Opinie o Sinmed Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sinmed Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sinmed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinmed Sp. z o.o. w Gliwice

Misia Nowy wpis

Dzień dobry. są teraz dostępne oferty dla regionalnych i ciekawią mnie opinie dotyczące targetów oraz ogólnych zarobków. nie ma wskazanej nawet wysokości podstawy. ona sama ile wyniesie? I czy polecacie aplikować?

Grzegorz Nowy wpis

@Pracodawca to rzetelna i dobrze prosperująca firma na rynku medycznym. Osoby tam pracujące to mili i pomocni ludzie. Jestem pod ogromnym wrażeniem przyjęcia mnie do grona pracowników w sposób nad wyraz serdeczny i życzliwy. Takiej wspaniałej atmosfery życzyłbym każdej firmie, bo to nieoceniony atut. Kierownictwo do każdego podchodzi z szacunkiem i otwartością. Możliwość merytorycznych szkoleń, przez co niewymagane jest duże doświadczenie. Z żalem ze względów zdrowotnych byłem zmuszony zrezygnować z pracy. Wszystkim zainteresowanym szczerze i gorąco polecam.

Anka

Świetny zespół, fajna atmosfera ale jednak przykład idzie " z góry". - kierownictwo dbające o pracownika , bardzo empatyczne. Dużo szkoleń- dla chcących się szkolić , na każdym etapie wsparcie merytoryczne. Już tak niewiele takich firm pozostało na rynku medycznym

Inez
@Anka

A napiszesz coś o onboardingu? Ile czasu wdrożenie trwa, czy ma się przydzieloną osobę w tym celu? W wielu firmach niestety trzeba się "wieszać" na jakimś listościwym koledze/koleżance i samemu pozyskiwać wiedzę o wszystkim..

Anka Nowy wpis
@Inez

O jakie stanowisko pytasz?

Amy Nowy wpis
@Anka

Nie wiem jak poprzednika ale ja ciekawa byłabym opisu sytuacji od strony działu zakupów. Już wcześniej ktoś wspominał o ofercie dla specjalisty, jest wygasła ale wciąż dostępna w sieci. z jakich jeszcze innych działów się składacie?

Danka

Czyli pierwsza wątpliwość mam rozwianą? Chodzi mi o to stwierdzenie, że nabory to wynik rozwoju a nie rotacji. jeszcze przez jakiś czas będzie dostępna oferta do biura na administrację. Jak liczny zespół zatem pracuje, że dalej jest powiększany? I czy opiszecie mi atmosferę? widzę, że to stacjonarka jest, wole się dobrze dogadywać

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Sinmed Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. e-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

W firmie panuje fajna atmosfera, jest wzajemny szacunek, wsparcie.. dostęp do szkoleń, spotkania integracyjne, liczne benefity... Ogłoszenia o pracę, które się pojawiają nie są związane z rotacją pracowników, ale z ciągłym rozwojem… Zespół dogaduje się ze sobą i sobie pomaga. Zarząd i kierownictwo jest otwarte na propozycje i nowe pomysły, słucha pracowników, umożliwia rozwój osobisty… nie wiem skąd takie dziwne opinie…

Zosia

W zeszłym roku pensja specjalisty ds. zakupów i importu, czyli kluczowego stanowiska dla firmy, zaczynała się od kwoty 4,000 brutto. Strach więc zapytać o pensje w magazynie, żeby nie przeczytać, że to 3,600 brutto ustawowego minimum. Czy jednak trafiłam w dziesiątkę?

Nie polecam ciężko się dogadać z osobami co przeprowadzają rekrutacje.Firma stawia wiele dziwnych wymagań. Ja osobiście nie polecam

Emilia
@Andrzej

A na jakie miejsce kandydowałeś, teraz nie ma chyba naboru... Napisz proszę, o co chodzi. Nie wyobrażam sobie, co to dziwne wymagania i na czym polega ta trudność w dogadaniu się. Taka opinia nie za bardzo pomaga z punktu widzenia kandydata, wiesz?

@Andrzej

Panie Andrzeju żadna osoba o takim imieniu nie brała udziału w rekrutacji ostatnimi czasy. Być może wystawiając opinie pomylił Pan firmy? Nasze wymagania i oczekiwania są zawsze jasno określone w ogłoszeniu o pracę.

Sinmed Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Księgowa w Przyszowice. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Wodzu

Witam czy ma ktos jakieś informacje na temat tej firmy w przyszowicach? chodzi mi o Magazynierkę i przy okazji o kierowców. Jakie warunki zarobki i atmosfera?

Aleksandra
@Wodzu

Cieszy to, że szukasz informacji właśnie na tym forum. Mam ogromną nadzieję, iż Twój post nieco "ożywi" tę dyskusję i zaczną się tu wypowiadać pracownicy firmy Sinmed. Złożyłeś tam może już swoje dokumenty i czekasz na ich rozpatrzenie, czy nadal z tym czekasz?

Tadek
@Aleksandra

Wodzu, a wiesz coś o rekrutacjach tam - szukają nowych ludzi na magazyn?

Zostaw merytoryczną opinię o Sinmed Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sinmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sinmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sinmed Sp. z o.o.?

Sinmed Sp. z o.o.
  • Toszecka 6