Opinie o Keino Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Keino Grupa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Keino Grupa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keino Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Ula Nowy wpis

Zwykle nie piszę opinii w internecie - mam wrażenie, że to miejsce to wylewania swoich zwykle nieuzasadnionych frustracji i po prostu pożywka dla (usunięte przez administratora). Tu zrobię wyjątek, bo moja opinia o Keino jest zupełnie inna od tych, które tu przeczytałam i zwyczajnie mnie zbulwersowały. W Keino pracuję od 1,5 roku. Nigdy nie zdarzyło się, żebym miała jakiekolwiek opóźnienia w wypłacie - jest wręcz przeciwnie, pensję dostaję wcześniej niż w poprzednich miejscach pracy. Ciekawe dlaczego nikt nie zapłacił kandydatowi do pracy - naprawdę dziwna sprawa, rozumiem, że sam udział w rekrutacji powoduje, że pensja się należy? Większość zespołu to nie studenci, ale osoby mające duże doświadczenie w szeroko rozumianych mediach. Ja czuję, że jestem otoczona specjalistami i osobami z bardzo wysoką kulturą pracy - zwyczajnie dobrze nam się razem pracuje, podchodzimy megaodpowiedzialnie do zadań i zwyczajnie nadajemy na podobnych falach. Keino to nie korpo, gdzie osoby nieradzące sobie w jakimś aspekcie pracy są przesuwane na mniej wymagających klientów - pewne standardy pracy są niezbędne. Trzeba chcieć pracować, trzeba mieć wiedzę oraz chcieć się rozwijać. I też żebym została dobrze zrozumiana - wiadomo, że każdy się myli i uczy się pewnych rzeczy w trakcie pracy, to nie jest problem i znajduje to całkowite zrozumienie, ale tu liczą się bardzo chęci do pracy i zaangażowanie (i jest to odpowiednio doceniane). Background mediowy obu prezesów jest w mojej opinii nie do przecenienia. To, że wszystkie nasze rekomendacje, mają podstawy mediowe (właśnie z tymi wszystkimi znanymi tylko mediowcom wskaźnikami) moim zdaniem świadczy właśnie o profesjonalizmie - nie wyciągamy rekomendacji z kapelusza, ale tworzymy je w oparciu o dane i badania. Także obaj panowie nie tylko służą olbrzymią wiedzą, lecz także właśnie z powodu ich doświadczenia nie traktują pracowników jak trybików w machinie czy komórek w excelu, tylko zwyczajnie, z szacunkiem. Ja osobiście nigdy wcześniej nie pracowałam w miejscu, w którym czułabym tak duże wsparcie ze strony zarządu i że murem stoją za zespołem - czy to w kontakcie z dostawcami, czy klientami. Wiem też, że jestem słuchana i słyszana, a to dla mnie bardzo ważne - jak się na coś umawiamy, zawsze jest to dotrzymane. Jeśli mam prośbę - mam jasny komunikat, czy da się ją spełnić, czy nie, wiem też kiedy się to zadzieje. Po prostu klarowna komunikacja z dużym szacunkiem do pracownika. Wiadomo, że nie ma idealnych miejsc ani idealnych ludzi - oczywiście i w Keino zdarzają się sytuacje mniej fajne. Z mojej pespektywy jednak skala takich elementów jest dużo mniejsza niż w innych miejscach, w których pracowałam wcześniej. Tu zwyczajnie pracuje mi się dobrze, mam spokój psychiczny, nie czuję się wykorzystywana ponad moje siły, mam dużo samodzielności i dostaję też sporo zaufania. No i last but not least - mam też poczucie, że dla prezesów to, czy dobrze mi się pracuje, jest zwyczajnie ważne.

Beata Nowy wpis
@Ula

Piszesz o chęci do pracy i nauki czy rozwijania się :) ciekawi mnie czy firma oferuje jakieś szkolenia?

Ula Nowy wpis
@Beata

Na pewno był kurs DIMAQ dla osób, które mogą to wykorzystać w pracy (jesteśmy agencją 360, więc nie każdy z planowaniem i zakupem mediów ma do czynienia), bierzemy udział w konferencjach (też tych płatnych). Szefostwo też jest otwarte na indywidualne podejście - jak ktoś znajduje kurs/szkolenie, które jest przydatne w jego pracy, rozmawia z przełożonym o tym. Nie zdarzyło mi się, by odmówili wtedy :)

Firma ,ktora wabi młodych studentów opowiastkami i bajkami o rozwoju i mozliwościach kariery. Brak rozwoju kariery oraz brak wyplaty. Agencja Keino nie płaci i każe pracowac za darmo. Studenci maja z darmo robic dla nich projekty za ktore oni zgarniaja gruba kase. Typowa polska firmenka na której Pan prezes cwaniak chce sie wzbogacic kosztem pracowników i praktykantów. nie polecam.

Zuzanna Nowy wpis
@Anna

Jak to brak, długo to już trwa? Pytam o wypłatę. Opóźnienia typu dzień dwa mogą się chyba zdarzać ale nie dłużej…?

Firma Keino Grupa Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Account Director. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

IOI

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią ta firma to istny wyzysk dla roboli. Agencja nie ma nic wspólnego z marketingiem - robi się tam tylko posty na FB i IG - to nie jest innowcyjne. Czas stąd uciekać. Łowią samych studenciaków, z małym doświadczeniem obiecując im wiele, a nie dając nic od siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Keino Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Keino Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keino Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keino Grupa Sp. z o.o.?

Keino Grupa Sp. z o.o.
  • Wespazjana Kochowskiego 15