Opinie o Giss Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Giss Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Giss Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giss Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Giss Sp. z o.o.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Giss Sp. z o.o.?

Życzliwy

Nie polecam - nerwowa atmosfera, praca pod ciśnieniem od góry, zbyt wysokie wymagania od pracowników (to znaczy oczekiwanie pracy od 8.00 do oporu, często 20-21,a przy domykaniu projektu i do 24 i w weekendy) do oferowanych warunków zatrudnienia. Kierownictwo przypisuje sobie pracę pracowników niższego szczebla, nieszanowane są wartości, liczy się tylko wyciskanie z ludzi.

Irena
@Życzliwy

Ok, piszesz o wydłużonych godzinach pracy w Giss, ale czy idzie za tym wyższe wynagrodzenie? Chodzi mi o to, czy nadgodziny są płatne, bądź za prace w weekendy dostaje się jakieś dodatki?

Bardzo Życzliwy
@Życzliwy

Coś w tej pracy od 8 do oporu jest. To że Zarząd sobie siedzi od 8 rano do 20 bo nie ma co w domu robić albo do domu mu się w ogóle nie spieszy bo żona marudzi, to nie znaczy że wszyscy tak mają siedzieć. Jakieś godziny pracy raczej obowiązują..... ciekawe co na takie nadmiarowe siedzenie Inspekcja Pracy by powiedziała.

Kandydat Nowy wpis
@Życzliwy

Ok, ale pytanie było konkretnie o podstawę wynagrodzenia. Odpowiedzi brak.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Giss Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko elektronik?

Emilia

Rekrutacja na stanowisko Elektronik Konstruktor nie została jeszcze zakończona, zapraszam do wysłania CV na adres rekturacja@giss.pl

Agnieszka
@Emilia

Mogę liczyć na szersze informacje? Jakie są widełki, jeśli chodzi o zarobki na tym stanowisku? I na co najbardziej zwracacie uwagę przyjmując kandydata do siebie?

@Agnieszka

Od członków naszego zespołu oczekujemy zaangażowania oraz tego, aby deklarowane kompetencje były kompetencjami rzeczywistymi :) Mile widziana jest chęć do nauki, ponieważ w związku z tym, że projektujemy urządzenia od strony elektroniki - PCB, ale też oprogramowania, mechaniki, zagadnień związanych z odprowadzaniem ciepła oraz EMC, to zetknie się Pani z wieloma różnymi zagadnieniami, ale też z koniecznością wymieniania informacji projektowych z zespołami o różnym profilu działalności. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu bezpośredniego z nami.

Kandydat Nowy wpis
@Emilia

Brak odpowiedzi na temat widełek i zarobków.

kandydat Nowy wpis

Nikt nie odpowie na pytanie, ile na rękę podstawy wynagrodzenia ma elektronik montażysta?

Emilia

Pracuję w GISS od początku istnienia mojego działu, czyli od 2016r.. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania, z łatwością można mnie znaleźć na mniej anonimowych portalach.

Irena

W Giss szukają pracowników do zespołu Programistów: https://www.giss.pl/pl/component/content/article/2-uncategorised/241-oferty-pracy-pl. Co możecie powiedzieć o przełożonych, z którymi miałabym bezpośrednio pracować - jaki styl zarządzania?

WWP

"Próbujemy doścignąć światowych gigantów branży" - jasne, oferując miskę ryżu za pracę. Oferta pracy wisi od lutego, jest listopad.

Zostaw merytoryczną opinię o Giss Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giss Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giss Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giss Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giss Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Giss Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giss Sp. z o.o.
  • Kościuszkowców 63