Opinie o Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. w Poznań

Narzekano tu na brak umów o pracę, a w nowym ogłoszeniu dla business developera widzę, że jednak dają taką możliwość. Czyli gdybym aplikowała to bez problemu już taką umowę bym dostała? Do tego wspominają w ofercie, że jako benefit przyznają opiekę medyczną. Coś poza tym się tam znajduje w pakiecie?

Onka Nowy wpis

Hej. Jakie zarobki na start jako probkobiorca? Jakie warunki pracy?

Odhrnxj Nowy wpis
@Onka

Większość pracuje na umowę zlecenie, niektórzy na umowę o pracę. Większość korzysta z własnych samochodów, Ci na stałych umowach mają dostęp do samochodów firmowych. Praca od rana do wieczora, ale w tygodniu. W weekendy i święta nie pracują. Zarobki zależne od doświadczenia.

Lidia

Przykro mi że tak się zakończyła współpraca. Czy mimo to mogłabyś napisać jak często są takie ankiety? Ile średnio miesięcznie ich się wykonuje? Jaka kwota jest możliwa do zarobienia?

Diva
@Lidia

Mój komentarz został usunięty . Nie polecam kierowniczki jak i pracowników . Nie szanują testerów ,wyzywają nazywając od (usunięte przez administratora)

Katarzyna Nowy wpis
@Diva

A czy wyzywanie przez kierowniczkę było zgłaszane gdzies wyżej? I jaka była reakcja firmy na to? Ktoś tutaj też pisał o umowach o dzieło - czy na takich umowach zatrudnia się tutaj wszystkich pracowników?

Lidia

Możesz napisać coś więcej? Czemu nie polecasz? Jeśli możesz to daj znać jakie warunki finansowe proponują i na jakiej umowie jest praca. Jak z atmosferą? Będę wdzięczna za odpowiedź

Firma Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista w laboratorium mikrobiologicznym. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
micro

Cześć Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę mikrobiologa. Na jakie zarobki może liczyć osoba z doświadczeniem kilkuletnim? Czy praca jest na zmiany?

@PIP coś więcej powiesz o tych lewych umowach?

Umowa nr 176543
@Kasia

Tak, nadgodziny w weekendy są na czarno, aby nie odciągnąć podatku to umowy o dzieło na matke itp

MB
@Umowa nr 176543

Czemu nie zgłosicie tego do Pipu?

@MB

Może to jednak nieprawda i dlatego? Albo za mocno coś koloryzują? Bo faktycznie przecież każdy by już dawno zgłosił

C.d
@MB

Bo się nie szło dodzwonić sprzed kilka dni (kilkanaście prob)

C.d
@Lidia

A próbował ktoś z Was kiedyś dzwonić do Inspekcji Pracy? Aby połączyć się tak z kimkolwiek to niemożliwe. Nikt nie odbierał

Wiktoria

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego przestaliście dyskutować o pracy w firmie Als Food & Pharmaceutical. No ale tak czy inaczej - chcą tam teraz zatrudnić Asystenta ds. administracyjnych, więc pomyślałam, że to będzie dobry powód do rozpoczęcia dyskusji na nowo. Wiecie może, czy nowo zatrudniona osoba od razu otrzymuje umowę o pracę czy dopiero po okresie próbnym?

Wiemy
@Wiktoria

Nowo zatrudniona osoba będzie miała 65267 umów zlecenie na ciocie i wujka a za 10 lat moze dostanie na stałe

Umowa nr 176543
@Wiemy

Jeszcze umowa na brata, szwagra i sąsiada A dopiero może później o pracę. Nadgodziny w weekendy na czarno za stawkę jak nadgodziny w tygodniu

@Umowa nr 176543

Ej bo tak czytam odnośnie tych umów, o co chodzi?Xd Czemu tak i wgl czy tak można, żeby na kogoś robić?

Johnson

Szukają do Skoczowa próbkobiorcy. Ktoś coś więcej może opowiedzieć? Znam ten zawód. Pytam bardziej o to ile jest pracy, jak zasięg działania, jakie stawki, czy są auta służbowe pod dom itd. Będę wdzięczny za informacje.

Stella

@Ono A może to źle wybrany kierunek pracy powoduje to niezadowolenie?

Też ku#skie imię
@Stella

Źle wybrany kierunek pracy, czy źle zrzucone obowiązki na pracownika?

Łukasz
@Też ku#skie imię

Poruszyłeś temat obowiązków, więc pozwól, że go rozwinę. Chciałbym wiedzieć, czy ilość obowiązków w trakcie dnia pracy, która przypada na daną osobę, jest adekwatna do tego, jaką pensję otrzymujemy?

Rosół
@Łukasz

Odpowiem pytaniem: czy uważasz że gdyby ilość obowiązków była adekwatna do pensji, to ta dyskusja w ogóle by się toczyła?

Polkaak
@Łukasz

Czytam tu na tym pudelku już nie jeden komentarz o pracownikach , pracodawcy i jednak to prawda że Polakowi niczym nie dogodzisz !!! (usunięte przez administratora)Wielki milioner jeden z drugim . Ludzie jak się wam nie pasuje to Niemcowi truskawki pielic !!!

Gabriela
@Polkaak

Ale po co te nerwy - starajmy się opanować, taki ton dyskusji zdecydowanie niczemu nie służy, a już na pewno nie niczemu dobremu :) Skoro wypowiadasz się w tym wątku to rozumiem, że pracowałaś bądź pracujesz w Als Food & Pharmaceutical Polska - jak ze swojej strony oceniasz konkretnie tego pracodawcę?

PIP

Polecam wkroczenie Inspekcji Pracy do zakładu... Lewe umowy, nadgodziny pod stołem. Wszystko by uniknąć rozliczenia się z podatków.

hejToJa
@PIP

lewe umowy? czy w polskim prawie są "lewe umowy"? Każda umowa, jest legalna- czy to umowa o pracę, czy o dzieło, czy zlecenie- żadna z nich nie jest lewa i od każdej nasze Państwo pobiera podatki, a firma ja płaci. Nie rozumiem tego komentarza. Jeżeli komuś nie pasuje rodzaj umowy to powinien w ogóle się na to nie godzić i szukać pracy i firmy, która da "prawą umowę".

Adi324

nie rozumiem tego, nawet mnie nie rekrutowali a musiałem jako ankieter podać dane osobowe. Na nieautoryzowanym formularzu Google z nadmienieniem że nie jest weryfikowany i bym uważał.... Zgoda na dane osobowe jest automatyczną zgodą na uczestnictwo w badaniach czyli za free należę do grupy populacji nie będąc rekrutowanym tylko dlatego że chcę uczestniczyć w rekrutacji. Ponadto mają takie moje dane jak nr telefonu imie i nazwisko, wiek, płeć, wykształcenie co to jest ???????? regulamin jest pisany lakonicznie, "czyli na zasadzie obowiązujących przepisów prawa"okrągłymi zwrotami zupełnie nieprofesjonalne. Nie podaje takim firmą swoich danych. Ani nawet wiedzy o treściach pokarmowych.

klj

@Rosół czyli rozumiem że za dużo obowiązków względem wyznaczonej pensji i stąd te nerwy?

Ono

Zarobki nieadekwatne do wykonywanych obowiązków i do odpowiedzialności, której wymaga ta praca. Atmosfera w pracy bardzo dobra, jednak ewidentnie można stwierdzić, że pracownicy boją się szefowej, która swoją drogą, wywiera ogromną presje na pracownikach poprzez rozmowy indywidualne za zamkniętymi drzwiami. Zdecydowanie nie polecam.

Łukasz
@Ono

O jakim stanowisku i odpowiedzialności z nim związanej jest mowa? Mogę też zapytać o wysokość wynagrodzenia, skoro wg. Ciebie jest ono "nieadekwatne do wykonywanych obowiązków"?

sobie sama
@Ono

Witam wszystkich, praca w firmie jest fantastyczna. Atmosfera super. Pracy jest dużo, nikt nie ma czasu na nudę i kawki co godzinę. Szefostwo jest wyrozumiałe i przyjazne. Zarobki jak dla branży laboratoryjnej są godne, ale co tu dużo mówić, każdemu zawsze mało, ile by nie było...

Haha
@sobie sama

HAHAHAHAHAHAHA śmiech na sali!!!

Sp

Zarobki są wyższe niż najniższa krajowa, ale nieadekwatne do wymagań.

Paulina
@Sp

Rozumiem, dziękuję za wpis. A jakie są wymagania do pracy w Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.? Nie podałeś konkretnego stanowiska, do którego się odnosisz.

Filip

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sp
@Filip

Nie polecam.

Paulina
@Sp

Możesz napisać coś więcej? Z pewnością pomogłoby to nie tylko Filipowi, ale i innym osobom. Jakie warunki pracy oferuje firma? Wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.?

Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.
  • Rubież 46 H
    61-612 Poznań

Als Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o.