Opinie o EuroPower w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroPower. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroPower o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroPower w Poznań

///

A co z dalsza kasa?Nic nie wiadomo?

były k

tak powinnismy isc

Dajcie znać jakby kasa była.Troche podniesie budzet domowy

///

ja dzwonilem i mi tak powiedzieli,wiec chyba nie klamia nie?A skad Ty wiesz ze odblokowal plynnosci finansowe???odpowiesz?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroPower. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
on

no własnie zadnego przelewu nie ma i nie bedzie dzisiaj.zobaczymy w poniedziałek

...

tylko ciekawe skąd ktoś ma takie wiadomości ze w ogóle zrobili przelew

a

wypłata ma byc w poniedziałek cała bank odblokował płynnosci finansowe

///

jak juz teraz wysylaja po 25% to za 2 dni Ci odrazu reszty nie wyślą to wiadome jest!!

wypłata

Koledzy dziś został zrealizowany przelew wypłat za grudzień w wysokości 25% wynagrodzenia.

w rozwiązaniu waszego problemu mogą wam pomóc związki zawodowe.czekają na takie łakome kąski . To co dzieje się w waszej firmie jest dla nich okazją do wybicia się Były mech

k

Byłem dziś w PIPie i w związku z zaistniałą sytuacją zaproponowali złożenie / wysłanie za potwierdzeniem następującego pisma - aby ktoś nie wpadł na pomysł i nie dał dyscyplinarki za porzucenie pracy lub niezapłacenie za styczeń. Treść poniżej W związku z niemożliwością wykonywania pracy od dnia 03.01.2011 w zakładzie Europower sp. z o.o. z powodu uniemożliwienia wykonania pracy z przyczyn po stronie pracodawcy informuję, iż jestem gotowy do wykonywania pracy i za czas pozostawania w gotowości zgodnie z art 81 kodeksu Pracy zachowuję prawo do wynagrodzenia. Informuję również, że do dnia dzisiejszego Pracodawca nie rozwiązał w żaden sposób umowy o pracę. Sprawa numer dwa Jeśli nie będzie ktoś miał pieniędzy w poniedziałek to może złożyć wypowiedzenie z winy pracodawcy info poniżej , wzór na ścianie w pipie http://g.infor.pl/gp/druki/praca/wypowiedzenie/pr_wypow2.pdf Pracownicy tymczasowi Pracowaliście w otto i w NL i tylko tam możecie ubiegać się o kasę

by

/// - 2011-01-07 11:03:49 Czy to prawda ze pracownikami jestesmy do 28 lutego??Tak sie wlasnie dowiedzialem bo dzwonilem do kogo dzwoniłeś?

Musimy czekać na wypowiedzenia. Dopiero jak je dostaniemy i okaże się, że pieniądze nie płynęły powinniśmy wybrać adwokata do któredo powinny zgłaszać się pracownicy, aby złożyć pozew grupowy w celu odzyskania pieniędzy. Nie ma co się rozdrabniać; im większą grupą udeżymy do sądu tym większe nasze szanse.

a

anonim - 2011-01-07 10:20:58 mysle że nalezy zgłębić wiedzę za co odpowiada spółka z o.o. podzielcie wiedzą poza tym 1. sadze ze rada pracownicza chyba ma jakieś prawa i powinna zadziałać mysle tu o jakims zebraniu póki co nie ma wypowiedzeń póki czas, bo podobno [usunięte przez moderatora] wyprosił z firmy ludzi którzy tam pojechali zabrac swoje prywatne rzeczy uważam to za skandal 2. należałoby zażądać od dyrekcji oficjalnego pisma wyjaśniającego albo zarządzającego postój firmie i z jakich powodów dlatego ze jeden z przepisów ustawy o GFSP mówi o mozliwosci pokrycia roszczen pracowniczych z tytułu nie zawinionego przez pracowników postoju na razie postój mamy uwazam ze kolega ma racje i nie licytujcie sie czy wniosek został rozpatrzony skupmy sie na obecnej sytuacji jakie zamiary mieli panowie [usunięte przez moderatora] skoro jeden znich spowrotem jest członkiem zarzadu jak to wynika z KRS i to krótko przed złozeniem wniosku o upadłosć (czy ten wniosek wogóle został złożony ) zaządac kopii dokumentu do wiadomosci załogi jesli panowie chca ratować firme to chwała im za to, bo jesli mają niecne zamiary razem dzielić sie korzysciami z upadłosci...

nnn

a skad wiesz ze nie zostal pozytywnie rozpatrzony?>??>

Skąd wiesz? Przecież podobno sąd ma 2 miesiące na rozpatrzenie takiego wniosku. A wniosek został złożony 27 grudnia.

T

Myślisz, ze nie mam co robić zacząłem właśnie dorabiać bo kesz potrzebny a wypłaty nie widac do dzis. Czekam tylko za świadectwem pracy reszta kwitów

Kazdy na każdego miałby coś do powiedzenia więc nie ma co publicznie takich bzdur pisać sam swiety nie jesteś,piszemy tu po to by nam pomóc a nie pisać co kto do kogo co ma.Njlepiej im w poniedziałek i innym powiedzieć prosto w oczy jezeli ktoś ma odwagę.i djmy sobie spokój ze zbędnymi komentarzami. kolega ma racje to jest prowokacja tym bardziej że to może pisać każdy

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPower - Poznań

EuroPower