Opinie o Krakowiacy i Górale w Krzyszkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Krakowiacy i Górale. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krakowiacy i Górale o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowiacy i Górale w Krzyszkowice

Na początku 2022 r. podawano na forum, że było 14 zł na godzinę i napiwki, pracy ponoć sporo. Może więc jakieś uaktualnienie? Jaką teraz, jako kelner miałbym tu stawkę, i ile można wyciągnąć z napiwków?

Ania Nowy wpis

Witam wracając z Zakopanego wstąpiliśmy z mężem na obiad chce z czystym sumieniem polecić tą restauracje zamówiliśmy kotleta schabowego, ziemniaki z wody i kapustą zasmażana bardzo pyszne danie kapusta zasmażana przepyszna ,wystrój taki jak lubię czyściutko Polecam

Justyna Nowy wpis

Na jakimś lokalnym portalu znalazłam ogłoszenie na Pomoc Kuchenną. A ja szukam info jaki rodzaj umowy dają? Oraz w jakich dniach jest praca, standardowo pon-pt czy jakoś inaczej ustalany jest grafik?

jek Nowy wpis

Dania estetycznie podane i smaczne

Krakowiacy i Górale prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIKA KAWIARNI/CUKIERNI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Teresa

Poważnie jest problem z wypłatami w końcu czy mogę być spokojna o to jeśli tam się zatrudnię? Dużej ilości pracy się nie boję ale wiadomo że wypłata musi być.

tomm111@interia.pl
@Teresa

Tragedia 14 Zeta na godzinę i życie z napiwków karzą ci się kłaniać przed wejściem klienta 3 managerów i szef kuchni a cielęciny tydzień niema i zobaczysz dopiero co to ciężka praca zwłaszcza w sobotę i niedzielę

Urszula
@tomm111@interia.pl

A na jakie napiwki można liczyć, da się z tego wyżyć? I jak są dzielone, na całą ekipę czy tylko kelnerów?

Miłka

Witam! Wracając z Zakopanego wpadłyśmy z przyjaciółkami do restauracji na deser i napoje. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Kelner, który nas obsługiwał był bardzo miły, udało się nawet pożartować z nim. Szybkie dostarczanie zamówienia. Wystrój jest piękny, ogólnie bardzo miło i sympatycznie. Polecam.

Justyna
@Miłka

A ten kelner poza byciem miłym miał tez jakąś wiedze o menu? Był w stanie doradzić lub opowiedzieć o potrawach coś?

GOŚCIE

Na szczególną uwagę zasługuje fakt ,że jedzenie w restauracji pyszne,duże porcje,rozmaite smaki -staropolskie,nowoczesne,słodkie,słone,ostre,dla każdego smakosza coś dobrego. Rewelacyjna PANI RENATA w obsłudze,dzięki niej każda impreza jest dopieszczona,pomimo dużej liczby gości troszczy się o wszystkich jednakowo. Nawał pracy i próśb klientów oraz gości restauracji nie pozwoli jej na zmęczenie,cały czas uśmiechnięta,przyjazna i miła. POLECAM GORĄCO WSZELKIE SPRAWY I PROŚBY KIEROWAĆ DO PANI RENATY. GOŚCIE Z KOMUNII 06-05-2021

Damian

@kordian a uważasz ze nie ma tam dobrych pracowników?

Kordian

A wystarczy być dobrym pracownikiem i zadowolenie byłoby pewne i to dla obu stron.

jaityle

Omijać szerokim łukiem!! Wyzysk i tyle! Kierownictwo ma ludzi za nic, o wypłatę trzeba się prosić, nie raz tygodniami chodzic i wręcz skomlec o swoje pieniądze! A jak na knajpe o takim przemiale pieniędzy to wstyd! Moglbym napisac jeszcze wiele. Ale cieszę się ze zakonczylem swoja "karierę" w tym (usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu!!

Gabi

Jestem bardzo rozczarowania Obsluga i podejściem kelnerów. Zarezerwowane 5 stolików i nie można było znaleźć miejsca.40 minut czekania na menu. Byłam tam stałym gościem ale dziś MAM DOŚĆ I NIE POLECĘ TEJ KARCZMY

MAŁGORZATA
@Gabi

tak kuchnią byłam rozczarowana. Ale po reklamacji do managera zachował się w porządku. Dostaliśmy posiłki gratis

byk

znajomy wspominał że jest bardzo dużo pracy i nie jest lekko. Ale to było dobrych kilka lat temu, byc może zwiekszyli ekipę pracowników i juz nie ma aż takiego problemu. A atmosfera mimo ilosci pracy ponoć ok

iga hehhe

zgadzam sie kierowniczka jest poniezej poziomu............

chodak

tam sie pracuje dzien w dzien caly dzien

dsnaklnda

tam jest praca tylko w weekendy dla nowych osób,, może mi ktoś powiedzieć?

mella

pracowalam z tej firmie 3 lata na stanowisku kelnerki, bez umowy, bez ubezpieczenia, godziny były uzeleżnione od humoru pani kierownik,nie jeden raz przekjraczały 10, 15..... ktora potrafiła pokłocic się nawet z klientem i powiedziec ze jak mu się nie podoba to niech więcej nie przychodzi.... stawka to jakieś 4 zlote na godzine plus napiwki, nie polecam,....

mella

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowiacy i Górale - Krzyszkowice

• Jak się pracuje w Krakowiacy i Górale?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowiacy i Górale tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowiacy i Górale?

Krakowiacy i Górale