Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"

Pszów

Opinie o Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"

Paweł

Jestem zadowolony z usługi firmy Trans Assistance ze Śląska. Holowanie mojego auta do warsztatu przebiegło dość szybko po moim telefonie i w rozsądnej cenie. Polecam!

go

Oszust i kłamca, nie dotrzymuje słowa

Zbigniew
@go 15.11.2016 14:41
Oszust i kłamca, nie dotrzymuje słowa

Witam. Zobaczyłem ten wpis i nie wiem o co chodzi???? A już na pewno nie takie słowa pod moim adresem, chyba że określenia dotyczą Pana..

Paula

STANOWCZO NIE polecam. Zostałam okradziona. Z samochodu który był przewożony zginęło wszystko( od gaśnicy po koło zapasowe- nawet przednie opony nie zgadzały sie ze stanem faktycznym). Mimo zapewnień właściciela że wszystko uzupełni - nie doczekaliśmy sie nawet telefonu z informacja. Kompletna ignorancja i nieprofesjonalne podejście do klienta. Jeszcze raz NIE POLECAM. Czuje się okradziona

Zbigniew
@Paula 27.07.2016 09:24

Droga Pani skoro pisze Pani takie oszczerstwa na temat mojej firmy to powinna mieć Pani dowody. Nie pisze Pani całej prawdy i doskonale o tym wie. Jeśli coś było nie tak z transportem to ma Pani do mnie numer więc nie było problemem zadzwonić. I proszę się OPAMIĘTAĆ bo bezpodstawne oskarżenia są karalne.

Zostaw opinię o Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance" - Pszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"