Opinie o EuroPower w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroPower. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroPower o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroPower w Poznań

MAREK

Bądzcie dobrej nadzieji PANOWIE i :) panie

....

kiedy do cholery oni maja zamiar wypłacić resztę pieniędzy za grudzień?

magda m

mam kase juz!!!!!!!!!!!!!

aaaa

powiecie skad te informacje o pieniadzach??Jest to dosyc istotne...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroPower. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

a kto te przelewy bedzie jutro robic???

rózak - 2011-01-25 21:17:26 kase niektórzy jutro bedea mieli na koncie bo przelewy maja robic jutro,tylko nie wiadomo czy reszte wypłaty za grudzien czy znowu 0,25%wypłaty.(usunięte przez administratora) no ale skąd masz w ogóle takie informacje?

rózak

px

szkoda że nie traktujecie faktu bycia bezrobotnym poważnie.Ta strona powinna nam służyć do przekazywania sobie informacji na temat dokonań co jest czynione dalej w naszej sprawie ibądż cobądz naszejfirmy

Jak masz jaja to podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem ,a nie podszywaj się pod kogoś .Ja na tej stronie się nie wypowiadam.

..;

no wlasnie od kogo?Czy to kolejne wymysly

różak - 2011-01-25 14:12:54 no własnie zadnych wniosków narazie nie trzeba składac bo do konca miesiaca wypłaca wszystko.a firma europower nazywa sie juz EP Cleveland.i mają za miesiac werbowac ludzi do pracy na nowych warunkach.ludzie walnijcie sie w łby.firma nie ogłosiła zadnej upadłosci bo firma juz jest pod inna nazwą i wszystko zostaje i rusza.firme przejął nowy własciciel ANGOL i wszystkie sprawy i naleznosci reguluje.do konca miesiaca wszystko bedzie wypłacone.dlaczego wam nie powie ta sroka piatkowa ona dobrze wszystko wie od kogo masz te... przyjemne wiadomości

na facebook ep clevland nawet wolkowa jest

różak

...

Mi prawnik powiedzial ze nie powinnismy narazie dawac pozwów o wynagrodzenie za styczen itd odszkodowanie i odprawe poniewaz jeszcze nie minol termin zaplaty.Rozsadne jest teraz zlozenie pozwu o niewyplacenie 75% wynagrodzenia za grudzień gdyż termin minol 10 stycznia....

smyk

i po co składac wnioski jak wnioski juiz są złozone do sądu pracy i prokuratury??teraz tylko czekac.mało tego dyrekcja i własciciel stana przed sądem i to oni niech sie tłmaczą i wszystko robia zeby uregulowac wszystko z pracownikami.sprawe maja przegrana a my pracownicy poczekamy sobie bo takie sa procedury

smyk

ludzie trzeba poczekac do 10 lutego wtedy jak nie bedzie pieniedzy to 15 lutego prokurator wchodzi do firmy

k

Właśnie jestem po rozmowie z panią ze sądu gospodarczego i powiedziała że nie został złożony powtórny wniosek o upadłość firmy.Innymi słowy dyrekcja ma nas w pompie .Pani poradziła że możemy sami taki wniosek złożyć tylko trzeba by się złożyć na opłate(1000zł) albo żeby ten wniosek złożyła taka osoba ktora nie ma żadnych dochodów (wtedy sąd zwalnia z opłaty)

??

skąd wiecie ze bedzie kasa do konca stycznia?????????

Bardzo przykre jest to ze nie tworzymy zgranej ekipy nawet w sytuacji tak ciężkiej która nas dotknęła a wiekszosc z nas przepracowala ze sobą kilka dobrych lat.Wstyd!!!

jest część kasy na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPower - Poznań

EuroPower