Opinie o Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. w Kraków

Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.
0 0 23 5 1
&*@ Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Nie rozumiem tu jednego dlaczego prezes nas tak okłamuje ,pieniądze za niechorowanie miały być przelane już tydzień temu -do dziś nie ma nic.Kłamie w oczy osobom które idą do niego ,tylko po to by się ich pozbyć. Jak to się mówi "robi z gęby (usunięte przez administratora) kłamie ile się da-bo myśli ze ma przed sobą głupie baby.Gdyby miał odrobinę honoru to by dotrzymywał słowa.

Agata Nowy wpis
@&*@

@&*@ Może takie uwagi warto skierować prosto do swojego przełożonego? Możesz napisać co oznaczają "pieniądze za niechorowanie"? Jest to jakaś specjalna premia ?

Maja

Pracuję w tym zakładzie, parę lat a więc nie jest to jedyne miejsce w którym pracowałam i chce powiedzieć ze nie jest tak źle jak to tu opisują osoby które nigdy nigdzie nie pracowały oprócz tego zakładu. Moim zdaniem pracuje się tu na luzie, nie ma problemu żeby wyjść wcześniej, jeżeli jest taka potrzeba, oraz nikt nie robi problemu ze spóźnienie do pracy, gdyż nie trzeba tego odrabiać, kobiety mogą pół dniowki przesiedziec w palarni i jest dobrze. Gdyby te co narzekają poszły na miesiąc popracować gdzie indziej to szybko by wracaly z powrotem, ponieważ nigdzie nie jest idealnie, ale tutaj nie jest najgorzej.

Tak2Nie1
Lol Nowy wpis
@Maja

Kobieto o czym ty piszesz nie wiem co robisz i najakim dziale, ale piszesz totalne bzdury.(usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis
@Lol

Rozumiem, że możesz mieć zupełnie inne doświadczenia w pracy w firmie Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. niż Twoja przedmówczyni, jednak proszę abyś zachował kulturę wypowiedzi. Może napiszesz z jakimi elementami wypowiedzi Mai się nie zgadzasz? Spóźnienia są nieakceptowane w firmie, nie ma opcji wyjść wcześniej?

Pracownica
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym ogłoszeniem o premiach ?

Anabel

Hej dziewczyny jak tam po urlopie ????

Tak2Nie
Mikołaj
@Anabel

Do czego nawiązujesz w swojej opinii? Miałaś okazję pracować lub jesteś aktualnie zatrudniona w tej firmie? Jeżeli tak, to byłoby super gdybyś opisała jak wygląda praca w Myślenickich Zakładach Odzieżowych Sp. z o.o. np. na przykładzie swojego stanowiska. Dzięki temu moglibyśmy dowiedzieć się więcej na temat tego pracodawcy.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Moja opinia.

Sledze wpisy o tych zakladach z ciekawosci czy cos zmienilo sie na lepsze. Niestety widze ze nadal zespol w calosci nie potrafi sie przeciwstawic. Dziewczyny musicie przestac sie ich bac!!!! Zycie to nie tylko praca w strachu przed zwolnieniem!!! Trzeba wziasc sie w garsc i stanac wszystkie jak jeden maz. Oni Was wszystkich nie zwolnia bo nie bedzie im mial kto tam pracowac. Pokarzcie kwitki mlodym niech wiedza co ich czeka z reszta jakby was wszystkich zwolnili to zaklad by padl bo mlodzi za takie pieniadze nie pracuja. Wiec czekam teraz az uslysze "strajk. Myslenickie zaklady odziezowe upadly z powodu braku pracownikow" bylabym bardzo zadowolna z takiego faktu. I kiedys napewno sie to tak skonczy. Tyle ze szkoda mi Was "starych" ze nie postawicie sie i nie skonczycie tego wczesniej!!!!!!

gość

Nowi nie zarabia więcej-to sa totalne bzdury,starzy pracownicy dostają więcej premii ale starzy pracownicy nauczyli się narzekać .Tesli nabrały pożyczek to teraz muszą spłacać -a to skutkuje niższą wypłata.

Kwiatek

Bujdy jakich mało. Prawdą jest to że warunki pracy są okropne, na hali ponad 40 stopni. A co do zarobków, cóż... Żadna z pracownic (nie licząc brygadzistek i majstrowych, a tym bardziej prezesa) pracujące na trudnych elementach nie zarabiają 2500 zł na rękę, a nawet na każdym innym stanowisku nie ma takich zarobków. Co więcej, młodzi, krócej pracujący dostają na wstępie więcej niż pracownicy z kilkudziesiecioletnim stażem pracy. Osoba, niedawno zatrudniona ostatnio dwa razy zemdlała. Więc nie wiem kto tu jest hrabiną. Te starsze stażem pracują równie ciężko co młodzi. Ciekawe czy prezes wie o tym wszystkim, a przede wszystkim o warunkach jakie tam panują. I jeszcze te soboty pracujące. W tygodniu nieraz nie ma co robić, a nagle na sobotę pilna robota, po pani W myśli, że jak się trochę ochlodzilo to ludzie po takiej saunie będą sprawni do pracy. No napewno.. Niech sama wejdzie na stanowisko i zrobi nagle pilna robotę, zobaczy które pół dnia dłuższe.

Tak7Nie
@Kwiatek

Pani kwiatek ma Pani rację jest 40 stopni bo zaklad ma nadmuch a nie klimatyzacja .A jeśli chodzi o rządzących większość wywodzą się z pracownika więc nie chcą wrócić tam gdzie byli, siedzą cicho. Nowy pracownik pracuje za najniższą krajowa ,wiem bo mam znajomych. A na koniec chcę nap pisać że chciałem się wrócić z sympati do szycia do zakladu ale jak się dowiedzialem że nić się nie zminilo a zarobki są nie polegające negocjacji to po dziękował. Życzę zdrówka i niedajcie się.

Anonimowa

Ludzie, o czym Wy ku**a gadacie... Mieszkam w domu z teściową, która tam pracuje od czasu skończenia szkoły (czyli jakieś 30 lat) i zarabia 900 zł... Gdyby była opcja wysłania zdjęcia, to bym pokazała Wam kwitek z wypłaty. Nie rozumiem tylko tego, że kobiety idą tłumem do rządzących, mówią, że nie pójdą w sobotę do pracy, a później grzecznie idą do zakładu właśnie w sobotę, jak gdyby nigdy nic... Boją się przeciwstawić, z tego co wiem, ostatnio jak zrobiły strajk, zwolnili kilku pracowników. Kiedy robi się garnitury dla Kaczyńskiego i innych cieci to się ma znajomości i żaden szary pracownik nic nie zdziała.

@Anonimowa

Szanowna Pani właśnie przez takich ludzi jak Pani teściowa nic się nie zmienia w tym zakładzie.

Tak1Nie1
Gość

SĄ 3 GŁÓWNE ZASADY PRACY: 1.Masz wyrobić norme 2.Masz czas na wyrobienie 1/2 normy. 3. Zapłacą Ci jak za wyrobienie 1/3 normy.

Gość

-(usunięte przez administratora),DLACZEGO NOWI ZARABIAJĄ WIĘCEJ? -BO NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE JAK WY MACIE!

H,A

Ha ha ha 900zl ,to chyba kwitek zprzed 20lat,Dzisiaj najnizsza krajowa to 1634 i tyle musi dostac

pracownice

To co wymaga Prezes,dyktuje Pni (usunięte przez administratora)szefowa,śmiech na hali kiedy chodzi i krzyczy "pchajcie ta robotę bo jest tragedia"a co ona myśli ze my leżymy,przechadzamy się po hali jak Ona,dajcie jej jeszcze pejcz do reki niech nim laja to robactwo co na nia pracuje ,by mogła zarobić 10 tysięcy miesięcznie plus premie za wykonanie zlecenia.Niech stanie na chwile przy żelazku lub maszynie parowej wtedy zobaczy co to praca.Premie za wykonanie zadań ,czy szycie Niemca bierze ona i brygadzistki-my nie jesteśmy. ciemna masa i widzimy.My dostajemy najniższą krajową i w to mamy wliczona premie za wykonanie zadań to woła o pomstę do nieba powinniśmy dostać 1634 *premia sobota i dojazd-a my premie mamy wliczona do najniższej krajowej.Panie pracujące jak to mówią na trudnych elementach,pracując 20 lat na tym samym to żaden trudny element. zarabiają nawet 2500 ,a my prasujemy obsługujemy maszyny parowe ,zapieprzamy by ten trudny element miał co robić i mamy za to (usunięte przez administratora) dlaczego kobieta z trudnych elementów nie zesłabnie ,tylko te co na nich pracują ,a one im jest dobrze,bo zarobią więcej niz te co tyrają na nich..Zapraszam szefowa niech poprasuje ,lub popracuje na maszynie parowej, wtedy doceni to robactwo co na nia pracuje,dwa dni pracy i jest wypłata dla wszystkich pracowników. A za resztę prezes sie bawi na wczasach, a szefowa mysi ze pieniądze zabierze do trumny.

Tak1Nie1
Pracownica

To co się tam dzieje to jest jakaś porażka . Upał na hali sięgający nawet 40 stopni Panie szyjace które myślą ze pojda raz do prezesa to cos zdziałaja Jednym słowem śmiechu warte Najlepiej nie brac urlopu nie chorować bo jak oni sobie poradza . Najgorszy zaklad w Myślenicach i pod względem zarobków i warunków pracy

Tak1Nie2
lili

Starsze starzem niestety zarabiaja duzo wiecej nie 1800 to sa bzdury,dostaja duza premie za prace na trudnych elementach ,a co to za trudny element gdy pracuje na nim 20 lat. C zy stary czy nowy pracownik musi tak samo zapierdalac,dlaczego ma dostac mniej.Gdyby było tak zle to dawno by stare pracownice odeszły ale nie bo zarabiają ponad 2000 zł,a becza ze 1600 niech pokarza kwitki dlaczego je tak skrupulatnie chowaja..C o one mysla ze nowy pracownik bedzie pracował za 1000 zł,on naharuje sie więcej niz one-bo to cwaniary co godzinę na papierosa chodzą,by ponarzekać.Duzo mówia a mało robią,siedza na (usunięte przez administratora) i szyja i jeszcze narzekają,niech (usunięte przez administratora) jak te nowe pracownice na kilku elementach wtedy poczuja co to upał.

Tak1Nie2
Nazwa działu: Produkcja

To jest była Vistula dla jasności, ta młoda pracownica myśli że ktoś w tej firmie ((usunięte przez administratora)) zarabia niewiadomo jakie kokosy. W tych zakładach płacą tylko to co muszą a te "hrabiny"pracują po 35-40 lat i zarabiają 1800zł razem z premią i dopłatą za bilet miesięczny. Wcale nie jest tak że starsze stażem dostają więcej one i tak muszą narobić na te co się uczą bo plan musi być wyrobiony, tak że hrabiny muszą się machać żeby było na wypłaty.

Tak7Nie
lola
Nazwa działu: Produkcja

To nie jest praca to jest harówa za nędzne pieniądze -najniższa krajowa .Moze stare pracownice sa dobrze premiowane ,ale zadna sie nie przyzna ,a ci co pracują krócej,dostają ochłapy,a narobią sie wiecej niz te szanowne hrabiny ,co robią lata -BO ONE PRACUJA NA TRUDNYM ELEMENCIE ,JAKI TO DLA NICH TRUDNY ELEMENT SKORO PRZEZ 20 LAT ROBIĄ TO SAMO. W NAJGORSZEJ SYTUACJI sa pracownicy co niedawno podjęli prace -bo muszą harować czasem na kilku stanowiskach -by hrabiny ze stażem nie podniosły (usunięte przez administratora) . Tylko wypłata nie jest adekwatna,one pare stów więcej ,a ci co krócej pracują ,marna najniższa krajowa.Jezeli tak nierówno bedzie sie traktować pracowników ,to nikt nowy nie bedzie tam chciał pracować-TO NIE JEST PRACA TO JEST HARÓWA ZA MARNE PIENIĄDZE.Za kilka lat ten zakład upadnie -bo wszystkie pracownice sa juz po 40, 50, na emeryturze-a nowych nie ma bo nikt za takie marne grosze nie bedzie pracował.

Tak6Nie8

Czekamy na aktualne info jeśli chodzi o firmę Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. w mieście Kraków. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

TakNie1

Zostaw opinię o Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Myślenickie Zakłady Odzieżowe Sp. z o.o.