Opinie o GP Eco Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GP Eco Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GP Eco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP Eco Sp. z o.o. w Racibórz

Aneczka Nowy wpis

W 2021 r, bo tylko takie ogłoszenie udało mi się znaleźć, zarobki dla pracownika produkcji przedstawiono jako zaczynające się od 3650 brutto. Obecnie netto po tych wszystkich wzrostach inflacji ile wynosi początkowe wynagrodzenie na tym stanowisku? Jako kobieta mam szansę się dostać?

Waldi Nowy wpis

Witam, jak z kasą jak ma się uprawnienia na wózki itp. coś to daje do wypłaty?

Luke Nowy wpis

Witam, jestem ciekaw jak wyglada w tej firmie praca dla kierowców C+E? Zauważyłem że firma rozwinęła się pod względem nowoczesnego sprzętu i bazy transportowej. Jak wyglada system pracy dla kierowców? Jak dalekie i długie są wyjazdy?

Joanna Nowy wpis
@Luke

A skąd wiesz ze firma rozwinęła się jeśli chodzi o sprzęt? Gdzieś ogłaszali ze są zakupione nowe samochody?

Przemysław

Cześć. Od dłuższego już czasu nie piszecie nic na temat pracy w firmie GP Eco, dlatego też z chęcią dowiem się, czy firma ta normalnie funkcjonuje i ma się dobrze? Cisza zawsze jest niepokojąca, dlatego ja chcę po prostu zweryfikować skąd ona się wzięła. Liczę, że ktoś z Was mi po prostu pomoże.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie GP Eco Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Driver

Witam , jak wygląda praca dla kierowców C+E w tej firmie ?

Arek

Witam z tego co czytam i słyszałem na mieście to praca mega wyczerpująca znajomy gadał ze prawie jak na kopalni a zarobki bardzo cienkie

Iwona
@Arek

Tak naprawdę warto czasami jest się samemu przekonać, jak to jest. Każdy ma przecież zupełnie inne wymagania co do pracodawcy, więc może się okazać, iż akurat Tobie praca w GP Eco będzie w pełni odpowiadać. Jakiś czas temu szukali tam pracownika produkcji i kierowcy. A Ciebie jakie stanowisko by interesowało?

Cooo

To chyba jest żart, że za pracę w szkodliwych warunkach i na 3 zmiany 2500 zł? Do pracownika - tak przychodzi się do pracy żeby pracować i godnie zarabiać a nie żeby dostawać jakieś ochłapy, to w sklepie na kasie lepiej zarobię.

Witam. Jestem pracownikiem tej firmy i jak czytam te komentarze to aż głowa boli. Z mojej perspektywy firma bardzo dużo inwestuje w nowy sprzęt i wprowadzanie udogodnień do zmniejszenia obciążenia pracą fizyczną pracownika. Ludzie spoko fajna miła atmosfera kierownictwo bdb jeśli jest potrzeba idą pracownikowi na rękę .Jeśli ktoś wkłada dużo poświęcenia w to co robi to zostaje wynagrodzony a Ci co piszą ze stare maszyny, okłamywanie pracowników, ciężka praca itp. to są to osoby które pewnie tylko przyszły po pieniądze a nic nie zrobić. Takich ludzi oczywiście firma nie będzie utrzymywać bo logicznie myśląc po co komuś płacić skoro nie che mu się robić.

stefan

Wie ktoś jakie jest wynagrodzenie na początek i jaka umowa? jak wyglada ogólnie praca jest ciezka? duzo trzeba dzwigac??

Leon
@stefan

Kasa mała a dźwigania dużo

Dla wszystkich którzy chcą pracować w tej firmie to odradzam z powodu ciężkiej pracy którą wykonujesz przez 8 godzin a po tygodniu ręce i kręgosłup do wymiany. Co do ludzi to trzeba uważać na przydupasa kierownika tego w okularach. Totalny pajac.

Stefan

jakie jest wynagrodzenie na poczatek i jaka umowa? na czym dokładnie polega ta praca, dużo trzeba dzwigac?

Gal anonim
@Stefan

2500 do ręki. Po 3miesiacach praca ciezka do dzwigania 30kg około przez 8h

Gal A....

Witam Jak na warunki i ciężar dzwigane oraz 3zmiany to płaca nie jest adekwatna do pracy tak ludzie sa wporządku mila atmosfer

marek
@Gal A....

ile płacą?

Erwin

Praca nie jest zla ale zarobi cienki

Pracuję chwilę i jest spoko. A wszystkich którzy narzekają to nie słuchajcie, bo to ludzie którym się nie chce pracować.

dno, złodziejstwo i wyzysk, są niesłowni, kłamią prosto w oczy.

Zadowolony pracownik????
@były pracownik

Ja pracuje tam długi czas i (usunięte przez administratora) Głupoty jak nie wiesz jak obsługiwać lopate i miotle chowasz się po kątach to się nie dziw... Pewnie cię zwolnili po okresie próbnym a ja wiem za co za granie w hu... Polecam dobre zarobki fajne kierownictwo tylko Trzeba umieć ROBIĆ!!!!

Dominika
@Zadowolony pracownik????

Interesują mnie szczegóły. Ten okres próbny w GP Eco, o którym piszesz jest na 3 miesiące? Wtedy warunki na umowie są inne niż później?

Gutek

Są jakieś szanse na poprawę warunków pracy w firmie? Taka cisza od dawna.

Leto

To nic innego jak były" Tele Mar" ten sam właściciel. Zajmuja się recyklingiem metali kolorowych .Od strony pracownika mogę powiedzieć że na dzień dzisiejszy to głębokie lata '90 . Pełna improwizacja wszystkiego. "Byle jak,byle czym,byle by zarobić". Pracownicy pracują na starym zdezelowany sprzęcie nieraz niebezpiecznym, bez odzieży ochronnej, chyba że dres i adidasy są nimi ????. kontrolę są tu iluzoryczne. Co do zarobków,biorąc pod uwagę bardzo szkodliwe warunki pracy i system 3 zmianowy to płace są moim zadaniem absurdalne niskie, również i w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o GP Eco Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w GP Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GP Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

GP Eco Sp. z o.o.