Mam juz umowę na stałe o prace, szkoliło mnie dwóch chłopaków co juz tu długo pracuja od nich sie dowiedziałem co i jak. Praca jak praca, robisz swoje i idziesz do domu ważne żeby dobre pieniadze zapłacili i zeby to było na papierze a nie jak w ostaniej firmie co pracowałem co miałem pieniondze z raczki do raczki. Tutaj wszystko odkryte, masz to co na umowie a jak trzeba zostac to płąca nad godziny. Ogólnie się wszyscy dogadujemy, bo sie ciezko by pracowało jak ludzie by sie nie dogadywali. Trzeba wysyłac towar codziennie, zrzucić towar też jak przyjedzie i pakować do wysyłek sa dwa magazyny jeden troche dalej od firmy to trzeba pojechac autem firmowym ja jezdze bo mam prawko, nie każdy ma.
Dla mnie jedynie minus, ze palenia nie ma w firmie jest zakaz mozna tylko palic na przerwie no i przed praca i po też no i moze Kierownik sie zgodzi na kurs na wózki bo nie kazdy ma, ale ogolnie mi sie podoba.