Opinie o Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Iza Nowy wpis

Dzień dobry, czy w tej firmie są wypłacane bony na święta w wysokości 1500 zł.?

Brak szkoleń mnie zainteresował, a przynajmniej ktoś około początku roku o nim pisał, zmieniło się cos w tej kwestii? Zastanawiam się na ile byłyby one w sumie potrzebne osobom zatrudnionym, ocenicie? Wy tu w końcu macie jakiś konkretny akord czy jak inaczej wyniki są sprawdzane?

Czy w firmie Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Acha Nowy wpis

Nawet badań okresowych nie ma ,ani szkolenia bhp.po prostu nic .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co jaki czas w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Acha

Tutaj ciągle najniższa krajowa,zero podwyżek, najniższe zarobki w całych Myslenicach, i kobiety koło lub po 60 siatce.

@Acha

No wypłata mogłaby być akurat lepsza... Ale jeśli chodzi o strukturę zatrudnienia to osoby w tym wieku dobrze się tu sprawdzają jeśli o efekty chodzi czy firma będzie miała zapotrzebowanie na osoby młode?

Aga
@Elżbieta

Raczej młode osoby się tu nie sprawdzają, jedynie babcie 60 + jak najbardziej mogą liczyć ma pracę.Najlepiej emerytki .z emeryturą żeby mogły sobie parę złotych w tym zakładzie dorobić.

Były
@Acha

W internecie nie mogę znaleźć numeru telefonu do firmy. Czy może ktoś napisać?

Dorota
@Acha

Czemu podwyżek nie ma? W sumie to motywuje ludzi do pracy. Co szefostwo mówi, gdy się porusza te tematy?

Jaga
@Dorota

Nie ma i nie będzie. Taka jest odpowiedź na temat podwyżki wynagrodzenia.

@Jaga

od stycznia raczej nie będą mieć wyjścia? tu jest tylko podstawa czy coś jeszcze dorzucają? Pytam bo zastanawiam się czy nie będą próbować z tej podwyżki na nowy rok czymś tu odbić

Elżbieta

skoro nie to co w zasadzie innego tu satysfakcjonuję podczas pracy, że według was jednak warto wciąż tu pracować? jako aktualnie zatrudniony to ze względu na co byś polecił tu komuś pracę?

Czy ra firma działa, czy upadła i wszytskich zwolniła?

@Gość

Działa, ale pracują tu same emerytki, gola pensja, żadnych wczasów pod gruszą, żadnych pieniędzy na święta, nic gole 2000 zł.

!!!!
@Gość

"Daj człowiekowi koryto a zmieni się w świnię" oto obraz majstrowej z marynarek. Tu pracują ludzie nie roboty. Dawać,dawać bo co premia czeka na was i brygadzistki.A my (usunięte przez administratora)za najniższą krajową.Trochę człowieczeństwa ,jeden zakład pracy a taka różnica.Prasowania,krojownia ,luz bluz Ci ludzie pracują,ale bez stresu,a na marynarkach -stypa nie wolno słowa powiedzieć -(usunięte przez administratora).Tylko uprzywilejowanym z grupy majstrowej wolno Wszystko ,no u u Agnieszki nieudolnej brygadzistki która sobie totalnie nie radzi-polowa hali idzie na jej odcinek by uszyć podszewki.Ale to jest ok super.Nie docenia się tych co naprawdę (usunięte przez administratora)ich się dołuje

Maciej
@!!!!

Każdy teraz wyciska z pracowników ile się da, bo liczą się zyski więc nie ma co się dziwić. Podstawa to najniższa krajowa, a ile jest tej premii za wydajność? Kilka setek?

wind
@Maciej

Za mało na taką robotę.

Hmm

Panie Prezesie, czekamy na pieniądze!!!

!!!!
@Hmm

Może by tak nie okradać tych emerytek przyjętych o umowę o dzieło-tania siła robocza.Nic im się nie należy,żadne składki nie płacone ,tylko 20procent podatku.A dostają wypłaty tyle co pracownice na umowę o prace,brak urlopu,chorobowego,,więc gdzie te pieniądze , 2500 to najmniej co powinny dostać na rękę.Bo nie korzystają z żadnych przywilejów co panie o umowę o pracę.

Czy w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ona

Co tu mówić o dodatkowych nagrodach, jeżeli do tej pory nie wypłacono nam wczasów pod gruszą w całości. Dostajemy najniższą krajową.

Aga

Nic nie wypłacają od 2 lat, gola pensja najniższa krajowa, jesteśmy bez badań okresowych, brak na odzież ochronna, nie ma na nic.

Rekrutacja

Czy firma szuka pracowników i prowadzi produkcję?

Hmm

Dziewczyny nie możemy tak odpuścić tych pieniędzy ,Oni pobrali od rządu różne zapomogi ,odpisy od podatku takie wielkie a nam wczasów zaległych nie potrafią wypłacić .Urlopy nam pozabierali i mamy za darmo zapieprzac jeszcze w sobotę . Nie pozwólmy na to.

Hmm

Drogie panie czy dostalyscie zaległe wczasy pod gruszą?

Ona
@Hmm

Ależ skąd już straciłyśmy nadzieję.

Hmm

Panie Prezesie, co z naszymi pieniędzmi, ? Ile jeszcze mamy czekać . Proszę nam wypłacić i będzie spokój.

Nol

Panie prezesie gdzie te obiecane pieniądze. Ile jeszcze mamy czekać. To są pieniądze z socjalnego, co Pan z nimi zrobił. (usunięte przez administratora) nas Pan perfidnie w grudniu,obiecał Pan pieniądze a potem wszystkiego się wyparł, robiąc z nas wariatki. Myśli Pan że zapomnimy o tym. Czekamy obietnice się spełnia-nie róbcie z nas wariatów i taniej siły roboczej.

Czy w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Acha

W tym zakładzie nie ma ani bonów świątecznych,ani paczek na święta ani nawet wypłaty w terminie ,o wszystko trzeba się prosić , zaległe pieniądze jeszcze od lipca mamy niewypłacone,tzw. wczasy pod gruszą, to nie jest zakład dla kogoś kto chce zarobić.

Wypłata jeśli 10 przypada w niedzielę, powinna być w piątek. Jest 21.30 wypłaty nie ma. Gdzie tu jest zgodność z regulaminem pracy. Coraz bardziej totalnie robią z nas (usunięte przez administratora). Liczenie wypłaty nie zostawia się na ostatnią chwilę-by) o na to dużo czasu. A z nas robi się tanią siłe roboczą. Syty głodnego nie zrozumie.

@88

Jakie liczenie 1920 i kropka nie ma co liczyć

????O ii

Panie prezesie chyba bawi Pana robienie nas na każdym kroku w(usunięte przez administratora) JEST 8 stycznia gdzie jest wypłata, 10 to niedziela-(usunięte przez administratora). Miały być wczasy pod gruszą-gdzie są. Dał nam Pan ochłapy w kwocie 200zł.by zamknąć nam gęby. Gdzie są te pieniądze obiecane 600 przed świętami, a 500 po świętach. Nawet wypłaty nie ma zgodnie z regulaminem pracy. Niech Pan pamięta Karma WRACA

Zzzz zzzz z,,,, zzz

Totalnie robią z znas idiotów o każdą złotówkę trzeba błagać, wypłaty nie ma, a prawo mówi że jeśli 10 wypada w niedzielę, musi być w piątek-totalnie robi się z nas idiotów. Panie prezesie to że Pan ma pieniądze i nie zarabia pan 1920.To proszę zrozumieć tych którzy muszą z tego wyzyzyć utrzymać rodzinę. To że Pan ma,to zasługa tych czarnych murzynów na hali produkcyjnej.

Hmm

Czyżby teraz nawet wypłaty nam nie wypłacili.Za co mamy żyć.To podlega pod inspekcje pracy.

%*"

Nie dostałyśmy obiecanych pieniędzy i nie dostaniemy-jest to przykre że zostałyśmy tak perfidnie okłamane. Jak można obiecać pieniądze, skoro była to pusta obietnica. Jak można tak kpić z pracowników-dla nas każda złotówka jest cenna.Teraz dowiemy się że rok został zamknięty, i koniec nadzieii. Tak się robi w(usunięte przez administratora) pracowników

@%*"

Czemu nie dostaniemy, nie możemy odpuścić, bo jak odpuścimy to już w przyszłym roku też mam nie da.

Zzzz!!!!!

Nie rozumiem jak można być tak niesłownym. Obiecuje Pan 600zł przed świętami 500 po świętach. I co?. Gdzie te obietnice-żucił nam Pan 200zl na otarcie łez. Czekamy jeszcze na pozostałe 900zł,według obietnicy. Niech Pan nie traktuje nas jak roboty do nabijana Panu kasy. Bo my nimi nie jesteśmy-Pan ma na wszystko, a nas traktuje jak tanią siłę roboczą. Gdyby tak nie było to zamknął by Pan zakład. Syty głodnego nie zrozumie. Czekamy na obiecane pieniądze-niech Pan nie robi z gęby (usunięte przez administratora) Bo my już mamy tego dość. Poszły 3 osoby do Pana, bo innym zagrożono że jak odejdą od stanowiy zabiorą im 30 procent wypłaty. To jest czysty mobbing. Pracujcie pracujcie, a pieniędzy i tak nie zobaczycie. Czuwa nad tym majstrowa Teresa i TP-bo mają za to premię i wiedzą za co pracują, nie mają 1920zł.Wiec aby się wykazać tracą swoje człowieczeństwa-dla pieniędzy wszystko-nie liczy się człowiek. Tak samo prezes traktuje pracowników - siła robocza. A może warto by było tych robotów docenić-bo gdyby nie ta tania siła robocza, byłby Pan zerem.

Zz
@Zzzz!!!!!

Szukaj innej pracy a nie narzekaj na forum

@Zz

To forum jest właśnie po to by wyrażać swoje opinie, proszę zapoznać się z regulaminem,

Zz

Wyrażać opinie a nie oczerniać kogos i pomawiać . Pozdrawiam

@Zzzz!!!!!

Akurat pani szefowa jest bardzo dobra ! Zna się na swoim fachu ! A pomówienia są karalne wiec powinnaś to usunąć . Już tam ktoś pisał o IP w necie nic nie ginie pamiętaj .

Ale co to ma do rzeczy.

Q
@Karo

No widać że nie jesteś z kobietami z hali. Nie potrzebne Ci pieniądze bo ich masz dość. Więc pozwól tym co nie mają, walczyć o godne życie. Nikt Cię nie zaprasza na forum. Opinie i pytania do Firmy są dla pracowników, więc mogą wyrażać swoje obiekcje. A Tobie jeśli nie pasuje nie wchodź na forum i nie czytaj. (usunięte przez administratora)Bo my domagamy o swoje pieniądze. A Ty jeśli masz ich dużo to zamilknij na zawsze

@Q

I pisanie na forum coś pomoże tak?nie lepiej rozmawiać ?

Q

A z kim?

@Q

Z prezesem

De
@Karo

Prezes przecież powiedział że da przed świętami 600 zł, po świętach 500zł.I oczym tu rozmawiać. Kłamstwo goni kłamstwo. Następnym razem jak kobiety pójdą do Prezesa, to niech potwierdzenie Jego obietnic o wypłacie pieniędzy wezmą na piśmie - a nie wierzyć w puste słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Romualda Traugutta 24 lok. 6
    30-549 Kraków

Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.