Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.

Aktualność
Doceniamy Państwa spostrzeżenia i dziękujemy za wszystkie wnioski, które przyczynią się do poprawy i ulepszenia naszych działań.
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze najlepiej jak potrafimy, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że dominują tutaj wpisy osób, które z różnych przyczyn czują się niezadowolone.
Jesteśmy otwarci na dyskusję, prosimy jednak pamiętać, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też rozpowszechniania informacji nie mających pokrycia z rzeczywistością. Informujemy, że opinie łamiące Regulamin serwisu bądź niezgodne z polskim prawem, będą usuwane przez Administratora.
Liczymy na obiektywną rozmowę w miłej atmosferze.
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

Michał Nowy wpis

Generalnie na początku wszystko wygląda ok. Rozmowa kwalifikacyjna, warunki itd., w porządku. Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że jest bardzo nerwowa atmosfera spowodowana przez osobę zarządzającą.

Pytanie Nowy wpis

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 16 stycznia na GoWork.pl.

Michał

Odpowiedzi pisane przez samą firmę lub osobę do tego wyznaczoną w moim odczuciu absolutnie nie są subiektywne.

Nowy wpis

@Michał

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz wyrażenie opinii.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Ślusarz.
Klient

Pracodawca

Panie Pawle, bardzo dziękujemy za zainteresowanie i Pański udział w dyskusji. W ostatnim czasie kilka najbardziej obraźliwych i zarazem najmniej merytorycznych komentarzy zostało zweryfikowanych przez Administratora. Nie znaczy to, że boimy się dyskusji, przeciwnie, jesteśmy otwarci na rozmowę z każdym, o ile przebiega ona w pełnej szacunku dla obu stron atmosferze.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

@Pytanie

1. Jak wyglądał przebieg dotychczasowej pracy zawodowej? 2. Czym zajmuje się Grupa Logis? Co wchodzi w skład Grupy? Jaki zakres działań? 3. Do kogo kierujemy swoją ofertę? 4. Dlaczego chęć zatrudnienia akurat w LOGIS? 5. Czy możemy liczyć na wspólne czynne budowanie sukcesu Grupy Logis? 6. Praktyczne krótkie zadania nawiązujące do codziennej pracy na danym stanowisku. 7. Jak duża jest chęć rozwoju kandydata w branży w której działa Grupa Logis?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

@Pytanie

Podstawa wynagrodzenia dopasowana jest w zależności od tego na jaki dział w firmie przypada zatrudnienie. Ustalona zostaje podczas końcowego procesu rekrutacji. Miesięczne wynagrodzenie objęte jest wszystkimi świadczeniami. Jest to istotna kwestia w przypadku choroby, urlopów czy składek emerytalnych. Do wynagrodzeń doliczane są także premie związane z wynikiem sprzedażowym, czy też uznaniowe-w zależności od działu.

Aktualność
Liczymy na obiektywną rozmowę w miłej atmosferze.

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

Katarzyna
Kandydat

Od roku ,co 3 miesiące. poszukiwany jest Asystent Działu Handlowego. Czy osoba, która "dostąpiła zaszczytu" pracy na okres próbny(3 miesiące),może podzielić się opinią pracy w tym dziale i w tej firmie?.

Adam

(usunięte przez administratora) jestem pracownikiem firmy, dział IT, mogę nawet doprecyzować. Cóż mogę więcej powiedzieć, praca na stanowisku handlowca nie jest dla każdego, stanowisko kierownika nie jest dla każdego, praca w dziale IT nie jest dla każdego (osobiście sobie chwalę), a zarzuty tu wypisywane są straszliwie niemerytorycznie i nie sposób z nimi polemizować. Mimo wszystko radzę spróbować jeśli ktoś byłby zainteresowany pojawiającymi się ofertami pracy, z pewnością się spotkamy. pozdrawiam

Marek

A macie może praktyki? Są płatne?

Wojteczek
Kandydat

Widać znów poszukują kierownika / dyrektora działu handlowego... Jak ktoś lubi przygody to śmiało aplikować, trzy miesiące i dziękuję. Firma nie jest przygotowana na to by mieć taką osobę w kadrze, tutaj liczą się koleżanki i plotki, a góra niestety to lubi. W skrócie: kierownik tutaj nie ma nic do powiedzenia jest nim tylko na papierze, trzeba się liczyć z tym iż ma się zerową decyzyjność i że koleżanki nawet pod kierownikiem kopią dołki. (usunięte przez administratora) Powtórzę firma nie jest przygotowana na taką osobę jak kierownik działu handlowego...

Kielczanin-40

Dzisiaj zobaczyłem ogłoszenie o pracę w tej firmie. Byłem bardzo zaciekawiony. Pomyslałem,że mógłbym wykorzystać swoje "wygadanie"(m.in. umiejętnośc stosowania feedbacku) i doświadczenie w handlu. Poczytałem opinie o atmosferze i cała chęć się ulotniła :( Pracowałem już jako syn własciciela działalnośći , na niższym stanowisku kierowniczym (kilku-krotnie)-moim priorytetem było takie zachowanie, które da mi szacunek u podwładnych (prawdziwy a nie udawany ). Widzę ,że takie podejscie preferuje może max 20% włascicili firm. Pozostaje mi szukać dalej takiej firmy i pracy

Tomek

Nie przesadzaj, nie jest winą firmy, że młode pokolenie nie przywiązuje się do firmy tylko szuka.Firma jest dobra dla dobrego pracownika.

Obecnie coś dzieje się w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o. w miejscowości Kielce? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne informacje odnośnie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o.o.