counter
2 3 13 5 1
Bożena Nowy wpis

Czy można starać się o przyjęcie do krakowskiego Streamsoft jako student lub absolwent szkoły średniej, na przykład na jakieś praktyki albo staż? Pytam, bo to obowiązkowe przy pewnych kierunkach, a może i później jest jakaś szansa na zatrudnienie na stałe w firmie.

Renata

Dzień dobry, przejrzałam stronę firmy i niestety nie znalazłam zakładki kariera, więc może tu uzyskam informacje czy firma jest otwarta na nowych pracowników? Macie takie informacje?

worker Nowy wpis
@Renata

https://www.streamsoft.pl/kariera/ CV przesyłane poza procesami rekrutacyjnymi również są rozpatrywane.

Bronisław Nowy wpis
@worker

Mam pytanie. Czy osoby nie mające żadnego doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować, czy raczej trzeba mieć doświadczenie, aby móc w ogóle startować w rekrutacji?

Nick

Zarządzanie firmą jak w latach 90. Zero szacunku dla pracowników, centrali oraz klientów. Do wszystkich można zastosować zasadę ZNUWZ czyli Złap, naobiecuj, uduś, wyrwij (kase) i zapomnij. Totalna porażka.

Klient
@Nick

Jako klient potwierdzam. Zerowe ogarnięcie tematow, braki w upgradeach, niezgodnośc zmian z wymogami przepisów, słaba wiedzia konsultantów, brak umiejętności pracy z projektem

Dziwne
Kandydat
@Klient

Tutaj jest miejsce na opinie o pracodawcach a nie samym produkcie. Jak ktoś robi inaczej, sprawia, że jego słowa stają się niepoważne.

worker Nowy wpis
@Nick

Można się odnieść wyłącznie do zarzutu: "Zero szacunku dla pracowników" Oczywiście jest to bardzo krzywdzące i nieprawdziwe stwierdzenie. Jako pracownik z całą stanowczością mogę powiedzieć że firma jest pro-pracownicza.

Jaka umowa obowiązuje w Streamsoft Kraków Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

worker
@Pytanie

Zazwyczaj umowa na czas określony 1 lub 3 miesiące, ewentualnie zlecenie - oczywiście jest kwestia do uzgodnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 297 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Streamsoft Kraków Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nick

Przestrzegam wszystkich przed tą psudo-firmą. Prezesi myślą tylko o tym, jak 'wydoić' pracownika i klienta. Nie dotrzymują umów. Handlowcy otrzymują na starcie (w zależności jak wynegocjują) około 0,5-1% wartości całego kontraktu, plus podstawę (normalnie na takim stanowisku prowizje mogą sięgać 10% wartości licencji i 5% wartości wdrożenia - zapomnijcie jednak o tym). Jeżeli się wykażesz i wynegocjujesz więcej, bądź pewien, że jak podpiszesz większy kontrakt, to nie będziesz miał zapłacone. Przed rozliczeniem wyższych prowizji, zmieniają warunki - zmieniają targety w taki sposób, że jak zrobisz jeden, a drugiego nie - zostanie Ci zabrane z pierwszego. Premia, prawie nigdy nie została zapłacona w całości, tylko zawsze w częściach. Wymigują się też dziwnymi tłumaczeniami od płacenia - wdrożenie zagrożone, w przyszłym miesiącu...itd. Wszystkie ustalenia dotyczące rozliczenia, robione są sprytnie na kartce, pisane długopisem, tak żeby nie został żaden ślad w umowie, ani w mailu. Na zwrócenie uwagi, że tak się umawialiśmy, dostajesz informację - pokaż mi to na piśmie. Nie jestem pierwszy, który odszedł w kontekście nie rozliczenia się z pieniędzy. Dodam tylko, że w powietrzu unosi się aromat tanich skandali - w tym także damsko-męskich. Wszyscy wiedzą, ale trzeba udawać, że się nie wie. Szczerze nie polecam.

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa Streamsoft Kraków Sp. z o.o. w miejscowości Kraków nie ma jeszcze żadnych komentarzy o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Streamsoft Kraków Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad