda?

GOSC Nowy wpis

Witam, Czemu informacje ogólno dostępne w Internecie są usuwane z komentarzy, czy to na prośbę właścicieli ? Firma Metcom Sp z o.o. Sp K. KRS 0000671802 NIP 5732879052 informacje o właścicielach także są dostępne. Aktualnie nowa firm ASCOM Sp. z o.o. Sp K. KRS 0000825096 NIP 9492241807. Zanim administrator usunie komentarz niech sprawdzi powiązanie, właścicieli itp. Była informacja że prowadzi taka samą działalność, w dwóch różnych miejscach w Częstochowie. Nie dajcie się oszukać. Wciąż nie płaci pracownikom jak i dostawcą.

Elżbieta Nowy wpis
@GOSC

Mówiąc krótko przestrzegasz przed obydwiema firmami?

robert

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z nimi.Będziemy unikać każdego Twojego przekrętu. Dla osób poszkodowanych zostawiam numer do osoby, która wsparła nas w procesie odzyskiwania należności 503-313-318.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Elżbieta

W ostatnim czasie pojawiały się tutaj jakieś opinie dotyczące braku spłat zobowiązań przez firmę do tego ktoś się zareklamował jako pomoc w ich odzyskiwaniu. Faktycznie firma ma aktualnie jakieś problemy finansowe czy po prostu ktoś się tu reklamuje ich kosztem?

Iza

A w jakim czasie otrzymałaś tą spłatę?

Nie daj się oszukać !!!

Ze względu na zaległości i zobowiązania właściciele postanowili założyć nową firmę Ascom Sp. z o.o. Sp. K. Stara firma z długami została. NOWA jako ASCOM działa na Stradomi okolice Urzędu Skarbowego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.?

Gosc

Zapomnij. W firmie nie ma nawet narzedzi...

gość

Dziwny portal. Czytając opinie o pracodawcy można dojść do wniosku, że wszędzie jest źle, każdy prezes to wyzyskiwacz, każde biuro to hangar. Naprawdę sporo tu hejtu. A jak ktoś napisze pochlebną opinie to od razu, że na zlecenie.

Jaka atmosfera jest między działami w METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.?

Gosc

Atmosfera miedzy działami ? W tej firmie nie ma czegos takiego jak działy, jest za to kilka osób które z różnym skutkiem starają sie nie rzucac w oczy szefowi. Wieczne pretensje i zarzuty co do wykonywanej pracy. Firma nie ma szans aby normalnie działać, bez materiałów, narzędzi i przede wszystkim chęci pracowników. Morale w firmie sa zerowe, nikomu nie zależy, brak wyplat, kilkutygodniowe opóźnienia w płatnościach. Nie mam juz siły, odmawiać podstawoch rzeczy mojej rodzinie. W obecnej sytuacji zagrożenia koronowirusem brakuje podstawowych środków bezpieczeństwa, jedyne co Nas chroni to zapewnienia szefa, że wystarczy myć ręce. W toalecie wiszą dwa brudne ręczniki dla wszystkich. Jedyne co trzyma mnie w tym miejscu to syndrom sztokholmski i nadzieja ze może kiedyś, dostane moje pieniądze.

Gosc

Pracowałem w tym pseudo zakładzie i nie polecam!!!Omijac z daleka..brak organizacji pracy,brak pieniędzy na wypłaty-nigdy nie w terminie,wszechobecny bałagan,atmosfera fatalna wszyscy maja wyje...od pracownika łącznie z właścicielem.Na nikogo nie można liczyć..na żadna pomoc jeśli czegoś potrzebujesz. Obiecywali gruszki na wierzbie.Firma niby rozwijająca się a tak na prawdę idzie ku upadkowi.

Obibok
@Gosc

Potwierdzam wszystko, mam podobne wrażenia i przemysłenia.

L2
@Gosc

"Wynagrodzenie za dany miesiąc musi każdorazowo zostać postawione do dyspozycji pracownika niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. " "Jeśli pracodawca złośliwie lub uporczywie nie wypłaca w terminie pensji lub robi to nieprawidłowo, popełnia przestępstwo. Takie przestępstwo może być zagrożone sankcjami z Kodeksu karnego. Zgodnie z Kodeksem karnym, ten, kto wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 218 § 1 Kodeksu karnego)." Polecam zapoznać się z przepisami.

Dobra dusza

Generalnie nie polecam firmy, miesięczne opóźnienia z wypłatami, a prezes chodzi zadowolony jakby wszystko było w porządku, brak narzędzi, ciągle wymyślane jakieś zbędne papierki, firma nie rozwija się, ciągle klepie tą samą technologię, zero organizacji produkcji, branie zleceń ponad możliwości, na prawdę gorąco nie polecam tej firmy

Neutralny

Od razu zaznaczę nie jestem, ani nie byłem pracownikiem waszej firmy. Ale wyciąganie prywatnych spraw z rozmów z pracownikami na publiczne forum troche słabo o was świadczy. Druga kwestia jeśli ktoś stwierdza, ze wymagania są za duże w stosunku do zapłaty to odchodzi, nie ma co się obrażać. Uwazam, ze miesiąc to odpowiedni czas, zeby zobaczyc jak wygląda praca w firmie i podjąć decyzję. Moze zle komunikujecie wymagania na rozmowie. To, ze ciężko znalesc firme na go worku z tak niską oceną chyba o czymś świadczy.

Grzesiek

Dobry pracodawca i stabilna firma to dla pracowników jest bardzo dużo. Polecam prace w firmie!!

Beduin
@Grzesiek

Chyba raczej nie

Urszula

Od wielu miesięcy na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia na temat pracy w firmie METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. Na stronie internetowej firmy dostępne są oferty pracy: https://www.metcom-tech.eu/kariera/ Jak tam teraz wyglądają warunki zatrudnienia? Warto złożyć CV?

Aktualność
Nowa szlifierka do wałków fi 500 x 1500 mm.
Zapraszamy do współpracy!

Aktualność
Nowe centrum frezarskie. Duża brama o gabarytach obróbki 2300 x 1400 mm, detale do wysokości 800 mm. Dodatkowo mamy 5-oś płynną do tej maszyny. Zapraszamy serdecznie do współpracy
Zapłacisz to się nauczysz

Pracowałem w firmie jak wyżej i szczerze nie polecam. Co oni nie obiecywali premie szkolenia itp, jak przyszło co do czego do szkolenie pod warunkiem lojalki a premie dostałem raz. (usunięte przez administratora)

dzikus
@Zapłacisz to się nauczysz

jak najbardziej zgadzam się z twoją wypowiedzią dużo gadają a jak przychodzi co do czego nic nie ma pokrycia, pieniądze są na wszystko ale nie na pracownika.(usunięte przez administratora)

nikt_szczegolny

Firma jak wiele innych w reg. Częstochowskim. Płaca między 2,2-4k na ręke ile sobie uzgodnisz i później wypracujesz to twoje, ogólnie to chyba jakaś zmowa płacowa w Częstochowie, bo aż dziwne że większośc płąci podobnie. Nadgodziny płatne ekstra, soboty też. Właściciel i kierownictwo nie o wszystkim pamięta, więc jak uzgadniasz to kartka i podpis, wtedy nigdy źle nie wyjdziesz na tym. Płatności raczej w terminie, czasem dzień/dwa poślizgu. Robota raczej prosta głównie duże elementy małe serie, czasem jakieś mniejsze elementy seryjne. Przyrządy miernicze wydawane na stan pracownika, więc warto pilnować i nie rzucać, ale to chyba logiczne, dobra suwmiarka nie kosztuje 200zł. Narzędzia, wydawane z magazynu, trochę brakuje żeby często używane frezy, głowice były jednak dla każdego stanowiska przypisane na stan, ale to wina pracowników którzy nie szanują i walą kolizje za kolizją. Za zrąbaną całą serie trzeba się liczyć z konsekwencjami, niestety jest kontrola jakości, są przyrządy miernicze, jeżeli nie sprawdziłeś sam lub kontroler pierwszej wykonanej sztuki to twój bład i twój problem, z racji faktu na wielkość elementów i czasy obróbki, niestety są to nie małe koszty, ale wszystko do odpracowania ewentulanie. Ważne jest żeby sprawdzać samego siebie i zdawać detale do kontrolera, jeżeli on coś źle sprawdzi albo przepuści bubel to nie wasze zmartwienie. Średnia wieku pracowników na oko między 30-40lat + wyjątki, więc jeszcze wszyscy się docierają, nie licząc starych wyjadaczy. Oczywiście znajdą się osoby, które będą was obserwować na każdym kroku i donosić, więc lepiej zważać na słowa i na to co się robi, poza tym atmosfera raczej na plus. Prezes ogólnie w porządku da się z nim dogadać, ale wszystko na papierze. Bywają dni kiedy Prezes dostaje złe wiadomości od samego rana to potrafi wybuchnać i trochę nawrzeszczeć na pracownika, czasem nie wiadomo na kogo, a czasem właściwie na Siebie, ale wprost tego nie powie, trzeba się przywyczaić. Czy są organizowane szkolenia? Tak są, ale głównie dla najlepszych i z podpisaniem rocznej lojalki, więc chcesz się szkolić to pokaż co potrafisz i podpisz lojalkę. Czy firma się rozwija? Tak w bardzo szybkim tempie, dziękie dotacjom i planom, ale niestety brakuje rąk do pracy (nawet pomimo zatrudnienia ukraińców), przez co dużo osób zostaje po 10h oraz soboty. Oczywiście wszystkie nadgodziny płatne ekstra, z tym że Uwaga na planowaną zmianę ustawy, w tym dot. wypłaty nadgodzin bo się może okazać że Prezes skorzysta z takiej opcji :). Ważna uwaga, firma nie zawsze wie po co Cię zatrudnia i co masz robić, więc lepiej sobie to określić jasno na początku a może i na papierze, bo do umowy brakuje zakresu obowiązków, przez co później powstają negatywne opinie, kłótnie. Niestety firma chce coś osiągnąć, ale póki co jedzie tylko i wyłącznie na wykonywaniu obróbki pod klientów, swoich produktów brak i pomysłu na nie brak, więc jak brakuje zleceń to się robi nerwowo. Po okresie próbnym zawsze można zrezygnować, przecież nikt Cię nie trzyma lub zmusza. Oczywiście istnieją firmy z lepszymi warunkami, ale tam rzadko zwalnia się miejsce i ciezko się dostać.

Jestem najleposzy
@nikt_szczegolny

Firma jak widać sama dodaje sobie pozytywne komentarze aby się wybielić. szkoda gadać...

Proszę o uzasadnienie co wg ciebie było nie tak?

Wszechwiedzacy
@Zainteresowany

Uwaga uwaga uzasadniam... Wszystko.

Zirytowany

Firma nie godna polecenia. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. - Częstochowa

• Jak się pracuje w METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.?

METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.

METCOM TECHNOLOGY Sp. z o.o. Sp. K.