McDonald's

Wodzisław Śląski

Opinie o McDonald's

ulka

Powiem szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona słuchając relacji mojej koleżanki z warunków zatrudnienia, jakie ma w tej firmie. Uwierzcie, są dużo lepsze niż w większości tego typu miejsc. I ma umowę o pracę :) A właśnie widzę, że poszukują pracowników do restauracji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Blau

Jest ok

zdziwiony

chciałem powiedziec że McDonald's w Wodzisławiu bardzo sie opuścił obsuga powolna nie miła,nie było nie ktorych potraw, zabawek do happy tez nie BYŁO!!! poprostu BEZNADZIEJA!!!

chudy1991

jest swietna obsługa

Zostaw opinię o McDonald's - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's