Na szczęście były pracownik 03.04.2023 08:57
Były pracownik
O firmie i jej szefostwie można by książkę napisać, radzę trzymać się wszystkim z daleka bo jak komuś się nie daj Boże przytrafi dłuższa choroba to nawet wypracowanych pieniędzy za poprzedni miesiąc w całości nie dostanie, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) niestety takie jest oblicze Pana Prezesa, jesteś dobrym pracownikiem tylko wtedy gdy nie korzystasz ze swoich praw tj. Nie chodzisz na urlop, nie wybierasz opieki na dziecko i nie chorujesz, w przeciwnym razie szpila od szefowej gwarantowana i daremne komentarze na porządku dziennym, w ciągu pół roku odeszlo z firmy 6 pracowników więc o czymś to świadczy.. Ale oczywiście najlepiej jest odwrócić kota ogonem i stwierdzić, że samemu się zespół wymieniło ???? zero skruchy, zero pokory, szefowie są wręcz bez skazy, egoiści wpatrzeni tylko w czubek własnego nosa, jak najdalej od takich ludzi, mogę tylko współczuć i życzyć powodzenia bo w obecnej sytuacji na pewno się przyda...