Opinie o McDonald's w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wodzisław Śląski

Szerman

Zgadzam się z opinią Damiano. Też swego czau miałem podobne akcje w związku ze studiami zaocznymi. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie ( dodam ,że pracowałem na 3/4 et) a w połowie września zaczęły się szopki. Przynosić plany zajęć , czy na pewno muszę być w którąś tam niedziele na uczelni bo ludzi brakuje itp. Jednemu z pracowników zasugerowano , że jego plan zajęć jest "podrasowany". Na ranne zmiany chodziły wybrane osoby. Te same "wybrane osoby" bardzo rzadko pracowały również w weekendy. Kierujący często np o 15 puszczali do domu 3 osoby z kuchni bo był mały ruch a potem po wieczór robił się "młyn" i trzeba było robić za kilka osób. Faktycznie zdarzały się telefony na wolnym. Jak mogłem przyszedłem ale jak nie miałem możliwości to odmawiałem to potem słyszałem teksty " dzięki , że pomogłeś". Pracowałem tam 7 miesięcy. Nie jest źle. Kliku dziwaków pracowało ( z tego co widzę dalej tam pracują ) ale ludzie generalnie ok. Praca przede wszystkim popołudniami i w weekendy.

shufelka

Moja praca w tym miejscu nie była przyjemnym okresem. Pracował tam Pan Tomek, który wszystkich (usunięte przez administratora) traktował z góry. (usunięte przez administratora)

uczciwy sumienny

Kiedyś starałem się o stanowisko w tej restauracji. Niestety rekrutował mnie niejaki pan Tomek który powiedział że nie nadaję się do tej pracy. Nie chciał wytłumaczyć dlaczego, po prostu się nie nadaję i już. Za to w innej restauracji tej samej sieci zatrudnili mnie bez problemu. Ostatnio dowiedziałem się że tego Tomka zdegradowano i teraz musi czyścic kible po nocach. Moze i lepiej a ogólnie samej restauracji nie polecam

zjerbowany

Pracowałem w MD w Wodzisławiu i spotkałem się z bardzo złą atmosferą w pracy. Jeden z "kolegów" z pracy ciągle się ze mnie naśmiewał, bo nie miałem fajnego roweru. Tak, dorosły człowiek wyśmiewał mnie ze względu na mój stary rower. Niestety mam słabą psychikę i musiałem się zwolnić. Nie pozdrawiam Pana Tomasza.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie McDonald's.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Damiano

Pracowałem MD Wodzisław Śl jakiś czas temu przez okres 8 miesięcy. Zatrudniłem się na początku września. W CV jaki i na rozmowie podkreślałem, że od października zaczynam studia zaoczne a w związku z tym możliwość pracy w weekendy będzie ograniczona. Poinformowano mnie ,że grafik jest elastyczny i nie będzie z tym problemu. W połowie września pojawiła się informacja ,że Ci którzy studiują zaocznie mają przynieść swoje plany zajęć. Mój był akurat bardzo obłożony (chyba tylko 2-3 weekendy na semestr wolne). Zostałem wezwany w tej sprawie i poinformowano mnie, że praktycznie każda sobota i niedziela wolna to za dużo i będziemy musieli to jakoś inaczej rozwiązać. Generalnie to co chwile były cyrki z tym grafikiem. Czasami po zajęciach jechałem prosto do pracy. Poza tym sama praca ujdzie. Ludzie spoko , więc nawet jak był sajgon (zwłaszcza w weekendy) dało się przeżyć. Pracuje się głownie popołudniami. Czasami zdarzało się ,że na wolnym dzwonili ,czy nie przyjdę bo kogoś tam nie ma i jak się odmówiło to potem słyszałeś "dziękiiii". Ogólnie praca na wakacje albo na dorobienie.

osobiście nie odwiedzam McDonalda w Wodzisławiu odkąd spotkały mnie złe doświadczenia z pracownikiem Tomkiem którego wszyscy chyba znają lepiej iść do innych restauracji

@Kasia

Szlachetna Kasiu wiemy jaki jesteś dobrym Jerzym co pracuje za 5 aby się nie napracować. Ale pamiętaj wredny (usunięte przez administratora) byle dziewczyny są jedne żona jedyna hahahah

Od bardzo dawna na forum nie pojawiła się żadna merytoryczna informacja na temat funkcjonowania firmy pochodząca od pracowników McDonald's we Wodzisławie Śląskim - a to wielka szkoda. W wątku brakuje wiadomości na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Czy moglibyście powiedzieć, czy jest to miejsce przyjazne studentom, którzy preferują elastyczny grafik i niepełny wymiar godzin pracy? To chyba dość istotna informacja dla wielu potencjalnych kandydatów.

koleś z modlina

jacyś dziwni ludzie tam pracują Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powinien coś zrobić z tymi ludźmi

Sylwester Surowiec

Pracuje tam taki jeden blady i chudy dziwak na nocnej zmianie, chyba Tomuś, jak poszedłem tam zjeść z nieletnią córką to zauważyłem że patrzył jej się na (usunięte przez administratora) gdy odchodziliśmy od kasy! Skandal!

lolek

Tomek Terca gra w AIONa i robi mi loda śmietankowego.

Xandero

Witam jestem często w Mc Donald i co 3 raz nie mam pełnego zamówienia za które płacę. Dzisiaj nie dostałam Big maka ostatnio pomieszany jakiś wrap z bekonem którego nie jadam a jeszcze wcześniej cheesburgera, na drive nie otwieram nigdy paczki z zamówieniem czego żałuję za każdym razem ponieważ zawsze czegoś brakuje moje koleżanki przeżywają to samo jednak wybiorę Rybnik tam jest lepiej proszę skupcie się na swojej pracy ????

Nie wiem o którego bladego Tomka chodzi ale mam w pracy Tomka i (usunięte przez administratora) taki leber ze pałą bym go napierdalał. Muszę się kiedy przejechać do tego maka w Wodzisławiu;d

Czy któryś z pracowników firmy McDonald's w Wodzisławiu Śląskim mógłby napisać coś aktualnego na temat pracy tu? Jak oceniacie atmosferę, która tutaj panuje? Polecilibyście pracę? Ostatnio opinie, które są umieszczane, to opinie klientów firmy, dlatego zachęcam Was do wypowiedzi na temat tego, jakim pracodawcą Waszym zdaniem jest firma.

McDonalds - tranzyt

Witam, całkowicie przypadkowo odkryłem tranzyt przemytniczy w restauracji McDonalds. Otóż zamawiając 2x 2 for U, jalapeno burger i frytki oraz kurczakburger i coca-cola, usłyszałem, że to będzie 200 zł. Pracownik nie zamierzał przyjąć mojego zamówienia, za to chciał wcisnąć paczuszkę z dziwną zawartością. Okazało się, że takie zamówienie to szyfr na zamówienie czegoś "spod lady". Zmieszany pracownik Tomek chciał zaoferować w zamian za to darmowe hamburgery, ale stamtąd poszedłem. Nie chcę problemów z mafią, ani tym bardziej z prawem.

@Oburzony Klient Czy opisane przez Ciebie fakty zostały gdzieś zgłoszone? Ponadto, czym konkretnie objawia się ten "poziom obsługi", o którym wspomniałeś na początku? Liczą się wszystkie konkretny na temat McDonald's, dlatego gdybyś mógł rozwinąć ten temat, to będę Ci wdzięczny.

Oburzony Klient

Tak jak wspomnieli moi poprzednicy w komentarzach poziom obsługi w wodzisławskim maku jest poniżej jakiejkolwiek krytyki a wszystko najprawdopodobniej za sprawą tego samego patałacha o imieniu Tomek.Moja młodsza kuzynka boi się tam chodzić bo twierdzi,że pracuje tam ten cytuję"blady wampir" i ma koszmary w nocy.Ktoś musi z tym w końcu zrobić porządek!Wiele do życzenia pozostawia także poziom higieny w tamtejszych ubikacjach. Wszędzie wszechobecny mocz i fekalia rozmazane nawet na ścianach!!!

@Maciej Maciomen Nie podawaj, proszę, żadnych danych osobowych innych pracowników firmy, gdyż jest to niezgodne z regulaminem. Wspomniałeś o dodatku nocnym. Czy w firmie McDonald's wyglądało to tak, że stawka godzinowa była po prostu większa podczas pracy w nocy, czy jakoś inaczej? Jeśli możesz to powiedzieć, to będę wdzięczny.

Maciej Maciomen

No dostawałem dodatek nocny, darmowe napoje były, wynagrodzenie słabe, kilka stuwek ponad minimalną, a to też przez dodatek nocny. Wogule praca polegala na pucowaniu frytownic, restuaracji, roboty jak dla 3 osób, a na zmianie tylko ja i ten cały Tomasz, co mykał się od roboty. Czasem ten cały Tomek robił mi przykre rzarty przed kierownikiem. Szedł do łazienki, zamykał kabinę, wypróżniał się i wysmarowywał kibel od zewnętrznej strony gównem. Po czym biegł do kierownika krzyczeć, że nie posprzątałem toalety, a on tam pracuje już kilka lat, to mi kierownik nie ufał.

@Maciej Maciomen, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy jakie oferuje firma McDonald's? Jak wyglądała kwestia wynagrodzenia na stanowisku jakie zajmowałeś? Czy poza wynagrodzeniem pracownik mógł liczyć na świadczenia dodatkowe? Opisz dokładniej swoje doświadczenia z pracy w tym miejscu. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

@NICOLA, na wstępie swojej wypowiedzi zaznaczyłaś, iż byłaś w firmie McDonald's jako klient, w dalszej części jednak oceniasz firmę pod kątem pracodawcy. Skąd posiadasz takie informację? Czy pracowałaś bądź pracujesz w tej firmie? Uargumentuj swoją wypowiedź. @Falcon1986, dziękuję za wypowiedź opinie klientów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Obecnie firma McDonald's w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska "pracownik zmiany nocnej" oraz "pracownik restauracji". Czy ktoś ma zamiar aplikować na któreś z podanych stanowisk? Może osoby pracujące, bądź takie które pracowały na tych stanowiskach mogą coś dodać co będzie pomocne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie McDonald's.

bezrobotny
@Marcin

a czy można aplikować mając 29 lat bez żadnego doświadczenia? niestety tak się złożyło że dość późno zacząłem studia i teraz z taką luką w życiorysie nikt nie chce mnie przyjąć

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

McDonald's